Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Mała Rita']Nie posprzątałam, prezentów nie kupiłam, nie byłam u fryzjera :shake:[/quote] No przecież nie będziesz się przemęczać i robić na siłę :cool1:
  2. [quote name='Mała Rita']o Boże :placz::placz::placz: nie wyglada dobrze :shake:[/quote] Dobrze, że tego nie widzi...
  3. [quote name='Mała Rita']Aguś słowo Twe jest dla mnie rozkazem :evil_lol:[/quote] I tego właśnie się spodziewałam :megagrin: [COLOR=LightBlue] Mnie też się niewiele chce...[/COLOR]
  4. [quote name='Mała Rita']Dlaczego reniferek nie ma oczek i nosa? :evil_lol: Cze Aguś :loveu:[/quote] Cze Asiu :buzi: Naczelny chirurg przeprowadził amputację :megagrin:
  5. Justynko, normalnie czuję się rozpieszczana ;) Apetyt rośnie w miarę jedzenia :evil_lol: więc chce jeszcze! pozdrawiam :loveu:
  6. [quote name='Mała Rita']Czesc Dziewczynki :loveu: kurde nie moge cytowac no! :angryy: Padnieta z pracy wrocilam, nic mi sie nie chce :placz:[/quote] ... więc nic nie rób :loveu: siła wyższa :roll:
  7. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz070-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz071-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz072.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz073.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz074.jpg[/IMG]
  8. :crazyeye: Zuza, a chociaż ładnie śpiewasz? Tyle godzin... masakra :cool: [B]Bry noc[/B]
  9. Aga pracuj nad sąsiadami :thumbs: Taki diament zasługuje na najlepszy domek. Trzymam kciuki, żeby akcja "Pokochaj mnie" się udała i Noreczka przypadła do serca tym wspaniałym ludziom.
  10. Madźka, piękne fotki !!!! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflirt.gif[/IMG] [quote name='Kasia']ja mam kompa tylko do piatku :placz: w piatek musze go oddać bo pozyczony a nasz jeszcze w naprawie. pytam Kiedy go oddadzą? - [I][B]Pani kochana, naprawa moze potrwać nawet do 3 miesięcy![/B][/I] :angryy:[/quote] Ło mateńko kochana, a cóż to za niemoralny termin [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSstinky.gif[/IMG]
  11. [quote name='Pegaza'] Apropo urodzin zamowilam im szampon:lol: jednak zostane przy tym co dotychczas stosowalam..[/quote] Oczywiście przeczytałam szampan :evil_lol: Dzień dobry.
  12. [quote name='tigrunia']Cze Ag :loveu: No kurka trzeba wyprać bo młoda na nią szczy czasem :cool1: :mad:[/quote] :roll: uuu lalala, aromacik romantyczny...
  13. Jakie mokradła dwa :evil_lol: Cześć.
  14. [quote name='Pegaza']Cze Aga roczek zlecial jak z bicza strzelil...:p Soma zostala poddana praniu odwirowaniu i teraz sie suszy:lol: [/quote] Buziaki dla małej [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/6442.gif[/IMG] Nie prasujesz Somki? ;) Spokojnie możesz mrozić te swoje super krokiety. Zuza, obiecałaś, obiecałaś !!! Pokaż mopa [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSpiango.gif[/IMG] Od kiedy są u was ferie świąteczne? Cześć Asiu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSbimba.gif[/IMG] Cześć 2Be [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsorrisone.gif[/IMG] Kanapę prać? [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSstupore.gif[/IMG] [B]Dzień dobry[/B] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSmooncat.gif[/IMG]
  15. Mądra i delikatna z niej dziewczynka. Niech szybko wraca do pełnej formy.
  16. [quote name='madziasto4']Masterek kończy dziś 5 lat :loveu:[/quote] Głaski dla Masterka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/834.gif[/IMG]
  17. Kasiu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Przedświąteczna akcja antysprzątniowa :megagrin: [quote name='Pegaza']Moze napisze co mi jeszcze zostalo a wiec lazienka i porzadki w szafce na buty no i tak dokladnie kafle wymyc w pokoju... pranie ciagle idzie ale prasowania rosnie kupa..:roll: aa i ten dywan u Niki wyprac..a to wszystko jutro... Some wykapac oo mi sie przypomnialo..:roll:[/quote] Dario, żebyś tylko świąt nie przegapiła, bo tak się zakręcisz robotą, że styczeń zapuka do drzwi ;) Livka? Livka! :roll: [COLOR=lightblue]roczek[/COLOR]
  18. [quote name='Pegaza'] a my sie jutro bawimy..:lol:[/quote] ... no właśnie, bo Livka to grudniowa panienka, tak? [COLOR=lightblue]czy coś namieszałam?[/COLOR]
  19. Aga76

    Aksa i Tofi

    Bry wieczór Ewo, przesyłam buziak i głaski specjalnie dla Aksy [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/831.gif[/IMG]
  20. Buziaki dla Fidka !!! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/830.gif[/IMG]
  21. [quote name='tigrunia']Brak mi chęci, weny i ochoty .. :roll:[/quote] Oj Be jak to się stało :evil_lol: niemożliwe...
  22. [quote name='Pegaza']Hej padam na pysk.. kto wymyslil sprzatanie...[/quote] :evil_lol: nie wiem, ale podejrzewam jakiegoś [COLOR=LightBlue]masochistę [COLOR=Black]Co już wypolerowałaś?[/COLOR] [/COLOR]
  23. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][COLOR=navy]Ale Niuńki braykają z rana :loveu:[/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=navy]Doberek :calus:[/COLOR][/CENTER] [/quote] Ruch to zdrowie ;) i jazda na dywanikach też :evil_lol:
  24. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Dzień dobry Aguś :loveu:[/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][I][COLOR=navy]Milego dnia życzymy:lol:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Kasiu, Jak przygotowania do świąt? Wciąż masz dużo pracy? Szykują się może dni wolne? My dostaliśmy w pracy wolną wigilię :p
  25. [quote name='tigrunia']Cze :loveu: To po mnie :grins:[/quote] Udało ci się, znów mnie rozbawiłaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...