Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Pegaza']Hej :p Aga snil mi si Gucio byl moj i tylko moj:loveu::cool1: Aga ja co to podesle mojego m-a hehe do wykonczenia domu;)[/quote] Cze Dario :loveu: Ojć, Gucio zapadł w pamięć :evil_lol: Podeślij, podeślij :loveu: [COLOR=paleturquoise]bardzo sie przyda, mam nadzieję w drugiej połowie roku.[/COLOR]
  2. [quote name='tigrunia']Moja madrina ma kuzyna, który ma firmę budowlaną. Zawsze jej coś tam podpowie czy pomoże i też jakoś idzie.. trochę wolniej, ale idzie :loveu:[/quote] I dobrze, zawsze to łatwiej :loveu: Jak już się rusza z budową domu, to dobrze mieć trochę znajomości w tej dziedzinie, zawsze to inaczej, z poradą czy z pomocą. Albo po prostu mieć dużo dużo pieniążków i się mocno nie przejmować stroną finansową, wynająć wykonawcę, który zrobi dom pod klucz i już. [COLOR=paleturquoise]Na razie nie wygraliśmy w totka, ale wierzę, że już niebawem to się nam przydarzy.[/COLOR]
  3. [quote name='tigrunia']Ja tam wcale nie wchodze bo i tak im nie wierze :obrazic:[/quote] :evil_lol: W tym problem, że ostatnio ich tam nie ma... a ciekawe rzeczy się dzieją.
  4. [quote name='tigrunia']Nie no profesjonalizm :loveu: Fajnie, ze się chlop zna ;)[/quote] Oj fajnie, inaczej bym się nie zdecydowała na to przedsięwzięcie. Dużo dużo dużo pracy i jeszcze więcej myślenia.
  5. [quote name='tigrunia']Ale to chyba tylko chwilowe zjawisko :cool3:[/quote] Co wejdę na Administarcję i sobie poczytam to mi się wydaje, że ta chwila będzie trwać wiecznie :roll: A że czasem działa poprawnie to przypadek :evil_lol:
  6. [quote name='tigrunia']Aga odpisałam Ci u Cie ale coś Ci się z godziną znów pokiralo :evil_lol:[/quote] No właśnie widzę, że znów skaczemy :jumpie:
  7. [quote name='tigrunia']Ale numer :evil_lol: Czyli to jest stół, który jest piętro niżej ? Super :multi: :evil_lol:[/quote] Tak :cool1: Będzie dużo miejsca do rzucania się lekkimi przedmiotami :evil_lol: [COLOR=paleturquoise]Wieczorem wrzucę kilka zdjęć ze środka domu, właśnie z tego miejsca. I pokażę tymczasowe schody zrobione przez TK, żeby po drabinie nie chodzić czy po rusztowaniach.[/COLOR]
  8. [quote name='tigrunia']No widzisz jaki dom masz praktyczny :evil_lol: A prąd już masz pozakładany?[/quote] Że instalacje w domu? Jeszcze nie. Teraz będziemy się do tego zabierać, później oczyszczlania, posadzki, okna... tu TK decyduje co i jak, ja słucham i nauki pobieram :evil_lol:
  9. [quote name='tigrunia']Fajnie jak się ma motywacje i kontakt z obcokrajowcami to zaraz języki lepiej wchodzą :multi:[/quote] Też myślę, że taka forma jest najlepsza :p Po takiej praktyce więcej w głowie zostaje.
  10. [quote name='tigrunia']Ulala to w językach wyszkolona pewnie być musiała? Jak się zdecyduję na tą szkołę to następna będzie językowa jakaś bo już prawie nic nie pamiętam :cool1:[/quote] [COLOR=paleturquoise]Bez wielkiej przesady... angielski na początku średnio (historyczny rosyjski), a jakby co to szła na żywioł[/COLOR] :evil_lol: Zabawnie było jak obcokrajowców męczyła mówieniem po polsku :evil_lol: gdy załatwiali sprawy w sekretariacie, ogólnie non stop trwała wzajemna nauka.
