-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
Lubię zamszowe butki, tylko troszkę niepraktyczne są :roll: ale i tak lubię... [COLOR=paleturquoise]10 lat temu odszeł dziadek, babcia 2 lata później :sad: [/COLOR] [COLOR=paleturquoise]Było wspaniale, gdy żyli... to był piękny etap mojego życia. Po ich śmierci dużo rzeczy się rozsypało...[/COLOR]
-
[quote name='Patikujek']Jeee jaki jęzorek:loveu::loveu::loveu:[/quote] Namiętnie mlaskający :evil_lol: Dario, a w czym - że tak się ładnie wyrażę - pierzesz? :cool3:
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
Aga76 replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[quote name='Patikujek']On zawsze dobrze pmięta kto go do weta przyprowadza:evil_lol: nieważne z jakiego powodu i co się w środku działo, a jak go zosawiałam to jeszcze jakąs siłą odwrócił głowę tak też widział kto go zostawia ale jakoś bez urazu. Jestem pod wrażeniem, po każdym szczepieniu 2 tyg nie chce ze mną na spacery chodzić a po zlocie to już w ogóle:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Baksymilian Pamiętliwy :megagrin: Z młodszą niuńką niebawem wybieram się na czyszczenie zębów. -
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Ale dobre - mniam mniam[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz201.jpg[/IMG]
-
Szukajcie a znajdziecie :cool1: hihihi Mati fantastycznie parkuje w zaspie, jak zawodowy kierowca rajdowy :evil_lol: A swoją drogą piękny zimowy krajobraz :loveu: Dzień dobry Kasiu :calus:
-
[quote name='tigrunia']Mojej siostrze smakowało więc chyba me podniebienie nie toleruje jej specjałów :p[/quote] [COLOR=paleturquoise]A co miała powiedzieć...[/COLOR] :evil_lol: Się nie przejmuj, niektórzy tak po prostu mają...
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Cze Aguś :)[/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][I][COLOR=navy]W drodze powrotnej od Beatki zbocz troszke z kursu i wyląduj w Zgierzu na herbatke ;)[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Cześć Kasiu :loveu: Z wielką przyjemnością zboczę z kursu !!! [SIZE=3][COLOR=magenta]Ty, chłopaki i herbatka - nie trzeba mnie namawiać[/COLOR][/SIZE] :loveu:
-
[quote name='tigrunia']Jak ma mi kto zrobić to pije dużo jak musze sama to mi się nie chce :evil_lol:[/quote] Ojć hihihi mam podobnie :cool1:
-
[quote name='tigrunia']Moja siostra wczoraj obiad zaserwowała :p Kapusta z ziemniakami :cool1: no jeszcze pomidor był ale urok miał być w tym ze to na przyprawach jakoś smażone :roll: I cynamon był i tymianek, imbir no pełno tego a i tak niedobre było :cool1:[/quote] U lalala, ale wyszukana kuchnia :p szkoda, że skutek działań ciut mizerny :roll: [COLOR=paleturquoise]no chyba, że tak miało być, jak Daria napisała...[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']Slonko wychodzi oo :p dobrze ze mam obiad zrobiony i gotowac dwa dni nie musze:multi: m-a na targach a ja sama z Niki :eviltong:[/quote] Fajnie [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/sun.gif[/IMG] Trochę luzu w trudne dni - i bardzo dobrze!
-
[quote name='Pegaza']Noo juz mysle co na siebie wloze :roll: i kurde muszem schudnac!! te 5 kg:roll: az 6 jee takie koszta:roll:[/quote] [COLOR=paleturquoise]Trochę ciężko było...[/COLOR] [COLOR=paleturquoise]Hihihi, też takie plany...[/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20misc/band.gif[/IMG] i znów będzie tani tani... do białego rana
-
[quote name='tigrunia']Weź ino dużo sałaty :roll:[/quote] I napoje energetyczne też [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20food/eburp.gif[/IMG] hihihi
-
[quote name='tigrunia']Mam ja herbate z cytryną :loveu:[/quote] To ja też idę na herbatkę, ale nie mam cytrynki [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20angry/no.gif[/IMG] zieloną sobie zrobię
-
[quote name='Pegaza']To wy sie nawolujcie a ja ide zaparzyc herbatke z miodkiem :eviltong:[/quote] Iiiiijo iiiijo iiiijo Pomoc nadchodzi [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20argue/stretcher.gif[/IMG] Dario piwo z midokiem chlapnij! [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20food/beerone.gif[/IMG] mniam mniam i od razu lulu...
-
[quote name='tigrunia']To jak przelatywać będziesz krzyknij mi nad cukiernią co bym po Cie zajechała :evil_lol:[/quote] To będzie głos z nieba... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/rog.gif[/IMG] Tylko nie zemdlej, hihihi i nie padaj na kolana... hihihi
-
[quote name='tigrunia']Aga Ty do wiosny nie zajdziesz :mdleje:[/quote] Dam radę, spoko - będę pełzła dzień i noc... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/snail.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Ooooo .. bliziutko :loveu: Ja blisko lotniska mieszkam jakby co :evil_lol:[/quote] Ooo to będzie wygodnie, pas do lądowania mi się przyda...
-
[quote name='Pegaza']Zazywam Aga zazywam ale wiesz to nie tak jak w reklamie ze weznies pastylke i na ognisko mozesz isc:evil_lol: wczoraj sie dowiedzialam ze ide na weselicho kuzynki w maju kurde a myslalam ze nie weznie nas pod uwage :roll: wiecie znow koszta..[/quote] Zażywaj na zdrowie... Też w maju mam imprezę. [COLOR=paleturquoise]W ubiegłym roku to miałam w sumie 6 takich przyjemności: maj, czerwiec, sierpień 2x, wrzesień i listopad.[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']ee jakos nie czuje sie szczesliwa:roll: i tak dzis nigdzie nie wychodze nie chce sie bardziej dobic chorobą:mad: babcie musza wybaczyc ale ich nie odwiedze:/[/quote] To migusiem do łóżeczka rozgrzać się [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/lozko.gif[/IMG] Może i nastrój się polepszy...
-
[quote name='Pegaza']No tak bym musiala zrobic i popoludniu zrobie bo teraz szybko ogarne mieszkanie..poki mi sie chce.. jeszcze mnie [SIZE=1][COLOR=lightblue]ciocia[/COLOR][/SIZE] odwiedzila:roll:[/quote] Tylko się nie wysilaj za bardzo, oszczędzaj siły na leżenie... [COLOR=paleturquoise]Jak zawsze przychodzi w odpowiednim czasie[/COLOR] :roll:
-
[quote name='Pegaza']Spoko wylecze tylko gdyby te gardlo nie bolalo bo mnie to wkurza :roll:[/quote] Może coś do ssania trza zażyć? [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/blush.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza'] cos mnie dopadlo ..[/quote] Wirusisko jakieś paskudne może? [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20sad/fever.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Wyleciałaś już ? :cool3:[/quote] Yes [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/movweefly.gif[/IMG] Kołuję gdzieś w okolicach Płocka...
-
[quote name='Pegaza']Ja tez je pozdrawiam:p u mnie tez deszczu nie ma :p[/quote] Cze szczęściaro [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/plaga.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia'] :Help_2:[/quote] Pomoc nadchodzi... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/E980.gif[/IMG]