-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
Głodomorki dwa [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/004.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz166-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz167-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz169-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz168-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz171-1.jpg[/IMG]
-
Noo... tylko zbyt długo się nie migaj od obowiązku fotowego ;) [quote name='tigrunia'] No dokładnie .. tylko nie wiem czy mnie stać będzie w tym roku na wakacje przez te wystawy :-o :mdleje:[/quote] [COLOR=paleturquoise]Łuki może zafundować...[/COLOR]
-
[quote name='Kasia_zg'][I][COLOR=navy]Obaj uwielbiają śnieg tylko z tym wyjątkiem że Maxio wie że po śniegu chodzi sie na łapkach a Matuś uskutecznie chodzenie na głowie i plecach [/COLOR][/I] [I][COLOR=navy][/COLOR][/I] [url]http://www.voila.pl/140/z6jx9/index.php?mid=1&f=1[/url] [url]http://www.voila.pl/142/za6cj/index.php?mid=1&f=1[/url] [/quote] :evil_lol::evil_lol: hihihi Niesamowity słodziak na fotkach :loveu::loveu:
-
Ooo to naprawdę fajnie :loveu: Tylko fotki pokaż, co by się nastrój wypoczynkowy udzielił :p [quote name='tigrunia'] Nie wiem czemu mnie dopada ale już mam dość.. więcej na wakacje nie jade :obrazic:[/quote] Znaczy się do następnych wakacji :evil_lol:
-
Przecież cię tydzień nie było :hmmmm: Dość oryginalny pomysł na spędzanie wolnego czasu, może to z wielkiej namiętności tak cię napada? Aaa takie pająki :evil_lol: feee pająki :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']Ano fajnie było .. latające pająki nawet widziałam :razz:[/quote] Złapałaś relaksa? Ooo, to chyba dużo grzańca było hihihi ... jeśli miały duże brzuszki i długie nogi to uciekałabym z krzykiem :cool1:
-
[quote name='tigrunia']:roflt::roflt::roflt: [COLOR=paleturquoise]Mi też humora poprawiał :p[/COLOR][/quote] :loveu: Be, jak było na góralskim wypoczynku? [COLOR=paleturquoise]Milcząca jesteś bardzo...[/COLOR]
-
[quote name='tigrunia']Sie robi.. Napój Bogów dla Agniesi razy dużo :loveu: : :drinka::drinka::drinka:[/quote] Yes Yes Yes [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20wacko/wacko.gif[/IMG] Od razu mi lepiej !!! Subcio [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20wacko/happydance.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Żeś to wykrakała D-E :mad:[/quote] To było jasnowidzenie [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20wacko/hypo.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Cze Aga :p no poniedzialek fajny jest :lol:a jesli z rana znajdziesz w sniegu 50-tke to juz calkowicie widzisz go rozowo:eviltong: lece zara bo musze isc kupic karme dla psow kurde a wychodzic sie nie chce...:/[/quote] Cze Dario [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/sun.gif[/IMG] Dziś w śniegu to tylko sól znalazłam... [COLOR=magenta]hihihi[/COLOR]
-
To ja kce grzańca, dużo grzańca [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20conf/rolleyes.gif[/IMG]
-
[quote name='Mała Rita']Wiesz obawiam się, że Niuńki nie podzielają Twojego entuzjazmu co do tych wspaniałych poniedziałkowych poranków :evil_lol: Cze Aguś :loveu: [/quote] Bry Asiu [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/bounce.gif[/IMG] Niuńki są zaspane i nie chcą rozmawiać, poszły odsypiać weekend...
-
[quote name='tigrunia']... Jak nie to faktycznie dopiero na wiosne do domu wróce :evil_lol: [/quote] No pięknie :roll:
-
Halo, halo, noo... mówi się , tylko posty skaczą [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20teas/blow.gif[/IMG]
-
Słodkie maleństwo [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG]
-
[quote name='ewa2909']Aguś przepraszam za małą literke:oops:[/quote] A proszę cię bardzo :calus: Dzień dobry Ewuś :loveu: Niektórzy to mają ferie zimowe :roll: [COLOR=paleturquoise]a niektórzy już nie, oj buu[/COLOR]
-
[quote name='AmiX']Nie kraczmy:evil_lol: będzie 6:loveu:[/quote] Na początek w zupełności wystarczy [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/bebe.gif[/IMG] pozdrawiamy poniedziałkowo
-
[url]http://i42.tinypic.com/e0ibh5.jpg[/url] Jakby po bardzo udanej imprezie... :evil_lol::evil_lol: Cześć Asiu :loveu:
-
[I][B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Dzień dobry, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]kocham poniedziałki, są esencją mojego istnienia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20wacko/luckast.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz164-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz165-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz170-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Cześć :loveu:[/quote] Sunie zostały z babcią, czy dały się przeprosić za to porzucenie tygodniowe? [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/sneaky.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Jezdem :grins:[/quote] Ano cześć [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/curtianpeek.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza'] ups zlapalas i mnie i jak wyszlam jak zwykle paskudnie:/[/quote] Niemożliwe [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20conf/rolleye.gif[/IMG]
-
[quote name='ewa2909']Zgadłaś aguś.Okupują lodówke:mad:[/quote] Hihihi, trzeba nakarmić małe głodki [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/cook.gif[/IMG]
-
[quote name='Patikujek']hej, hej matko jakie tu rozwody na temat emotek:evil-lol: A fotki śliczne :loveu:[/quote] Heloł Pati [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/wiggle.gif[/IMG] Uśmiech proszę [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/photographer.gif[/IMG] hihihi