-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='tigrunia'] W fąflach to ona wyćwiczona :evil_lol:[/quote] :megagrin: no proszę, hihihi Madzia, pozdrawiamy [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20holyday/8_2_103.gif[/IMG]
-
Fajnie Toro daje łapkę, jakby piątkę przybijał :evil_lol: A Master jaki groźny :razz: pozdrawiamy [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20holyday/361511.gif[/IMG]
-
Przywiazali na przystanku ze złamana łapą Rzeszów:( JUZ W SWOIM DOMU :)))
Aga76 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]Życzymy spokojnych Świąt Bożego Narodzenia[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz104.jpg[/IMG] -
[quote name='Mała Rita']Cze Aguś :loveu: dziewczynki pod choinką Mikołaja wypatrują co by im nie uciekł :evil_lol:[/quote] Tylko nie wiem kto im nagadał, że Mikołaj się do nich wybiera...
-
[quote name='Mała Rita']Cze Aguś :loveu:[/quote] Dobry Asiu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/C078.gif[/IMG] Mam godzinną przerwę na dogo, hihihi
-
Ależ chłopaki umęczone obowiązkami ;) hihihi pozdrawiamy gorąco i bardzo świątecznie
-
Anusia, nooo daj buziaka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36315.gif[/IMG]
-
[COLOR=Red][B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Dziewczynki pozdrawiają świątecznie [/I][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSgemelli.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz089.jpg[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsorrisone.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz.jpg[/IMG]
-
A nadzieja znów wstąpi w nas, Nieobecnych pojawią się cienie, Uwierzymy kolejny raz W jeszcze jedno Boże Narodzenie... Gabi, twoja pufa czeka...
-
Sukcesiku, to twoje pierwsze tęczowe święta... Zobaczysz będzie cudownie... Marzenko, życzę tobie i całej rodzinie pięknych Świąt Bożego Narodzenia.
-
Saruś, niech to będą piękne święta...
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][B][I]Wigilijne Dzień dobry, Życzymy Wszystkim radosnych Świąt Bożego Narodzenia, niech spełnią się marzenia, a ten czas magiczny przyniesie dobro, otuchę i uśmiech...[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz104.jpg[/IMG]
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]Kochani, zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz104.jpg[/IMG] -
Psotuś, tęczowa choinka zapewne też jest piękna... Aniu, życzymy tobie i całej rodzinie dobrych, zdrowych i najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia. Niech spełnią się marzenia...
-
Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy
Aga76 replied to Monia70's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tęczowe skarby pewnie będziecie miały dużo prezentów do rozpakowania... -
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]Karinko, życzmy dobrych Świąt Bożego Narodzenia...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz104.jpg[/IMG]
-
Rastuś, ciepłych i białych świąt tobie życzę...
-
Morusku, to będzie piękna gwiazdka...
-
Jesteście przy nas, my jesteśmy z wami...
-
Aresku, twoja tęczowa podróż trwa... Pamiętamy
-
Ernusia za TM... Zabrala ze soba moje serce(*)(*)(*)
Aga76 replied to Iri's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ernusiu, pamiętamy -
AMANDA - z Sycyna szczęśliwa u wspaniałej dziewczyny!
Aga76 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]Moniu, życzę ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz104.jpg[/IMG]