Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [url]http://i44.tinypic.com/2ik5fh1.jpg[/url] Zabierzcie tego małego ode mnie :evil_lol: Super sesja! hihihi
  2. Chwilowo nic więcej nie mam, robiłam w skrzynce porządek i teraz wiatr tam hula :roll: Przy atakującym wężu to się popłakałam :roflt:benzynowy pyton
  3. [U][SIZE=1][COLOR=#0000ff]http://pl.youtube.com/watch?v=ygtBxhFc24A[/COLOR][/SIZE][/U]
  4. [quote name='Pegaza']Udalo mi sie wstawic zupe:lol: teraz przymierzam sie z praniem.. myslalam ze tyle godzin tylko praca :roll:mimo tego i tak duzo..ale jutro juz weekend:multi: oj zalatwione sukienki beda:lol:[/quote] :loveu: Jaka zupka? :loveu:
  5. [quote name='Pegaza']Taa zapaszki darmowe:roll: ktore powalaja z nog Aga to Ty dlugo pracujesz..wyczytalam u Kasi Matrixowej..:roll: muszem pomyslec o ich kreacjach..:lol:[/quote] [COLOR=magenta]Dużo tiulu musi być[/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20thumb/thumbup.gif[/IMG] [COLOR=lightblue]Już kiedyś o tym pisałyśmy, dojazdy, korki... (super komunikacja miejska) a czas pracy w normie z kodeksem.[/COLOR]
  6. [quote name='tigrunia']Wczoraj dostała papierem do papilotów przez tyłek bo próbowała zjeść papiloty z głowy Jess to jaka zdziwiona była :crazyeye: :roflt: Byście widziały tą mine :obrazic: :roflt: Chyba drugi raz dostała w swoim życiu wiec nie wiedziala co sie dzieje :mdleje:[/quote] :evil_lol: [COLOR=lightblue]Karmiłaś ją wczoraj?[/COLOR] [COLOR=black]Nie wiem czym ją teraz przeprosisz?[/COLOR] [COLOR=black]Czy ona tobie wybaczy?[/COLOR]
  7. [quote name='Pegaza']Teraz niucha na dywanie i puszcza baczki zapachowe nawet ja je czuje przy moim katarze:roll: jee czyli co weselicho sie szykuje:evil_lol: rozumiem ze moje dziewczyny sa zaproszone Be przycichla :evil_lol:[/quote] Mieszkanie odświeża :evil_lol: No jasne, że tak :loveu:
  8. [quote name='Pegaza']Oj tak Aga moja przemiana juz nie nadaza:mad: a co mnie czeka po 40 :-o [/quote] Moja też już nie [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20sad/sad1.gif[/IMG] a kiedyś było idealnie...
  9. Cześć Kasiu [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/zabki.gif[/IMG] Jak zdrówko, chociaż troszkę lepiej? [COLOR=lightblue]Pozdrawiamy szanownego zięcia eleganta[/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/hug.gif[/IMG]
  10. [quote name='Pegaza'] zauwazylam ze pies mi siwieje coraz bardziej na pysku(Soma):roll:[/quote] Somcia [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG]
  11. [quote name='Pegaza']Nie no Be jak mozesz :evil_lol: po tygodniowym szalenstwie zimowym od siebie odpoczywają:evil_lol:[/quote] Zmęczeni nadmiarem miłości :roll:
  12. [quote name='Pegaza'] po 30 -tce swiat sie zmienia i rozmiary tez:evil_lol:[/quote] .......... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/anger.gif[/IMG]
  13. [quote name='Pegaza']aa widzisz Aga jednak sa jakies zmiany widoczne :roll: dzieki:loveu:[/quote] :loveu: Straż dla Zwierząt miała powstać albo już działa w Bydgoszczy... to chyba trzeba ich zaalarmować? [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/kartka.gif[/IMG]
  14. [quote name='Pegaza']No a kto zadba Aga jak nie ja sama :roll: niestety.. [/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/flow4.gif[/IMG] Oby zdrówko szybko wróciło!
  15. [quote name='Pegaza']Aga a wiesz ze ta kamizelka frotkowa pomyslowa jest:evil_lol: uu jestem pociagająca:roll: w nocy sie pocilam i na przemian zimno mi bylo.. paskudnie noo[/quote] Kamizelka bajer :evil_lol: Ale cię wzięło :shake: Dbaj o siebie, nie ma żartów z choróbskiem. Be!!! Na dowód, że nie jest źle pokaż małą :cool1:
  16. [quote name='Pegaza']A do wiosny daleko:evil_lol: Be a Twoje serce tez jest zimne jak lod?:evil_lol:[/quote] Poważne pytanie... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Green/gchytry.gif[/IMG]
  17. [quote name='tigrunia'] EDIT: Tego jeszcze nie było, żebym przeskoczyła sama siebie :roflt::roflt::roflt:[/quote] Na dogo wszystko może się zdarzyć [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Green/groll.gif[/IMG] To moje dwa pączusie!
  18. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]edit: czekam aż chatka Królowej Śniegu odmarznie :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] :evil_lol: upsss hihihi - dobre
  19. [quote name='Pegaza']Mowisz o psach :evil_lol:[/quote] Ojć hihihi [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Blue/bani.gif[/IMG] Dario, jak tam dziś [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Blue/b124.gif[/IMG]
  20. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz205.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz206.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz207.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz208.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz209.jpg[/IMG]
  21. [quote name='tigrunia']Żem Cie nie widziała znuff :roll: Gdyby nie D-E... :shake: Jo.. to takie mini pączki takie o lekkim posmaku twarogowym :loveu: Są całe okragłe, jednokolorowe i posypane cukrem takim zwykłym :loveu: Ajjj jakie dobre :loveu: Zjadłam już 6 :cool1:[/quote] Mnie nie wiedzieć? [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Blue/sad.gif[/IMG] Daj noo... nie jadłam czegoś takiego, ale chcę [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Blue/b014.gif[/IMG] i że posmak twarogowy? Daj!
  22. [quote name='Pegaza']Lezec taa a kto wszystko zrobi?:roll: cze:p Be a najgorsze jest to ze ona nie swiadoma tego ze tez kiedys je bedzie miec na sobie:evil_lol:[/quote] Inni rączek nie mają? Może Buff lepiej nie uświadamiać... jeszcze dom porzuci i ucieknie [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Green/g008.gif[/IMG]
  23. [quote name='Kasia_zg'][I][COLOR=navy]Nie wiem czemu ale mi też sie zakodowało że Aga to w Wa-wie mieszka musze sobie zakodować że jednak nie ;)[/COLOR][/I] [/quote] [COLOR=lightblue]Już nie mieszka i na razie się nie zanosi na powrót, ale każdego dnia jestem tu w pracy :roll: czyli mniej więcej w godzinach 7-17 można tu na mnie wpaść :evil_lol: bo ja wiecznie w biegu jestem, żeby zdążyć... [/COLOR] Mati galopujący hihihi, ileż w nim jest radości !!! [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Green/g002.gif[/IMG]
  24. [quote name='tigrunia']A masz odydy? :megagrin:[/quote] Że jak ? [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Green/gwideeyed.gif[/IMG]
  25. [quote name='Pegaza']Aga tez bylam w szoku ze zezarl tyle:evil_lol: bo on z tych co woli sie meczyc niz wziasc tablete.. [/quote] Może zmienił nastawienie [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Multi/040.gif[/IMG] Cześć Be [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Multi/044.gif[/IMG] Dobrrry, też mam kawkę.
×
×
  • Create New...