Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='tigrunia']No nie ? :razz: Też bym tak chciała :p A w rzeczywistości jest tak : ide.. mówię szefowi, że Darek tego i tamtego nie zrobił a on co ? "No to trzeba to zrobić" :cool1: Darkowi na następny dzień wspomni dlaczego to było nie zrobione Darek mówi : " No nie zrobiłem" i koniec tematu :cool1:[/quote] Solidarność goopich testosteronów :wallbash:
  2. [quote name='Pegaza'] M-a zajrzy do srodka heh moze cos zaradzi:lol: a jak nie to nowy zakup to juz chyba 3 albo 4[/quote] Jak M-A zajrzy to pewnie naprawi :razz: U nas jak na razie (tfu tfu) od 6 lat działa bez zarzutu, ale mało prasujemy :evil_lol: to może dlatego???
  3. [quote name='tigrunia']Nic nie robienie jest jego podstawowym atutem :grins: Cze dziewczyny :multi:[/quote] :roflt: piękny atut
  4. [quote name='Pegaza']Cze :p oddaj mi zaslony!!:evil_lol: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]juz się robi to cos..:p[/COLOR][/SIZE][/quote] Cze D-E :loveu: No nie wiem, nie wiem, zastanowię się czy oddać, troszkę je lubię. [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]No niech się robi, bo me pragnienie rośnie!!![/COLOR][/SIZE]
  5. [quote name='Pegaza']dobra jeszcze na miesiąc Ci pozycze:evil_lol: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]będzie wieczorkiem zrobony [/COLOR][/SIZE] wczoraj sfajczylo mi sie zelazko :roll: bede chodzic pognieciona:roll:[/quote] Poszło z dymem :evil_lol: fiu fiu Będzie nowy zakup? [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]To super!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee][SIZE=2][COLOR=black]Pogniecione jest modne[/COLOR][/SIZE] :grins:[/COLOR][/SIZE]
  6. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Cześć Aguś:multi: Piłeczka ogólnie bardzo dobra:mad::mad::mad: Już je szyłam chyba z 5 razy:eviltong:[/quote] Bry :loveu: Uuu hihihi, wygląda na to, że jest obiektem wielkiej namiętności :cool3:
  7. [COLOR=magenta]Bry Mamuśka[/COLOR] :loveu::loveu::loveu:
  8. [quote name='Pegaza']Be jako ze jestes w zastępstwie Dariusza musisz wszystko robic tak jak on czyli notoryczne spozniania(skorzystasz bo dluzej pospisz):evil_lol: wymien co tam jeszcze...:evil_lol:[/quote] Daria ma rację :loveu: Popieram jak najbardziej!
  9. [quote name='tigrunia']Chyba :cool1: Dziś znów musiałam na 5 wstać :placz: A raczej na 4:40 .. obudziłam się o 4:44 :grins: Trochę się spóźniłam, ale co tam - Darek się codziennie spóźnia :p Dzien dobry :multi: Środę już mamy :multi: Coraz bliżej [COLOR=paleturquoise]pracującego[/COLOR] weekendu :multi:[/quote] Bry :loveu: Fajnie masz :roll: to wielki zaszczyt robić za Dareczka...
  10. [quote name='Pegaza']Zaslony zaslony:cool1: pewnie przed Fiona zwiewala:lol:[/quote] :evil_lol: i firany... Ano, miała potrzebę na chwilę samotności ;)
  11. Aga76

    Aksa i Tofi

    [url]http://img99.imageshack.us/img99/2559/dsc00064xx4.jpg[/url] Dobra metka, smaczna metka :evil_lol: mniam mniam Cześć Ewo :p
  12. A kuku kapryśkowe :grins: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz248.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz249.jpg[/IMG]
  13. [quote name='tigrunia'] Dariusz dziś raczył zadzwonić i poinformowac iż zwolnienie ma do 3 lutego :mdleje: A wiecie co mu jest ? Astma :p Ciekawe czy do 3 lutego astma przejdzie ? :p[/quote] Bo to na pewno taka specjalna męska odmiana jest :roll: tej astmy...
