Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='ewa2909']U piesków też przepuklina występuje?????????[/quote] Ano tak, widziałam jamniczka ze wielką przepukliną, która przeszkadzała mu się poruszać. A Kapryśka miała pooperacyjną przepuklinę.
  2. [quote name='tigrunia']No cóż .. pewnie był mocno rozżalony :cool1:[/quote] :cool: Macho dał się zrobić w jajo [COLOR=PaleTurquoise]to musi boleć...[/COLOR]
  3. [quote name='ewa2909']Cześć Aguś:loveu::loveu::loveu:Mizianko dla panienek. Ja nie w temacie,jakieś tylko kciukaski trzymałam.Na co ten zabieg?Sterylka?[/quote] Cześć Ewuś [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/hiya.gif[/IMG] Sterylka była dawno temu, wczoraj pożegnaliśmy przepuklinę.
  4. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]jestem żeby sprostować Buf zawsze grzeczna jest :cool1: to Jess ją podpuszcza a później Be ma pretensje :roll: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] :megagrin: [COLOR=PaleTurquoise]wiedziałam, hihihi[/COLOR] Be, czas na ripostę :evil_lol:
  5. [quote name='tigrunia']No oczywiście Buff zadziora a Jess baranek :evil_lol:[/quote] Zaraz M sprostuje tę wiadomość :evil_lol:
  6. [quote name='tigrunia']Strach się bać :errrr:[/quote] Pan był mocno nerwowy...
  7. [quote name='Pegaza'] jade z kolezanka na nalesniki ona stawia:cool1: cos czuje ze znow w talie pojdzie hihi do potem...[/quote] Baw się dobrze :multi: Ciekawe z czym będą :roll: te naleśniki
  8. [quote name='tigrunia']:roflt: No to faktycznie życzę mu samych sukcesów wystawowych :grins:[/quote] Niebawem ruszy na podbój...
  9. [quote name='tigrunia']Aga a ten York to metrykę posiada ? :cool1: Ciekawa jestem jaka miniaturka z niego wyrośnie skoro mając 2 m-ce waży tyle co moja 5 m-czna Buff :megagrin:[/quote] Noo rodowód dostał, ale w wersji słownej nie na piśmie :cool:
  10. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz151-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz153-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz152-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz154-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz155-1.jpg[/IMG]
  11. Kapryśka też nie wszystkich lubi :cool1: a Fionka po niej papuguje :roll:
  12. U nas rano padał śnieg, ale teraz też mamy słoneczko :multi: Dosłownie jak handel mydłem, masakra :shake: Dario, tylko żebyś siły na wieczór miała :razz:
  13. [quote name='Pegaza']noo Livi jest taki zadzior a Pipi lagodna jak baranek.. jest bardzo przyjacielska do ludzi i psow..:p[/quote] [COLOR=PaleTurquoise][SIZE=1]Też bym tak chciała buu moje to dwie zadziory, z tym, że Fionka bierze na przeczekanie, a Kapryśka jest jak wulkan.[/SIZE] [COLOR=Black]Tyż kce baranka[/COLOR] :loveu: [/COLOR]
  14. [quote name='Pegaza']Nie, znow sie na nim znalazly i cwiczy Liv zawziecie na Pipi:-o:evil_lol: co najlepsze Pipi to odpowiada:evil_lol:[/quote] Pipi ma chyba bardziej ugodowy charakter?
  15. [quote name='Pegaza'] 3 ksiezniczki maja sie dobrze jedna spi ta najwieksza a dwie sie krecą po mieszkaniu..:p[/quote] Łóżko już się znudziło? :cool3: :evil_lol:
  16. [quote name='Pegaza']Zadnych szczepien..to juz jest swinstwo..moje mialy dwa odrobaczenia dwa szczepienia.. a co ma wet do wystaw:lying::mdrmed:[/quote] Zero, nic tym psom nie daje, [COLOR=PaleTurquoise]a w stadzie lepiej nabiera się odporności [/COLOR] @ biznes... Noo, że się nie zna, a gość karierę na ringu zrobi...
  17. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]niestety Envy już ma swojego właściciela będziesz musiała to jakoś przeżyć :-( pomożemy ci będziemy cię wspierać psychicznie i w ogóle :roll: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Liczę na wsparcie :cool3: :evil_lol:
  18. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Mi tyż to ciążyło:evil_lol: Ale od czasu do czasu chiba jest to potrzebne.Przynajmniej jakiś skutek odniosło.:eviltong:[/quote] Aaa, to dobrze :cool3:
  19. [quote name='ewa2909'] Kosmetyki dzisiaj mi przyszły.Będzie zbiorowa kąpiel:eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] :evil_lol: ale będzie akcja :evil_lol:
  20. Jeszcze coś opowiem, wczoraj w trakcie przygotowywania do zabiegu przyszło małżeństwo z kupionym dzień wcześniej yorkiem. Przyszli na pierwsze szczepienie. W hodowli zero szczepień, wpisane w książeczce jedno odrobaczenie, york miniaturka oczywiście, bo pani takiego tylko chciała, po rodzicach 1,80 i 2,20... Miał być ten bardziej rozbiegany i wesoły od braciszka, ale jak na razie stwierdzili, że raczej tak się nie zachowuje. Psiak 8 tygodni, kudłaty, z białą skarpetką, klapniętymi uszkami i wagą 1,50 kg, ogólnie śliczny szczeniaczek. Hodowczyni powiedziała lubi jeść warzywa i jej psom mleczaki same wypadają w 9 miesiącu życia... Noo hodowczyni ma duużo yorków. Zapłacili tysiąc złotych. Po delikatnym uświadomieniu sytuacji pan się bardzo, ale to bardzo ... zdenerwował i rzucił tekstem, że jeszcze wet będzie go prosił, żeby z jego psem na wystawy jeździć i medale zdobywać. Oby psiak był zdrowy i kochany...
  21. Aga76

    Aksa i Tofi

    I bardzo dobrze Ewuś, że minęły :multi:
  22. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Edit: Aga i co teraz poczniesz ? :-( [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Miłością platoniczną będę żyć :roll:
  23. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]bry przyszłam zobaczyć naszego rekonwalescenta :buzi: [/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] :hand: Żyjemy, chociaż wszyscy zmęczeni :cool1:
  24. [quote name='tigrunia']:roflt: Fionka widać bardziej zdesperowana :roflt:[/quote] :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]Bo z niej to jest głodomorek niezły...[/COLOR] Kapryśka obolała, to i weny brak do działania.
  25. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Aga nie zakochuj się :evil_lol: bo to niebezpieczne :shake: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] :megagrin: za późno...
×
×
  • Create New...