Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='tigrunia']:placz::placz::placz::placz: :placz::placz::placz: :placz::placz::placz::placz:[/quote] Ojoj, nie bucz tak [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/console.gif[/IMG]bo jezioro zaraz tu będzie...
  2. [quote name='tigrunia']Zmywanie pasemek będzie ? :megagrin:[/quote] Pasemka zostają [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Face/14.gif[/IMG] hihihi
  3. [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/A21.gif[/IMG][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I] Dzień dobry. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz220.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz221.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz222.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz223.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz224.jpg[/IMG]
  4. [quote name='tigrunia']Dobry :loveu: Wolna sobota?[/quote] Oczywiście, że TAK [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/trampoline.gif[/IMG]
  5. Cześć Kasiu w nowym wydaniu [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/wavetowel2.gif[/IMG]
  6. Torek [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/puchar.gif[/IMG] Mądra z niego bestia [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/smile%20blink.gif[/IMG]
  7. [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/nosleeep.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I] Kolorowych snów po ciężkim dniu.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz-1.jpg[/IMG]
  8. Fajna kudłata niuńka [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG] i samochodzik też... Be w rękawiczkach [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/zabki.gif[/IMG]
  9. [quote name='tigrunia']Orbis się chowa :evil_lol: No dobra.. zrobie coś dziś ale dam najwcześniej jutro :p[/quote] Dobrze napisane :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=LightBlue]U ciebie to klopsa trzeba sprzątnąć[/COLOR] :roll::oops: No dobra, do jutra masz czas - inaczej będzie trzeba zorganizować kontrolę :cool1:
  10. Do jutra, w takim razie też zmykam Papa [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/slider_mooncat.gif[/IMG]
  11. [quote name='tigrunia']Ależ oczywiście na kontrolę również zapraszamy :megagrin:[/quote] Hihihi, czuję się zaproszona [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/gruenweiss.gif[/IMG]
  12. [quote name='tigrunia'] Łona w kolejce za żarłem stoi teraz bo babcia gotuje i na 3-ch dzieli :evil_lol:[/quote] O żesz, jak w najlepszej stołówce :megagrin: Ja się nie pogniewam, możesz pokazać ją gdy stoi w kolejce [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/white.gif[/IMG]
  13. Be !!! A gdzie fotki z Zakopca, że to niby już koniec pokazu górskiego krajobrazu? Czekam i czekam, i nic, a koń się już niecierpliwi... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/horseshit2.gif[/IMG] [COLOR=LightBlue]hihihi[/COLOR]
  14. [quote name='tigrunia']Buff zajęta jest za bardzo .. ona nie ma czasu na pozowanie :shake:[/quote] O nie! O nie! O nie! Migasz się! :obrazic: A dlaczego ona nie ma czasu, co kazałaś jej robić, w dodatku po godzinach pracy?
  15. [quote name='Mała Rita']Fidek tez daje mi to do zrozumienia :hmmmm:[/quote] :evil_lol: W sumie do nowych koszy można i spinacze nowe nabyć :roll: Fidek to dopiero ma gust!!!
  16. [quote name='tigrunia']Śpiące niunie :loveu:[/quote] :cool1: Ładnie się uśmiechasz... ale ja pamiętam o porannej wtopie... Buff pokaż noo!
  17. [quote name='Mała Rita']ale TZ tez musiał szaleć skoro też tak padł :evil_lol:[/quote] Czy paść musiał... tu bym dyskutowała :roll: ale jemu często się udziela senny nastrój ogonów...
  18. [url]http://i41.tinypic.com/2guwt1s.jpg[/url] Asia spinacze masz przeterminowane, chyba najwyższa pora wymienić je na nowszy model :evil_lol:
  19. [quote name='Mała Rita'][URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz211.jpg[/URL] nie ma jak popołudniowa drzemka :loveu:[/quote] Latały, latały i padły :megagrin: przyjemna cisza zapanowała w domu...
  20. [quote name='Mała Rita'] Aga taki pies to skarb, i ugotuje i herbatkę zrobi... a że czasem coś pogryzie... :evil_lol:[/quote] Trzeba go wysoko ubezpieczyć :p
  21. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz211.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz212.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz213.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz214.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Mała Rita']tiaaa :cool1: gdyby nie ten mój Fidek... :evil_lol:[/quote] Gdyby nie on, to by się źle działo...
  23. [quote name='Mała Rita']a pomysły to Fidek ma niesamowite :evil_lol: dzis naszykowalam sobie notatki, z których mialam się uczyc, dosłownie na chwile wyszłam do kuchni zrobic sobie herbatkę, wracam a moje notatki w strzępkach :angryy:[/quote] Widocznie kiepskie były, a może nawet bezwartościowe :cool1: Fidek zadbał żebyś nie traciła czasu na głupoty :evil_lol: Brawo Fidek :klacz: Jak on czuwa nad tobą!
  24. [quote name='Mała Rita']Arnold wykazuje się wyjątkową cierpliwością :evil_lol:[/quote] Naprawdę jest wyjątkowo pobłażliwy w stosunku do Fidka :roll: i jego pomysłów :evil_lol:
×
×
  • Create New...