  11. [quote name='tigrunia']No te schody widzę a za schodami coś ala stolik namalowany :roll:[/quote] Aaaa..., że polewej stronie schodów? To ta pustka nad schodami, to widok z piętra na jadalnię, schody nie będą betonowe, tylko zrobimy coś na zamówienie, zgrabną lekką konstrukcję. Z góry będzie widać jadalnię, trochę kuchni i salonu, jak się wyglądanie zza barierkę. [COLOR=paleturquoise]Trafiłam z odpowiedzią, czy nie za bardzo?[/COLOR]
  12. [quote name='Mała Rita']A wiecie co to jest "migawka", tylko tak się w Łodzi mówi :evil_lol: Ewcia nie podpowiadaj :evil_lol:[/quote] Bry Asiu :loveu: No cio to ta migawka jest? [COLOR=paleturquoise]Poszukałam w necie i wyszło mi, że to... bilet[/COLOR] :roll:
  13. [quote name='tigrunia']Cze :multi: No czekaj, czekaj :evil_lol: Mamy poniedziałek .. szukam pracy (nie wiem czy już się chwialiłam) :cool1: Cukiernia już mi zbrzydła .. i nie wiem co można robić mając tylko średnie wykształcenie :cool1: Nawet na kasy z wyższym szukają :evil_lol: Znalazłam za to w Bydg fajną szkołę dla sekretarek i asystentek :megagrin: Roczne studium takie. Szukałam kursu w sumie jakiegoś, ale najbliżej w Poznaniu :cool1: Tak więc myślę czy może sekretarką być bym nie chciała :grins: No .. to idę do moich fakturek ... :/[/quote] Dzień dobry :loveu: Czekam... [COLOR=paleturquoise]hihihi[/COLOR] [COLOR=black]Nie chwaliłaś się, trzymam kciuki za powodzenia akcji poszukiwawczej. Moja siostra kończyła w Wawie takie studium, była bardzo zadowolona, później pracowała w sekretariacie szkoły dla obcokrajowców. [/COLOR][COLOR=paleturquoise](praktyki miała na lotnisku)[/COLOR]
  14. [quote name='tigrunia']Fajnie, że ten Twój Tomasz taki robotny .. Mój to się do niczego nie garnie poza swoim samochodem :cool1: Super ten salon macie.. taki przestrzenny i z jadalnią :loveu: Fajnie rozplanowane. A co to jest na górze między sypialnią a garderobą ? Stolik jakiś czy co?[/quote] Cze Be poniedziałkowo :loveu: Niech pomyślę, bo pytanie mnie zaskoczyło... miedzy sypialnią a garderobą jest klatka schodowa i mały korytarz taki prawie w kwadracie i z niego jest wejście do łazienki, garderoby i dwóch sypialni. Muszę spojrzeć na projet co tam namalowali ciekawego. Jeden pomysł nas powalił na łopatki - bo nad klatką schodową jest pusta przestrzeń i tak naprawdę siedząc przy stole koło witryny na dole sufit jest dopiero w dachu i to robi wrażenie wielkiej przestrzeni.
  15. [quote name='Pegaza']Agus to kolorowych:loveu: do jutra ulubionego dnia tygodnia Waszego:roll: ale kac nie bedzie meczyl hehe[/quote] No kuciaki, kolejny plus twojej choroby ;) Do jutra. Mam nadzieję, że będziesz się lepiej czuła, bo znając rzeczywistość to już pewnie nie poleżysz w łóżeczku zbyt długo. :smilecol:
  16. [quote name='Pegaza']hahha noo niby jeden kraj ale kazdy inaczej gada:evil_lol:[/quote] Zabawne są takie nieporozumienia :megagrin: zdarza się, że zupełnie nic nie rozumiem jak Polak do mnie mówi, hihihi
  17. [quote name='Pegaza']Nie nie przeszkadza jej to:evil_lol: oj tak pewnie jutro bede wygladac upiornie po takiej dawce netu:roll:[/quote] No proszę... Fionka jak bącznie to zwiewa szybciutko... Oczęta przekrwione, jak po nieprzespanej nocy, jak po dobrej imprezie... Na mnie już czas, jutro ulubiony dzień tygodnia :wink:
  18. [quote name='Pegaza']no widzisz a ja znow gdybym ktos mi powiedzial przynies spinacze zasuwalabym po spinacze biurowe:evil_lol:[/quote] :cool1: to byśmy sobie poradziły hihihi pierwszorzędnie jedna w Żabce druga w sklepie z artykułami biurowymi, a pranie w pralce...
  19. [quote name='Pegaza']hehe no powiedzmy taki tekst : tee podej mi ta klamerka abo podej mi ta zabka[/quote] Ja to bym pewnie pomyślała, że mam iść do Żabki na zakupy :evil_lol:
  20. [quote name='Pegaza']Ja tez Was nie widze przez te posty skakajace zagladam w subskrycje i robie pokaz wszystkie na dole pisze wtedy widze ze ktos znow posta napisal:razz: oj ale oczeta to mnie dzis bolą :roll: Livi puszca baczki:mad:mi pod nosem[/quote] :evil_lol: atmosfera się zagęszcza... mogą być mętne sny hihihi Livka jak puści bąka to nie ucieka z miejsca przestępstwa? Oczętom to musisz dać odpocząć...
  21. [quote name='Pegaza']czekaj niech pomysle ja gadam żabki albo klamerki:lol:[/quote] Wiedziałam, że będzie fajnie :evil_lol:
  22. [quote name='Pegaza']Noo ale apetyt niech nie odchodzi niech zostanie taki jaki jest:roll: Tk odpoczywa po ciezkiej niedzieli:evil_lol: a niunki z nim:loveu:[/quote] Wciąż mniejszy? To chyba jedyny plus całej tej sytuacji, faktycznie mógłby zostać na stałe :wink: Zmęczył się odpoczywaniem :roll:
  23. [quote name='ewa2909']Jaki śliczny domeczek:loveu::loveu::loveu: To pewnie zasługa Kapryśki i Fiony za tak porządne nadzorowanie budowy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :loveu: To poważny nadzór budowlany jest, wszędzie swoje nosy wsadzą :roll: i z ochotą jadą do pracy :evil_lol:
  24. [quote name='Mała Rita']kurde jak te posty przeskakują :mad: o i Niuńki spać poszły :loveu:[/quote] Jak goopie skaczą [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/bounce.gif[/IMG] Najgorsze jest to, że czasem można przegapić czyjąś wypowiedź albo ja mam tak, że sprawdzam w panelu brak odpowiedzi i sobie czekam i czekam... Niuńki już ostro kimolą, ale i tak jeszcze nocne wietrzenie je czeka. [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%203D/t057.gif[/IMG]
  25. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz215.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz216.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz217.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz218.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz219.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...