Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Mała Rita']cze Aguś :loveu: Zaspane yorki są najpiekniejsze na świecie :multi:[/quote] Zaspane pysie są rozkoszne! Bry Asiu :hand: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz117.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz116.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz120.jpg[/IMG]
  2. [quote name='***Paulina***']Śliczna:loveu::loveu::loveu: Pięknie wybarwiona:loveu::loveu::loveu:[/quote] Dzięki :multi: O łłłłiiii ;) [quote name='Kasia'][COLOR=Magenta]róziowy[/COLOR] dobry :loveu: zdjęciów nie widzę...[/quote] Mini multi cytat :evil_lol: [COLOR=Magenta]Cze Kasiu [/COLOR]:loveu:
  3. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz118.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz121.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz119.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz122.jpg[/IMG]
  4. Gucio ma pozytywny wpływ na Matusia :wink: pozdrawiamy ciepło :loveu:
  5. :roflt: Ubaw nie z tej ziemi! Taxi Toro :loveu:
  6. Aga76

    Aksa i Tofi

    Cześć Ewuś :loveu: [URL]http://img147.imageshack.us/img147/5851/obraz431bq5.jpg[/URL] Bardzo podoba mi się ta francuska fotka :evil_lol: [URL]http://img510.imageshack.us/img510/5618/obraz441hy0.jpg[/URL] Świetne ujęcie i to jego dziarskie spojrzenie :cool2: [URL]http://img399.imageshack.us/img399/9624/obraz471hp7.jpg[/URL] Dupcie w górę :multi: pozdrawiam
  7. [quote name='Anusia & Alutka']:roflt: :roflt: :roflt: co byś chciała? ;) [/quote] No tego ten... :cool: takie obrazki nooo
  8. Róziowy klan pozdrawia :evil_lol: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz115.jpg[/IMG]
  9. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Ta...... bo miałam ciach w ręce i pozowały żeby im coś skapło:mad:[/quote] Mądre bestie dwie :evil_lol::evil_lol: widać głód w ich oczach :wink:
  10. Aga76

    Aksa i Tofi

    [url]http://img139.imageshack.us/img139/3778/obraz438dz9.jpg[/url] Grzeczne :evil_lol::evil_lol: bardzo
  11. [quote name='Kasia']oj, nerwów to straciłam przez niego przez te ostatnie 4 tygodnie :shake: no ale niestety - złośliwość rzeczy martwych![/quote] No cóż, następny razem usłyszy: żegnaj :bye: :evil_lol: A zastanawiacie się już nad nowym egzemplarzem?
  12. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Kasia'] [URL]http://images33.fotosik.pl/431/0bc92106894cba32.jpg[/URL] na zdjęciu wydaje sie mały ale taki nie jest...[/quote] Zawodowo wygląda :thumbs:
  13. [quote name='Kasia'][COLOR=Magenta]róź[/COLOR] jest wspaniały :loveu: obiecaliśmy sobie, że była to ostatnia inwestycja w ten komputer - jeśli znów nam sie spieprzy to pozostanie już wymiana na nowy bo nie ma co inwestowac w starego grata :shake:[/quote] :loveu: Faktycznie, szkoda czasu, pieniędzy i nerwów... wybierze się lepszy model :cool3:
  14. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Kasia']no a jak :evil_lol: już nie mogłam sie doczekać końca Świąt!!!![/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Poka to płaskie cudo :loveu: A "stary" gdzie będzie urzędować? :megagrin:
  15. [quote name='Mała Rita']stronki nie mam, moge najwyzej foty porobic tych co mam :evil_lol:[/quote] Jeśli nadejdzie natchnienie na fotki, to ja bardzo chętnie będę oglądać pokaz mody :loveu: Ale słodka panienka :loveu:
  16. [quote name='Kasia']to i ja przystąpię - mam [COLOR=Magenta]róziową [/COLOR]w białe słoniki :loveu: my mieliśmy przerwę przymusową - komputer przez 2 dni nie działał mimo że odebrany dwa dni wcześniej z naprawy, musieliśmy wymienić parę części :shake: cze tak w ogóle :multi:[/quote] Cze Kasiu, [COLOR=Magenta]róziowa łąka :loveu: jest cool [COLOR=Black]Rany, jak można tak naprawiać sprzęt :mdleje::no-no-no:[/COLOR] [/COLOR]
  17. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz088.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz087.jpg[/IMG]
  18. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Kasia'] jutro PONIEDZIAŁEK :multi:[/quote] Tylko Kasia potrafi się tak cieszyć z najpiękniejszego dnia tygodnia:loveu:
  19. [quote name='Mała Rita']Nie powaznie jak chcecie to Wam podesle kozuszek to sobie obejrzycie[/quote] Fido na kożuszku, to byłaby piękna fota :loveu: A masz stronkę z kożuszkami?
  20. [quote name='tigrunia']Ja też mam dwie róziowe :loveu: Jedną letnią, drugą zimową z froty :razz:[/quote] To możesz przystąpić do klanu :evil_lol: [COLOR=Pink]I róziowe wino sobie piję...[/COLOR]
  21. [quote name='Anusia & Alutka']wrocem, wrocem :loveu: cze Agus :loveu::loveu::loveu:[/quote] I jeszcze fotki bym chciała :evil_lol: :buzi:
  22. [quote name='supergoga'] Niestety próby spotkania nie wychodzą najlepiej. Mała nieruchomieje ze strachu i nawet nie oddycha, a Laguna juz raz przywaliła jej mocno łapą po krzyzu, tarmosząc. W końcu ma 30 kg. I charakter teriera. Jasne że może zostać, tylko dla niej to nie jest optymalne wyjście. Dla Norki.[/quote] Trudna sytuacja, Lagunka znerwicowana, a Noreczka zestresowana już za progiem pokoju-azylu... Czekamy na fotki maleńkiej, może komuś wpadnie w oko.
  23. Nabrałam ochoty na kożuszek :loveu: Niech spłynie na mnie jeszcze natchnienie ruszenia się :evil_lol:
  24. A się chłopak delektuje smakołykami :loveu:
  25. [quote name='Pegaza']Cze poswiatecznie:p pizamki rozowe sa fajowe tez mam dwie :p[/quote] Bry Dario :loveu: Bo my wiemy co dobre!
×
×
  • Create New...