Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Kuciaki, a ja nie mam szans, żeby o tej porze coś w tv zobaczyć :shake:
  2. [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_6516.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  3. Joł joł, heloł :evil_lol: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz062-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz063-1.jpg[/IMG]
  4. Dobry piątkowe :loveu: już już weekendowe...
  5. [quote name='tigrunia']Uuuu kałowe tematy :errrr:[/quote] :megagrin: wydalnictwo podwórkowe
  6. [quote name='Kasia']ja też nie i te majtki, i te spodnie...[/quote] :errrr: koszmar
  7. [quote name='Kasia']dobrze tyle, że sie samo wypierze :p chciałabyś tak w ryncach to wszystko teraz prać? te różne robocze i nie robocze ciuchy, te skarpety menskie....[/quote] A w życiu :shake:
  8. [quote name='Kasia']no będzie ale pewnie nie tak wielki jak ten podwórkowy - przynajmniej bez kupowy :p ja nie cierpię tych krawężników i trawników gdy kończy się zima - kup co nie miara, góry kup!!!!!!!!!! zawsze wtedy mam największy procent wchodzenia w nie :evil_lol:[/quote] Na górze ( u mnie) będzie mini :evil_lol: na dole (przed blokiem) będzie mega :evil_lol: Poziomowy okres świra nastąpi :roll: [COLOR=PaleTurquoise]tak jak było w Dniu Świra...[/COLOR]
  9. Damy troszkę potargane :evil_lol: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz065-2.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Pegaza']Heh dostaniesz muskulki ino patrzec od machania lopata:lol: dzięki za kwiatuszki:loveu:[/quote] Wtedy będę rozdawać całe kosze kwiatów :megagrin:
  11. [quote name='Kasia']tylko do piwa! inaczej nie smakują tak dobrze :evil_lol: a jak Fidlak sępi wtedy!!! poszłam siku zrobić i zobaczyłam że jakieś 2 godziny temu pranie mi sie zrobiło, to ja se pójdę je powiesić i zaraz przylize znów :loveu:[/quote] :loveu: Szkoda, że samo nie może się rozwiesić, wtedy to byłby sprzęt full wypas :evil_lol:
  12. [quote name='Pegaza'] ja juz w koncu tez muszem nowy miec!!:roll:[/quote] Oj, chyba tak :evil_lol:
  13. Tyż mamy krokodylka, ale już po operacji żołądka :roll: A warkocze są booskie, do piwa kupuję, ale czasem szybciej wciągnę niż się piwo zrobi :evil_lol:
  14. [quote name='Kasia']cze Śpiochacze :loveu: dalej doliny śniegowe na balkonie macie? u nas juz topnieje, wszystko takie brudne się robi...[/quote] :loveu: przybyło, wczoraj znów odśnieżałam :evil_lol: Ale jak to w końcu pójdzie... to będzie niezły syf :roll: Dario Ewo :Rose:
  15. [quote name='Magda'] O zdjęciach to ja nawet nie będę wspominać. Aguś zdążysz zgłodnieć:eviltong::evil_lol: Trzymajcie za mnie kciuki jutro, w poniedziałek i wtorek!:loveu:[/quote] :placz: jestem głodna, wygłodzona... Noo dobra, kciuki będę trzymać :happy1::happy1: [COLOR=PaleTurquoise]Ale zdjęcia muszą być![/COLOR]
  16. [quote name='Mała Rita']Daria to żeś mi powiedziała :evil_lol: A ja już spakowana czekam :cool3:[/quote] :evil_lol: Be to pewnie teraz wymachy ćwiczy :cool1:
  17. :loveu: Same bajery :loveu: Miło posiedzieć i się pogapić :evil_lol: [COLOR=paleturquoise]Szukam podobnej podkładki, tylko trochę innej hihihi[/COLOR]
  18. Przyszłam w odwiedziny do Kati :loveu: a tu taki cyrk... [quote name='roxi-malina'][B]Hahaha naprawdę mało jest yorków z samą metryką[/B] (bo ostatnio wiele szukałam i nie znalazłam yorka z SAMĄ metryka wszędzie albo z rodowodem albo bez :shake: a z rodowodem to są od 1800 zł w zwyż (przynajmniej ja żadnego tańszego nie znalazłam))![/quote] :roflt::roflt::roflt: Ubawiłam się po pachy, żart tygodnia! Trochę więcej pokory i cierpliwości w odkrywaniu tajników wiedzy...
  19. :loveu: Super fotki spacerowe, noo bombowe !!! Świąteczna słodka Holly :loveu: Świąteczne francuskie wydanie Ariska zniewalające :loveu:
  20. [quote name='Mała Rita']tak, badania jak na razie robie :loveu:[/quote] Pogoda trochę średnia, no chyba, że nia masz daleko...
  21. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [url]http://images33.fotosik.pl/436/f41c6b8ea2cb5117.jpg[/url] fotka przepiękna :loveu: Jak samopoczucie pacjenta domowego szpitala?
  22. [quote name='Mała Rita']wspólnie by spali :loveu: [COLOR=paleturquoise]w trójkacie :crazyeye:[/COLOR][/quote] Na to wygląda :evil_lol:
  23. Cześć L4 :loveu: Jak na razie dwa tygodnie przerwy?
  24. [quote name='Mała Rita']Niuńki to nadały by się z moim Fidkiem. Leniuchy poduszkowe :loveu:[/quote] One są bardzo towarzyskie :cool3:
  25. Jutro już 9 stycznia... niech wszystko się dobrze ułoży [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/31315.gif[/IMG] pozdrawiam
×
×
  • Create New...