Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [url]http://images34.fotosik.pl/424/6567eaf5065cbcf6.jpg[/url] piękne spojrzenie :loveu: Oby wszystkie mleczaki samodzielnie wyszły :thumbs:
  2. [quote name='Mała Rita']e tam, swieta sa tylko dwa razy do roku :evil_lol:[/quote] Całe szczęście :evil_lol: bo więcej skoków bym nie zniosła. [COLOR=LightBlue]Czyżby kolega Fidka się narodził? ....[/COLOR]
  3. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Cześć Aguś:loveu: Bo oni żyją bardzo wesoło.Albo śpią ,albo sie bawią:evil_lol:[/quote] :grins: Jajo wędruje, a mogłoby już zostać w tym jednym najodpowiedniejszym miejscu, mleczaki odwrotnie mogłyby sobie pójść samodzielnie... wszystko na odwrót :roll:
  4. [quote name='tigrunia'] Bry Ag :loveu: I jak się czujesz.. po ? :razz:[/quote] Może być... :evil_lol: ruszam się troszkę wolniej, ale to chwilowe :cool1:
  5. Cześć Madziu :multi: :roflt:Rybacy są fantastyczni! Tunel wygląda boosko i do tego bardzo świątecznie! Pewnie będzie niezła zabawa z jego udziałem i super filmy.
  6. [quote name='Mała Rita']Cze Agus u nas :loveu:[/quote] :cunao: Jak tak poskaczę, to może stracę, to co ostatnio zyskałam :evil_lol:
  7. Aga76

    Aksa i Tofi

    Dobry Ewo :loveu: Fotki jak zawsze wesołe! pozdrawiamy już po :evil_lol:
  8. Bry Be :loveu: Sesja rewelacja! [COLOR=Red]pozdrawiamy po[/COLOR] :evil_lol:
  9. Dzień dobry :loveu: Fajowy kożuszek!
  10. Dobry Saruś :multi: nic nowego nie napiszę, ale zachwycam się równie mocno jak za pierwszym razem, po prosty bajer foty !!! I ta mała kochana dama zabójczo piękna :mdleje:
  11. [quote name='Mała Rita']my z mamuska po kolacji wigilinej na dogo :evil_lol:[/quote] :megagrin: grupowo, hihihi
  12. [quote name='Mała Rita']A to na swieta wylaczyliscie net? moja tez rozowa i ma krówkę usmiechneta :loveu:[/quote] Tak, w wigilię. Przerwę sobie zrobilliśmy. Krówki też są w dechę :evil_lol:
  13. [quote name='Mała Rita']Aguś :loveu: Czy to Twoja taka piękna róziowa piżamka w śniezynki :evil_lol: :loveu: Cze poswiatecznie :loveu: fajnie ze juz tu jestes :loveu:[/quote] Dobry Asiu :p [COLOR=Magenta]Yes, w śnieżynki i reniferki, róziowa, flanelowa :loveu: cudna [COLOR=Black]Wczoraj podłączyliśmy internet poświątecznie.[/COLOR] [/COLOR]
  14. Dzień dobry tęczowy Mikołaju
  15. [quote name='Anusia & Alutka']eee nie gadasz to se ide. poszlam pa :loveu:[/quote] Ale wrócisz? Cze Anusia :grins:
  16. Witaj Noreczko, Dobrze, że druga sunia szybko znalazła dobry domek...
  17. Dziękujemy za życzenia :calus: [quote name='tigrunia']Ale czad bombka :loveu: :multi:[/quote] :grins: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dzień dobry. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Magenta][I]Wiele hałasu o nic, hihihi [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz086.jpg[/IMG] [/I][/COLOR][/FONT]
  18. Maksiulko, nie jesteś sama w gronie tęczowych przyjaciół...
  19. Raptusku, już niedługo Mikołaj zapuka...
  20. [quote name='Mała Rita']ja nie wiem po kim Fidek ma taki charakter :hmmmm:[/quote] Taki jego urok osobisty :cool1: Obraził się na Mikołaja :wink:
  21. Tym razem święta będą dla ciebie piękne i dobre...
  22. [quote name='Mała Rita']Mikołaj Fidkowi przyniósł Freesbee ale nawet na nie nie spojrzał :cool1: Arni natomiast dostał kość i w zwiazku z tym wybuchła wielka awantura, Fidek zarąbał kośc Arniemu i nie pozwala nikomu do siebie dojść :evil_lol:[/quote] Ooojojoj, ale się porobiło, biedny Arni i biedny niezadowolony Fido [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20holyday/36152.gif[/IMG]
  23. Atosku, pięknych Świąt...
  24. [quote name='Zuza96'] Ogólnie to mama wczoraj pakowała prezenty i m.in. dla szoguna xD A to moje moje podeszło sobie do paczki i zaczęło wyciągać misia ze swojej paczki :diabloti: Komicznie to wyglądało... I dzisiaj od rana stoi pod choinką i czeka, kiedy dostanie prezent mała bestia :cool1: [/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20holyday/8_2_101.gif[/IMG] Cześć Zuza, booskie życzenia, hihihi Liczę na fotkę Bajeczki!
  25. Witaj Kasiu, Biedny Matuś, mam nadzieję, że teraz już będzie dobrze. Skąd mu się przyplątało zapalnie oskrzeli :shake: Koniecznie gorąco ucałuj Matusia od niuniek! pozdrawiamy, zdrówka i spokoju życzymy [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20holyday/36_15_61.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...