-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[url]http://img115.imageshack.us/img115/6896/obraz324qi6.jpg[/url] :loveu::loveu: słodkie ogonki
-
[quote name='Pegaza']Przelazalam od 14 do 19 w lozku z lapkiem:lol: i powiem ze jest troche lepiej bynajmniej katar mi tak juz nie przeszkadza..[/quote] Katar a sio a sio... :-x Oby już utrzymać kierunek KU ZDROWIU :evil_lol:
-
Aniu, my też razem z Psonią będziemy mocno trzymać kciuki.
-
[quote name='Pegaza']i nazwa domku mysle ze przylgnie na stale jak powiemy jak tam gucio to od razu nam fotki wstawisz:loveu::lol: fajna ta nazwa Gucio:loveu: oj Aga dzis nie dam rady przez sen ja dzis slaba jestem pol dnia przed netem oczy mnie bola...:roll::evil_lol:[/quote] Nazwa nam się trafiła :loveu: całkiem przyzwoita :loveu: I masz rację, już się przyjęła. No właśnie miałam zapytać, jak minęło popołudnie, czy się wygrzałaś i odpoczęłaś...
-
[quote name='Pegaza']Jak Wy na to mowicie spinacze? :p[/quote] spinki, spinacze... U was to pewnie jakoś fajowo jest? :cool3:
-
[quote name='AmiX']AAAllle śliczny dom:loveu::loveu::loveu: Super!!![/quote] Dzięki Aniu za dobre słowo [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/flow4.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Ja mysle ze w Guciu bedzie sie Wam dobrze mieszkalo:loveu: Aga koniecznie u gory sypialnia!! sliczny domeczek naprawde![/quote] Mów mi tak zawsze, ciągle, bez przerwy, nawet przez sen [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/flirt.gif[/IMG] Ostatecznie tak ma być, sypialnia nad salonem. [SIZE=3][COLOR=PaleTurquoise]Cieszę się, że domek się podoba.[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Mała Rita']Co by pieski nie nudziły się w domu :angryy:[/quote] Dla odmiany to może być np. Lego :evil_lol:
-
Eti wygląda zjawiskowo, piękny ma włos [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/clap2.gif[/IMG]
-
Toficzek jaki zainteresowany :cool3:
-
[quote name='Mała Rita']ja im kupie drewniane, o ja i kupie :angryy: :mad: :diabloti:[/quote] Dużo drewnianych zabawek :loveu: [COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR]
-
Tak tak tak - drewniane to będzie strzał w 10-tkę, tylko od razu kup tego więcej :evil_lol:
-
Mamuśka pełną parą i brzusio w rozkwicie [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG]
-
Spinacze nowe też trzeba nabyć :evil_lol: obowiązkowo. Jaki jest ulubiony kolor chłopaków? :cool3:
-
[quote name='Pegaza'] a siore tez pokazesz chcemy wiedziec kto Cie podtruwa:evil_lol:[/quote] Znaczy się inne kubki smakowe posiada [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/gy2.gif[/IMG]
-
Miło, że i Wam się podoba [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/h009.gif[/IMG] Powierzchnia parteru to 108 m2, a poddasza 45 m2. Część rzeczy TK robił samodzielnie i jeszcze będzie robił, ale mieliśmy też ekipy, trafiliśmy na świetnych i rzetelnych fachowców, wszystkim budującym się życzę, żeby spotkali takich ludzi. [URL="http://www.projekty.ign.com.pl/projekt_domu/gucio_ii/241/opis#"]Gucio II[/URL] Okna w dachu - tym rozwiązaniem jestem zachwycona, okno dachowe w łazience aaa [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/pame.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Dom stoi :crazyeye: Nie wierze :crazyeye: Dach piękny :loveu: Cały domek piękny :loveu: Ajjj zazdroszcze :multi: Cześć Aguś :loveu:[/quote] Cze Be [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/winky.gif[/IMG] Dziękuję. Przed świętami skończyliśmy pierwszy etap. TK wyrobił się w zaplanowanym terminie, więc miał chwilę osobistej dumy i zadowolenia, a my razem dłuższą chwilę wytchnienia. Dziś dopiero fotki się zrobiły.
-
[quote name='tigrunia'] Dobry wszystkim w pracującą niedzielę :multi: :cool1: Chciałam wczoraj zrobić zdjęcia Buff w pozycji wystawowej z wykorzystaniem mojej siostry w roli fotografa. Niestety nie sprawdziła się :cool1: Nawet zdjeć robić nie umie :cool1: Wyszło może jedno ale na kompa jeszcze nie zgrałam. Dopiero jak zgram to ocenię czy do widoku publicznego się nadaje :p[/quote] Cześć Be [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Yellow/28_spin.gif[/IMG] To ja poczekam na to jedno zdjęcie [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Yellow/y094.gif[/IMG]
-
A teraz [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%203D/t007.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz002-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz005-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz010-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz008-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz018-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Halo Aga niedzielnie:p mam nadzieje ze na wszystko co pytalas odpowiem...:lol: [/quote] Cześć Dario, Odpowiedziałaś na wszystko [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/cool.gif[/IMG] Fajnie, że niuńki tworzą zgraną paczkę [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/18.gif[/IMG]
-
Witaj Ewo [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Nely/102.gif[/IMG] Dawno fotek nie było, może dasz się namówić na małą sesję? Co słychać u ciebie i psiaków? U nas zniknęły resztki śniegu, za to jest pod dostatkiem błota i nieświeżej trawy...
-
Cze Asiu i chłopaki łobuziaki [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Green/g056.gif[/IMG]
-
Żegnaj Austrio - witaj Dogo !!! [COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%202/romeo.gif[/IMG] Bry Madzia.
-
Na zawsze
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Aga76 replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Pozdrawiamy Nowych Dogomaniaków [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/wavetowel2.gif[/IMG]