Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Bry porządkowo [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Green/g056.gif[/IMG] hihihi
  2. [quote name='tigrunia']Mówisz psi psycholog ? :roll:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Multi/flirt.gif[/IMG] może być... Tylko cię proszę taki prawdziwy (nie z tv) żeby jej większej krzywdy nie zrobił.
  3. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Ojoj jaka tu miłość zakwitła piękna...Kaprysieńka i jej pluszaczek[/COLOR][/I][I][COLOR=navy]:loveu: [/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][I][COLOR=#000080]Aguś przypomniało mi sie jak oglądałam filmik gdzie Kaprysia zdezorjetowana była czym sie bawić czy piłka czy ptaśkiem...to Matrix wskrabał mi sie na kolana i filmik oglądałam chyba z 10 razy bo co sie kończyl to Matuś piszczal zeby mu włączyć i podziwiał Twoją starszą dziewczynkę....[COLOR=lightblue]chyba zięć Ci sie szykuje[/COLOR] :evil_lol:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Cześć Kasiu :calus: Kapryśka lubi towarzystwo, im bardziej zwariowane tym lepiej :evil_lol: szaleństwa w grupie to jest to, co ona lubi najbardziej :evil_lol: [COLOR=lightblue] [/COLOR] [COLOR=lightblue]Zaparszamy zięcia[/COLOR] :loveu: Misiek oczywiście jest po kilku zabiegach chirurgicznych, nie ma oczu, nosa i słuch też stracił, ponieważ Kapryśka pozbawiała go waty w uszach :roll: Na pocieszenie od lat jest mu ciepło, bo nieustannie nosi beżową frotkę, która imituje kamizelkę :cool1:
  4. [quote name='tigrunia']Dzień dobry :multi: A ja wczoraj wsadziłam Jess w papiloty i cały wieczór pilnowałam, żeby Buff jej ich nie zjadła :cool1: Była mocno zdziwiona co się Jessi stało :crazyeye: Jeszcze nigdy jej nie widziała całej w papilotach i ciuchu :evil_lol:[/quote] Bry Be :loveu: Biedna Buff taki stres... martwię się, jak dziewczyna poradzi sobie z koszmarnymi przeżyciami, żeby tylko jej się nie utrwaliło :shake:
  5. [quote name='Pegaza']Dziewczyny padam umieram.. tak mnie dopadlo ze mam dreszcze i malo tego musialam sie przesiasc z lapka gdzie moglam w lozku lezec na komp bo tu otwiera sie dogo a tam nie:/ a więc myslalam ze nie dam rady ja wykapac bo mnie bola kosci.. hmm napewno sie pieni fajnie a jutro zobacze i efekt bedzie widoczny z tym ze bardziej na Livi bo Pipi wlosy odrastaja i nie wyglada to ladnie co poczesze to znow chodzi potargana..jak dam rade to jutro Livi i na jej dlugim wlosie zobacze czy sie bedzie puszyc czy nie.. Kapryska slodko wyszla:loveu:[/quote] Oj, jak kości bolą to chyba grypa :glaszcze: Leżeć, nie wstawać, wypoczywać!
  6. [quote name='Mała Rita']Miłość wszystko przetrzyma :evil_lol:[/quote] [COLOR=Magenta]Miłość przede wszystkim![/COLOR] Ogień miłości [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/fire.gif[/IMG] i ciężar miłości [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/lizalica.gif[/IMG] upss [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz210.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%202/danse.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz204.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz203.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz202.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Pegaza']Nie wiem Aga mialam ibuprom zatoki to mi m-a cale zezarl:mad: dobra ide wziasc rozgrzewajacy prysznic a potem lece po ten szamponik..[/quote] Myślał, że to tik-taki czy co? :evil_lol: Jak było? Rozgrzałaś się? Może jednak znów herbatka? Co śpiewałaś? [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/showersmile.gif[/IMG]
  9. [quote name='Mała Rita']U nas już wszystko stopniało :cool1: Dziś byłam u fryzjera i mam asymetrie na głowie hi hi :evil_lol:[/quote] Znaczy się very sexy :razz: do potęgi
  10. [quote name='Anusia & Alutka'] cze Wam człowieki :loveu: sesja buuu urlop :razz: nie buuu[/quote] Anusia, noo [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/dyga.gif[/IMG] Plan urlopowy się powiódł... znaczy sesja już w trakcie?
  11. A u Madzi dziś wielkie prasowanie [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/pegla.gif[/IMG]
  12. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Czas na porządki, dziś u Kasi będzie pranie [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/laundry.gif[/IMG] A u Madzi Brytanowej...
