-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Mała Rita']Ja też :loveu: w ogole głodna jestem strasznie! Jeszcze 15 minut :loveu:[/quote] ... szybko w tramwaj i prosto do kuchni!
-
[quote name='Mała Rita']Dawid chce do tej kolezanki kuzynki jechac ale ja nie chce... Nie lubie jej :angryy:[/quote] Nie wiem czy na siłę... to będzie fajna zabawa :roll: Kasia ma super zaopatrzenie sylwestrowe !!! Warkocze serowe uwielbiam :loveu:
-
[quote name='tigrunia']Cześć dziewczyny :multi: Śnieżynki super, Księżniczka Fiona i Caprysia urocze jak zawsze :loveu: Jak Ty to robisz,że Ci takie piękne zdjęcia wychodzą ? :crazyeye: :loveu:[/quote] Cze Be :loveu: Które takie piękne? :evil_lol: [COLOR=LightBlue]Dyskutowałabym na ten temat... [/COLOR] [COLOR=Red] Moje posty skaczą niczym pijane sylwestrowe zające[/COLOR] :evil_lol:
-
[quote name='Mała Rita']U nas podobnie... Cale swieta jedno pytanie... Co robimy w Sylwestra? I kazdy patrzy na Dawida... Wiec on nic... No i przedwczoraj jego kuzyneczka oswiadcza nam, ze jest plan ze Sylwestra zrobimy albo u nas (czyli u Dawida) albo u jej kolezaneczki beznadziejnej :angryy: Wiec grzecznie odpowiadam jej majac cisnienie 489/596 ze u nas NIE bo u nas jest zawsze wszystko, do Zadnej kolezaneczki jej nie jade wiec moze zrobimy u niej. A ona na to ze nie no bo dziecko jej bedzie sie budzilo i sie nie wyspi....[/quote] Dobrze to rozumiem, [COLOR=LightBlue]tu też jest ciche oczekiwanie czy się złamiemy...[/COLOR] Dziwna zależność, róbmy imprezy często i chętnie, ale nigdy u siebie... niektórzy to są bardzo wygodni i wspaniałomyślni :roll: [COLOR=LightBlue]kosztem innych [/COLOR]
-
[quote name='Mała Rita']a Ty gdzie sie bawisz? :cunao:[/quote] :evil_lol: Dobrze trafiłaś z pytaniem! W drugi dzień świąt zrobiliśmy imprezę i rewanżem miał być sylwester u kolegi (zapowiadany od jesieni) i w czasie spotkania wyszło, że zabawa sylwestrowa to tak chyba nie za bardzo jest pewna... a dziś rano zadzwonił inny kumpel z pytaniem, czy wiemy, bo organizator wysłał do niego smsa, że jednak nici z imprezy. No i wiemy, że nie idziemy, ale oficjalnie to nic nie wiemy :megagrin: Mam wino różowe, piwo, sałatki, większe %, soki i napoje, nudzić się nie będę :loveu:
-
[quote name='Mała Rita']juz nie moge :placz: :placz: :placz: najchetniej poszlabym spac dzisiaj :cool1:[/quote] :sleep: nie zbadane są wyroki... sylwestrowe
-
[quote name='Mała Rita']Cze Wszystkim :multi: Net nam działą w sluzbowych komputerach... dziwne... albo prezent noworoczny albo sie pomylili informatycy poprostu :evil_lol:[/quote] Ano cze :loveu: "Powigilijne" cuda... :evil_lol:
-
[quote name='Mała Rita']na szczęście do 14 :cool1:[/quote] Teraz przed tobą ostatnia godzina tegorocznej największej radości życia :evil_lol:
-
[quote name='Mała Rita']modelka :loveu::loveu::loveu: cze Aguś :loveu: ja w pracy :placz:[/quote] Cześć Kobieto Pracująca, to straszne przeżycie musi być :shake: :glaszcze: oj biedactwo... Do której dziś musisz się męczyć?
