-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Anusia & Alutka']tak wlasnie wydawalo mie sie ze za bardzo owlosiona jak na Agową. [/quote] :cool1: TK przysnął na tv, więc może wosk na rączkę mu zapodam :evil_lol: i później zrobię nagłe sruuu...
-
[quote name='Mała Rita']jakie grzeczne Aniołeczki :loveu:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20face/43828.gif[/IMG] hihihi
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz169.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz172.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz173.jpg[/IMG]
-
[url]http://img167.imageshack.us/img167/6949/obraz598td0.jpg[/url] Super noworoczna fryzurka !!!
-
Noworoczne Cze Be [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSfortunairlanda.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']No proszę jakie grzeczne panienki :loveu:[/quote] Oczywiście, bardzo bardzo [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/8A0.gif[/IMG]
-
[quote name='ewa2909']:eviltong:Schodze coraz niżej i czekam az drugie psie się położy,a tu jakiś człeczek poległ:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Twara sztuka z niej:loveu::loveu::loveu: Tylko nie wiem za cio te nagródki dostała?????????:eviltong:[/quote] Cześć Ewuś w Nowym Roku :calus: Za wytrwałe siedzenie :megagrin: Nie zna komendy leżeć, mam nadzieję, że się niebawem nauczy. TK na kolanach :evil_lol:
-
[quote name='Kasia_zg'] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][CENTER][I][COLOR=navy]O tak Aguś pozytywny i nie tylko zwłaszcza wtedy kiedy drażni Matiego i szczekają razem ganiając sie po pokoju[/COLOR][/I] :p [/CENTER] [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/67.gif[/IMG] hihihi pozdrawiamy :loveu:
-
Cześć Kasiu Piękna fotka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/397E.gif[/IMG] piękny avatar
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz165.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz167.jpg[/IMG] [B]I finał[/B] :evil_lol: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz168.jpg[/IMG]
-
Foty miały być :roll: żywność miałam konsumować oczami :evil_lol:
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz161.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz162.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz163.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz164.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz166.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz156.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz157.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz158.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz159.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz160.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][B][I]Dziękujemy pięknie za noworoczne życzenia[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/5FEE.gif[/IMG] [FONT=Georgia][I][COLOR=Magenta]Oczywiście na róziowo, inaczej nie przejdzie, hihihi [SIZE=3][B]Pozdrawiamy.[/B][/SIZE] [/COLOR][/I][/FONT]
-
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
Aga76 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Noreczka wypiękniała :p W nowym domku będzie jedyną księżniczką, po krótkiej chwili... będzie dobrze! Daleko maleńka pojedzie? -
Pamiętam o was moje gwiazdki i o wszystkich tęczowych aniołkach Kolejny rok tęczowego bytu niebawem dobiegnie końca...
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B][SIZE=3]Szczęśliwego Nowego 2009 Roku[/SIZE] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/4AB.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz171.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz153.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz170.jpg[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']A nie ? :crazyeye: Myślałam, że chcesz prezenta serduszkom zrobić :crazyeye: Będą zawiedzione :placz:[/quote] :evil_lol: ajć, zawiedzione marzenia... serduszka są na pewno poruszone dogłębnie, hihihi
-
[quote name='Kasia']no i dlatego najlepiej własnie w takie dni zaplanować sobie od razu urlop i nikt się nie czepi bo planowany jest :p[/quote] Ale u nich nie ma urlopu w grudniu, wszystko co mieli za ten rok musieli wykorzystać do końca listopada, w grudniu ni huhu
-
[quote name='tigrunia']Ja właśnie wychodzę z pracy :cool1: paaaa dziołszki .. jakbym nie wpadła przed 24 to Szcześliwego Nowego Roku, Szampańskiej zabawy i t.d. :loveu: :evil_lol:[/quote] Be no to buźka :buzi:
-
[quote name='Magda'] Ale mamy tematy:lol:[/quote] Noo: list polecony priorytetowy z Wawy do Mińska szedł 2 tygodnie :evil_lol: całe 32 km suchą szosą :evil_lol: chyba, że torami to 29 km Ale na to składa się dużo spraw i niestety jak to bywa, porządki trzeba by było zacząć od samej góry, od zmiany systemu działania i obowiązujących przepisów... Moja koleżanka pracuje na poczcie w BUWie, i dziś pracuje co najmniej co 17-ej, zależy o której konwój dojedzie po pieniądze :roll:
-
[quote name='Magda']:buzi::calus:[/quote] :grins: Beatka ma pomysła, hihihi
-
[quote name='Kasia']powiem Wam, i nie dlatego że to moja firma pracodawcza, że ja nigdy jeszcze na poczte nie narzekałam - zawsze na czas wszystko przychodzi a paczki to u sąsiadów zostawiają jak nikogo nie ma w domu :lol:[/quote] I dobrze, że jest dobrze :p [COLOR=LightBlue]Ja niestety tego powiedzieć nie mogę... [COLOR=Black] Chociaż faktycznie z paczkami PP lepiej sobie radzi niż z listami. [/COLOR] [/COLOR]
-
[quote name='Kasia']proszę mi tu nie psioczyć na Pocztę Polską :-x :evil_lol:[/quote] Ojć... :scared:
-
Nie rozumiem tej przedsiębiorczości, wcześniej się nie zapowiedzą, a później wymagają, żeby człowiek na bezrobociu siedział. Głąby i już...