  14. [quote name='Pegaza']Włacha nawiedzily moja biedną glowe:roll: i mnie straszą[/quote] Trutnie :evil_lol: Może to oni chorobę przywlekli?
  15. [quote name='tigrunia']Wieczorem może .. w pracy siedzę :cool1:[/quote] powtórka z rozrywki :roll: buu
  16. Zlituj się... foty górskie chociaż daj :cool1:
  17. [quote name='Pegaza']Nie nie sprawdzalam kiedys mialam ktos pozyczyl i nie oddal..a w neta nie zagladalam.. chcialam sie wyspowiadac ja i Niki a on normalnie nas olewal gadal se w najlepsze z kims.. to mu nagadalam i wyszlam po czym lecial za nami i sie klocil zemna heh ale sny matko..:evil_lol:[/quote] :roll: No i weź tu się w nocy zrelaksuj... jak habity czarne latają i krzyczą...
  18. [quote name='tigrunia'] Piesy nie chcą w aparat patrzeć :roll: Siostra to już w ogóle :cool1: [/quote] A kiedy ostatnio im ten aparat pokazywałaś? :cool3:
  19. [quote name='Pegaza'] [COLOR=black]jaki dzis mialam glupi sen snilo mi sie ze klocilam sie z ksiedzem i to jak:evil_lol:[/COLOR] habity czarne :roll:to jakis sen przewidujacy czy co..chyba nie zejde tak szybko mam nadzieje..:roll:[/quote] :cool1: nie tak szybko koleżanko !!! nie tak szybko :p Może będzie wprost odwrotnie? Trza jakiś sennik internetowy otworzyć, sprawdzałaś już?
  20. [quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]ale wiesz licze sie z tym ze ktos moze byc przeciw :evil_lol:[/COLOR][/SIZE] :loveu:[SIZE=1][COLOR=#afeeee] dzieki[/COLOR][/SIZE][/quote] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Na takich ktosiów uwagi nie będziemy zwracać[/COLOR][/SIZE] :cool1: FAJOWO NOO !!!
  21. [quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]psp....psps..psps...pspps[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]juz wiesz?:loveu:[/COLOR][/SIZE][/quote] :shiny: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Jestem za, [/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]a nawet bardziej niż za, [/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]podwójnie za, [/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]potrójnie [/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]i poczwórnie!!![/COLOR][/SIZE]
  22. [quote name='Pegaza']Myslalam ze ten post sie nie ukazala bo mi sie dogo zwiesilo:mad: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]roznie jak sie trafi[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]to ma byc niespodzianka ale..szepnac moge[/COLOR][/SIZE][/quote] Ałła aaałłłaa - to bolało :roll: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Szeptaj[/COLOR][/SIZE] :loveu::loveu::loveu:
  23. [quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]jedzenia lizania hmm :lol:[SIZE=2][COLOR=black] a jakie mam dobre z bakaliami czyli orzeszki rodzynki..[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] mysle nad czyms bardzo intesywnie:hmmmm:[/quote] [COLOR=paleturquoise]Nad rodzynkami?[/COLOR] :cool3: Yes, podzielisz się? [COLOR=paleturquoise]tematem[/COLOR]
  24. [quote name='Pegaza']Ktoz to wie:roll: ale dzis powtorze:lol:[/quote] Apetyt rośnie :cool1: [COLOR=paleturquoise]w miarę... upss[/COLOR]
  25. [quote name='Pegaza']nie zamiast drinka wiesz co bylo [SIZE=1][COLOR=lightblue]lody:roll:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#add8e6]bez podtekstow[/COLOR][/SIZE] Atka kolanko mozna zakupic w sklepie instalacyjnym sa rozne:evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wielki powrót Darii z chorobowego!
×
×
  • Create New...