  13. Nie mogłam się dostać na dogo :roll: Hej wieczorne :grins: Ano tak: - widziałam ESPREE na Karusku jako nowość - ISB będę stosować po dłuższej przerwie, dam znać za jakiś czas, zobaczymy jak dziewczyny zareagują - pasemka były świąteczną niespodzianką, nie spodziewałam się, że tak długo będą się trzymać na włosie... - ooo już kojarzę ten szampon, o którym Daria napisała (z ich strony), cena całkiem całkiem... - Cześć Asiu :loveu: dzień był pracowity, poza tym rano padał deszcz, a wieczorem śnieg hihihi, no super jest Dario jak tak szampon holistyczny :cool3:
  14. [quote name='tigrunia']Aga to w Mińsku mieszka z tego co mi się kojarzy :roll: [/quote] Dokładnie tak. W Wawie mieszkałam na Zaciszu (obok tej kliniki z Klanu :evil_lol:) i na Woli tuż za kościołem Św. Wojciecha.
  15. [quote name='tigrunia']Dobry :loveu: Wyspałam się dzisiaj :loveu:[/quote] Szczęściara :cool1: Dario, może to zatoki?
  16. Cześć Kasiu :loveu: Temat drogi pozbawionej asfaltu jest mi bliski, aż za bardzo :evil_lol: U nas rok czasu trwał remont drogi (w centrum miasta) i władzom miasta wcale to nie przeszkadzało... nie było drogi ani chodników, a wokół bloki mieszkalne, sklepy i bazarek, więc tłumy ludzi i samochodów...
  17. Dzień dobry Ludu Pracujący Polskich Miast :cool1: Szamponiasty temat rzeka :evil_lol: W zupełności sie zgadzam z tym stwierdzeniem, że nie każdemu musi pasować i wcale nie oznacza to, że produkt jest zły... Teraz mam do wykończenia butlę ISB :roll:
  18. [quote name='Pegaza']Heh pierwszy raz zle zrozumialam ten tekst z slubem co Be pisala heh ja myslalam ze to do Agi bylo...:evil_lol: a czemu do niej nie wiem chyba mi sie galeryjki pomieszaly :roll: [/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: hihihi Dario czy to na pewno była herbatka? Cze Be :p
  19. [quote name='Pegaza']A wiesz ze mam to samo:evil_lol: chce zablysnac tekstem a tu klapa:evil_lol:[/quote] :roll: klapy dość często przeżywam... zaczynam tekst i nie pamiętam jak go skończyć :oops: katastrofa
  20. [quote name='Pegaza']noo to przespij sie z tym.. ja juz i tak musze brac bo zostane bez szamponu a jakis muszem miec..[/quote] Ja jeszcze mam, więc mogę spokojnie się zastanowić, poza tym będę miała już dwie opinie :loveu::loveu: zawsze to inaczej, jak usłyszy się ocenę od osoby, która sprawdziła specyfik w praktyce. Trzymam klawiaturę zębami... hihihi, zaraz i tak przegram pojedynek, więc [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=MediumTurquoise][B][I]DOBRANOC[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/nightf.gif[/IMG]
  21. [quote name='Pegaza']heh ich teksty sa fajne :lol:[/quote] Niestety wciąż nie mogę zapamiętać wszystkich, które chcę :roll: [COLOR=PaleTurquoise]skleroza postępuje...[/COLOR]
  22. [quote name='Pegaza']I jak Aga znalazlas? noo fajowo by bylo :evil_lol:[/quote] [URL="http://espree.pl/"]yes[/URL] Muszę spokojnie wszystko przeanalizować, całkiem mi pasują holistyczne kosmetyki do holistycznej karmy niuniek, byłby komplet jak malowany [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/flow3.gif[/IMG]
  23. [quote name='Pegaza']A na mtv leci czesiu:lol: [/quote] Lubię jak Czesio mówi: bye bye maszkaro :evil_lol:
  24. [quote name='Pegaza']ja bym nic przeciwko temu nie miala gdyby salony byly polaczone dla nas hehe Pipi i Livi w sali obok i razem mniej lub bardziej szczesliwe wracalybysmy do domu:evil_lol:ja pewnie tak ale one hmm:evil_lol:[/quote] To byłoby dobre rozwiązanie, wszystkie laski z domu prosto do SPA hihihi prawie jak przeprowadzka :evil_lol: W sumie gdyby ktoś profesjonalnie zajął się niuńkami to byłoby miłe, a ja w tym czasie relaksowałabym się gdzieś w pobliżu na maxa (w błotku czekoladowym albo zielonej glince), suuper!
  25. [quote name='ewa2909']:loveu:Cześc Aguś:loveu::loveu::loveu:i szkolone ogony:loveu::loveu: I pana od szkolenia tyż se pozdrowie:evil_lol: A co:mad:[/quote] Cześć Ewo [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/icon_bussi.gif[/IMG] Wszyscy czują się pozdrowieni [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/bsmile.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...