Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Mati - pies polarny :evil_lol:
  2. [quote name='Pegaza']hehe ale potem jak pies ma sie dobrze po takiej kapieli:evil_lol: ide na moment...[/quote] Ta, później sobie zażyczy wizyty w SPA :evil_lol:
  3. [quote name='tigrunia']Ja tam wole jak mi zimno niż mam wyglądać jak czubek :p Ide na sześcioraczki - ogląda kto? Na travel&living codziennie o 20:30 leci[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20wacko/luckast.gif[/IMG] [COLOR=PaleTurquoise]ja czasem wolę jednak czubka hihihi[/COLOR] A co to jest?
  4. [quote name='Pegaza']Sa nawet szampony do aromaterapii:evil_lol:[/quote] :roflt: poważne podejście do psich spraw
  5. Piękne zimowe widoki, relaksujące [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/h010.gif[/IMG]
  6. [quote name='Pegaza']Aga nie widzialam Cie post sie ukryl:mad: Aga linki mi tu nie wchodza nie wiem czemu ale wpisz w goggle espree kosmetyki amerykanskie dla psow i ci wyjda napewno:p[/quote] :cool1: tajnos agentos hihihi OK, wpiszę sobie i zobaczę :loveu:
  7. [quote name='tigrunia'] Ojj tego to już nie wiem :niewiem: Ni znam charakteru ni mamy ni taty :hmmmm: Chociaż na moje to (prawie)wszystkie Cardełowe takie zrównoważone, spokojne i opanowane .. Buff chyba adoptowana była :roflt:[/quote] Ciekawa myśl się zalęgła [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20lol/laughbounce.gif[/IMG]
  8. [quote name='Pegaza'] bez czapy chodzisz:-o ?[/quote] I rękawiczki też częściej w ręku niż na :roll: brr brr brr
  9. [quote name='Pegaza']Heheh ja jutro to bede miec w reku i przetestuje wieczorem na jednej przynajmniej:lol: ta fryzjerka prowadzi na tym swoje psy wystawowe..zobaczymy znalezliscie stronke bo ja mam jak co to linka zarzuce..aa i dobre jest to ze jest szampon z odzywka czyli 2 w 1 :p ja akurat potrzebuje sam szampon gdyz odzywke mam...[/quote] Bezwstydnie poproszę o link :roll: Przetestuj, ciekawa jestem co powiesz. Na razie opieram się na opinii Kasi :p [COLOR=PaleTurquoise]Zmykam na chwilę[/COLOR]
  10. [quote name='Mała Rita'][URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz199.jpg[/URL] Niuńka wyszkolona, fiu fiu :loveu: Po herbatce słodko, juz nie przesadzam z tym miodem :evil_lol:[/quote] No no - szkolenie na wysokim poziomie :megagrin: Znaczy się powiało miodem na potęgę hihihi
  11. [quote name='tigrunia']No ale kurka nie wiem co to za jedne :evil_lol: No bystra łona jest do potęgi :diabloti:[/quote] Nie może być, nic o nich nie słyszałaś? Ciekawe po kim to ma?
  12. Zrobiłaś mi smaka, też chcę grzańca :roll: [COLOR=PaleTurquoise]najlepiej z Zakopanego[/COLOR]
  13. [quote name='tigrunia']A koniecznie muszę na ten temat ? :evil_lol: Super :multi: Buff już umie siad :multi: Od Jess podpatrzyła :evil_lol::loveu:[/quote] Musisz na ten temat, obowiązkowo :evil_lol: Buff mała bystrzacha :cool3:
  14. [quote name='tigrunia']Trening wieczorny? :loveu:[/quote] Tia, szkoła wieczorowa dla ogonów :evil_lol:
  15. [quote name='tigrunia']Słucham .. i nie znam :roll: Nie wiem co to za firma więc się nie udzielam :niewiem:[/quote] Noo nie... ja chcę żebyś się udzielała !!! [quote name='Mała Rita']Cze Wieczorne Aguś :multi: Ja tez zainspirowana wykładem Darii zaczęłam szukać tych kosmetykow na necie :p[/quote] Cześć Asiu, jak samopoczucie po herbatce? Może i zdecyduję się na zmianę szamponu, będzie trzeba pomyśleć na poważnie.
  16. Niunie [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/clap2.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz195.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz196.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz197.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz198.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz199.jpg[/IMG]
  17. Buziaki dla Buffy [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/flow1.gif[/IMG] Ale ten czas leci...
  18. [url]http://images45.fotosik.pl/51/d06de497cc286650med.jpg[/url] :candle: Straszna prawda...
  19. Ja tu zaraz padnę :mdleje: w jednym poście Be świętuje, a w drugim Oświęcim pokazuje... czuję, że zaraz zwariuję...
  20. Dziękuję Dario za rzeczowy wykład :loveu: Był na tyle stymulujący, że zacznę szukać tych produktów na rynku. [quote name='***Paulina***']Cześć Aga:bye: Co tam u twoich dziewczynek???:cool3: [SIZE=1][COLOR=Cyan]A tak w ogóle to czy ty nie masz czasami dzisiaj imienin???:???:[/COLOR][/SIZE][/quote] Cze :calus: Dziewczyny właśnie rozpracowały jednego frędzla dosłownie na amen... hihihi [COLOR=MediumTurquoise][SIZE=1][COLOR=Cyan]Nie ma dziś imienin. [SIZE=2][COLOR=Black]Dzięki Kasi już mamy pierwszą pozytywną opinię odnośnie ESPREE[/COLOR][/SIZE] :Rose: [/COLOR][/SIZE][/COLOR]
  21. Testowałaś może różne "kostki dentystyczne"? U mnie nie zdało to rezultatu, dwa kłapnięcia paszczą i po wszystkim :roll:
  22. [quote name='Mała Rita']tylko troche przesłodziłam tym miodem i jeszcze cukier dosypałam :cool1:[/quote] Podwójna dawka słodyczy [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/pardon.gif[/IMG]
  23. [quote name='Mała Rita'] [COLOR=paleturquoise]U mnie babcia odeszła 3 lata temu, a równo rok po niej dziadek... Tak bardzo ją kochał ze nie potrafił żyć bez niej. Po ich śmierci też wszystko wygląda inaczej [/COLOR] [/quote] [COLOR=paleturquoise]zostały wspomnienia....[/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/console.gif[/IMG]
  24. [quote name='Mała Rita']Cze Dziewczynki :loveu: Tez se zrobię herbatkę z miodem i cytrynką, a co! :evil_lol:[/quote] Bry Asiu [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/kawa.gif[/IMG] Herbaciany klan się powiększa hihihi
×
×
  • Create New...