-
[B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I]I Fioneczka[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] :grins: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz138.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz139.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz140.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz141.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Bazarkowe śnieżynki[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz135.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz136.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz137.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Dzień dobry. Pozdrawiamy sylwestrowo[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :Cool!: [COLOR=DarkOrange][I][FONT=Georgia]Ostatnia sesja w tym roku[/FONT][/I] [/COLOR];) [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz132.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz133.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz134.jpg[/IMG]
-
[url]http://img187.imageshack.us/img187/7903/obraz551zt7.jpg[/url] Kanapowy misz-masz :evil_lol: i do tego z różowym akcentem - super fotka! [url]http://img187.imageshack.us/img187/932/obraz582mr4.jpg[/url] Moje, moje, już prawie moje :evil_lol: i jeszcze to booskie białeczko! Cześć Ewo, pozdrawiam ciepło :loveu: świetne zdjęcia
-
[quote name='ewa2909']Cześć Aguś:loveu: Biedna Fionka zgubiła na balu pantofelek. A jest chociaż szansa n to że jakiś książe jej go odda?????????[/quote] :calus: Hmmm, nie widzę na to szans, już raczej dziewczę będzie boso chodzić :evil_lol:
-
[quote name='ewa2909']Na NK napisali że to węzeł małuzeński:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :megagrin: noo w sumie pasuje, hihihi
-
[quote name='Pegaza']Halo Aga:p widze balagan w ich poslankach ktora to tak robi ?:evil_lol: i kapec samotny :evil_lol: [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz130.jpg[/URL] niech korzystaja z slonka:loveu:poki swieci[/quote] Cze Dario :loveu: Toż to świeżo pościelone jest :megagrin: Dziewczyny są bardzo samodzielne, to ich własnołapne dzieło. A kapeć to pantofel księżniczki Fijony jest :evil_lol:
-
[quote name='AmiX']Śliczna jest:loveu::loveu::loveu: u mnie to tylko Fasti lubi sie wygrzewać :) godzinami siedzi przy kominku :)[/quote] Cześć Aniu :p Fasti wie co najlepsze :wink: Niuńki jeszcze nie miały okazji zasmakować kominkowego ogrzewania.
-
[quote name='tigrunia']Ale cudniaste fotki tutaj :multi: :loveu: Moje dzieciątko boskooo wygląda jak spod koldry wyjdzie :loveu: Taka spłaszczona jest :evil_lol: :loveu:[/quote] Cze Be :p :laugh2_2: Kapryśka ma zawsze taki szeroki uśmiech, a Fionka to jakby przez pończochę szła, wszystkie włosy - począwszy od nasady nosa - układają się do tyłu. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Witaj Aguś:calus:[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Ale piękne słoneczne Niuńki...podobaja mi sie te ich fiteczki maja takie równiutkie:loveu:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Halo Kasiu :buzi: Kitki jakby spod linijki ;)
-
[url]http://img155.imageshack.us/img155/4729/obraz546hn9.jpg[/url] yorkowy węzeł :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Ptfu mialo byc Kamil to z wrazenia sie pomylilam:evil_lol: [/quote] :roflt: Oj Dario - Ewo, hihihi
-
[quote name='Mała Rita']Fidka ni ma bo od Wigilii u mojej mamy, Arnolda ni ma bo od Wigilii u jego mamy wiec nie ma kogo focić :evil_lol:[/quote] :hmmmm: to może widok za oknem? :grins: Grupowa eksmisja :evil_lol:
-
Halo :loveu: nooo poka coś!
-
[quote name='Mała Rita']no proszę :loveu: Doopinkę ułozyła w samym srodku plamy słonecznej... Wygodnicka :loveu:[/quote] :evil_lol: One tak zawsze. Przeważnie tyłek w tyłek leżą i się grzeją.
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz127.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz129.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz130.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz131.jpg[/IMG]
-
Słoneczne grudniowe południe... [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz123.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz124.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz125.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz126.jpg[/IMG]