Dzień doberek
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/885.gif[/IMG]
Wyspałam się! Hura hura hura
Kapryśka też ładnie przespała noc (na moim ręku), więc każda zmiana pozycji była pod nadzorem. Rano miski w tempie ekspresowym zostały opróżnione, mokre brody po wodzie - beknięcie - i dziewczyny gotowe do zabawy.
Kaprysiak czuje się o wiele lepiej, właśnie śpi sobie na zabawce.