Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='tigrunia']Zawalili mnie robotą dziś :cool1:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/titanic.gif[/IMG] Toniesz?
  2. [quote name='tigrunia']U mnie deszczu ni mo :niewiem: Dobry śpiochy :loveu:[/quote] To lecę do ciebie... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/away.gif[/IMG]
  3. [quote name='tigrunia']Cze :loveu: No staram się jak mogę :grins: [/quote] To widać [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Face/15.gif[/IMG]
  4. [quote name='tigrunia']Dzień dobry głodomory :loveu:[/quote] Dzień dobry [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/girl.gif[/IMG] Kto zamawiał deszcz, przyznać się... Zaspany lekko potargany klusek pozdrawia [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/gy.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz179.jpg[/IMG]
  5. Dobry [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/dyga.gif[/IMG] Rozpieszczasz nas fotkami... Syrenka, furmanka i palety euro - piękny zestaw [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/smile.gif[/IMG]hihihi [COLOR=paleturquoise]Tam, gdzie król chodził piechotą... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/white.gif[/IMG]hihihi[/COLOR]
  6. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Może,może. Narazie cicho szaaaaaaaaaaaaa:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Tak jest [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20thumb/thumbsupup.gif[/IMG]
  7. [quote name='ewa2909']Czołem Aguś:loveu::loveu::loveu: Dlaczego znowu głodzisz pieski????????Biedactwa muszą marcheweczke wcinać:mad::mad::mad: Już jest wieczór,pora na kolacje:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Cze Ewuś wieczorową porą [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/slider_mooncat.gif[/IMG] O tam od razu głodzę :evil_lol: hihihi Biedactwa mają bardzo przyzwoitą wagę. Marcheweczka to był deser niespodzianka.
  8. [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/nightf.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz180.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz181.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz182.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz183.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz184.jpg[/IMG]
  9. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909'] Ale pocieszam się tym że rodzinka powoli jest urabiana więc kto wie jak to bedzie dalej:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Super! Może niebawem będzie w domu słychać potrójne uderzenie ogonka [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/18.gif[/IMG]
  10. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Jajo się się niestety na dobre schowało:placz::placz::placz:[/quote] Bardzo wstydliwe chyba jest [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/shy.gif[/IMG]
  11. Warta kuchenna [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/riding2.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz190.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz191.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz192.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz193.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz194.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Mała Rita']Niunki na jedzonko tak zapatrzone? :loveu:[/quote] Konkretnie to na marchewkę i nawet udało się im wyłudzić kilka skrawków [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/YA43.gif[/IMG]
  13. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz185.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz186.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz187.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz188.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz189.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Cześć Aguś:lol:[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Ale żeście tu nagadały...zdjecia obejżalam filmiki też...Niuńki są przekochane a te ich minki to mnie rozbrajają :loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#000080]Pozdrawiamy:loveu:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Heloł Kasiu [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/kiss1.gif[/IMG] Cieszę się, że do nas zaglądnęłaś. Ściskamy mocno!
  15. [quote name='Mała Rita'][COLOR=PaleTurquoise]Aguś nie brnęłabym w tej interpretacji aż tak daleko [/COLOR]:evil_lol:[/quote] [COLOR=PaleTurquoise]Dobrze, już nie będę [/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/wink3.gif[/IMG]
  16. [quote name='tigrunia']No co ? Bedzie może tylko troszkę bardziej owłosiony niż inne dzieci :evil_lol:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20lol/laughing1.gif[/IMG] Swoją drogą celna uwaga... hihihi
  17. Kociak w czułych objęciach [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20thumb/thumb.gif[/IMG] hihihi
  18. [quote name='Mała Rita'][COLOR=paleturquoise]normalnie głupio mi się zrobiło :oops:[/COLOR] [COLOR=paleturquoise][COLOR=black]Arnoldzik na trochę przeprowadzi się do teściówki, no i zacznie się najpiękniejszy okres w jego życiu :evil_lol: Jedzenie co dwie godziny w ilościach jak dla konia, spacerki ledwo podniesie głowę czy zamerda ogonkiem, oni się wprost kochają :loveu:[/COLOR] [/COLOR][/quote] [COLOR=paleturquoise]Widać, że dobry z niego facet, uczuciowy i w ogóle bardzo ok...[/COLOR] [COLOR=#afeeee][COLOR=black]Arnoldzik ma po prostu raj na ziemi[/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/cloud9.gif[/IMG][/COLOR]
  19. Pięknie powiedziane! Ile w tym czułości i zrozumienia! Nie dziwię się, też bym zamilkła zupełnie zbita z tropu... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG]
  20. [quote name='Mała Rita']Ze zdrówkiem coraz gorzej, chyba jednak będę musiała antybiotyk wziąć chociaż broniłam się przed tym bardzo :cool1: Dzis chłopaki jakiegoś powera dostali. Szaleją z piłeczką już z godzinę chyba. :evil_lol:[/quote] Szkoda, że nie poprawiło się bez antybiotuku, ale skoro jest gorzej ... to raczej nie masz wyjścia, [COLOR=paleturquoise]to się chyba ładnie nazywa wybór mniejszego zła[/COLOR] :roll: Oj, hihihi tylko się na nich poskarżyłaś i już chłopaki postawieni do pionu, intensywnie się bawią :evil_lol:
  21. [quote name='Mała Rita']Cze :loveu: Ale ześta dużo popisały dzisiaj :evil_lol:[/quote] Cześć :loveu: Jak zdrówko? Mam nadzieję, że o niebo lepiej. Kto dziś leżakuje na fotelu? :cool3:
  22. [quote name='Pegaza']Aga bedzie bedzie wlasnie mysle czy isc juz teraz heheh bo wiesz chce wiedziec czy efekt bedzie taki jak mysle czy raczej sie nie uda :roll:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/mistick_bird.gif[/IMG] uda się, uda się !!!
  23. [quote name='tigrunia'] Buty jeszcze sie nadają .. w sumie tylko paski pogryzła :cool1: Laczki już też mam góralskie załatwione .. kożuszek jej się spodobał to go sobie zjadła :mdleje:[/quote] A co będzie sobie żałować, jak się podoba to trzeba korzystać [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20thumb/thumb.gif[/IMG]
  24. [quote name='Pegaza']yyy to byl jak pospieszny do Katowic heh nie mielismy czasu tam chodzic wpadlismy tam o 20 szybkie zakupy i do domu..:p[/quote] brum brum [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/40.gif[/IMG] hihihi Wena jest, czy wciąż jej nie ma?
  25. [quote name='Pegaza']Czolem :p nie wiem co pisac :roll: to posiedze cicho[/quote] Heloł Dario [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/teehee.gif[/IMG] Jak było w Ikei? Nie siedź cicho, pomarudź troszkę [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/dance.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...