Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Pegaza']mykam m-a idzie..[/quote] Idę zająć całe łóżko :evil_lol:
  2. [quote name='Pegaza']:p widze m-a parkujacego lada moment i przybedzie a ja odejde buu do jutra:loveu:[/quote] To papa [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20wave/3981.gif[/IMG]
  3. [quote name='Pegaza']haha Aga musial miec sny mokre:evil_lol: to jak ksiaze wstal to ksiezniczka niech wskakuje na jego miejsce:p[/quote] Tak zrobię, bo już mi się oczy kleją :sleep: A ty jeszcze będziesz czy też już zmykasz z dogo?
  4. [quote name='Pegaza']tez tak mi sie wydaje..[/quote] Somcia jest w kwiecie wieku oczywiście, tylko snu więcej potrzebuje.
  5. [quote name='Pegaza']juz po spacerku?[/quote] Tak, zimno jest, brrr
  6. [quote name='Pegaza']A wiesz ze dzis na temat gadalam z tą kolezanką...hmmm ...nigdy nie nalezala do psow aktywnych..moze z wiekiem lubi wiecej spac.. mlodzik to ona juz nie jest..[/quote] Psiaki ogólnie dużo śpią, a z wiekiem to się tylko pogłębia.
  7. [quote name='Pegaza']taa dobra wymowka:p Tylko Be omin te szczegoly heftowe:evil_lol:[/quote] Noo, i można leżeć... Szczegóły na róziowo, hihihi Ooo Książę się obudził i znów mi o projektach wodociągowych nawija :mdleje:
  8. [quote name='Pegaza'][COLOR=paleturquoise]oj mnie tez..:evil_lol: w koncu od wczoraj juz tak lezy wiec niech teraz postoi:evil_lol:[/COLOR][/quote] no właśnie :obrazic:
  9. [quote name='tigrunia']Nie mówcie mi o śledziach bo mi się na wymioty zbiera :shake: Jak tylko sobie o śledziu pomyśle już mi niedobrze :cool1: (uraz po Wigilii 2 lata temu :cool1:)[/quote] Długotrwały ten uraz :roll: opowiedz szczegóły :evil_lol:
  10. [quote name='tigrunia'] A ja mam dalej smaka na te lody .. zeszłam do kuchni po lody a se sandwicha zrobiłam :cool1:[/quote] :evil_lol: ładna zamiana TK nie chce Kapryśki wziąć na ręcę, bo się boi, że jej krzywdę zrobi, wczoraj próbował - pisnęła i koniec.
  11. [quote name='Pegaza'] musze jakies foty Somie porobic..ino ona ciagle spi :roll:[/quote] To będzie śpiąca królewna :loveu:
  12. [quote name='Pegaza']Ty na filma a ja cos zjesc..[/quote] A ja spacery... się bujnę
  13. Niuńki :sweetCyb:
  14. [quote name='tigrunia'][COLOR=PaleTurquoise]Sprawa wątpliwa.. pojechała do dziadków narobić hałasu :cool1: Potem seanse nocne ma zaplanowane :crazyeye:[/COLOR][/quote] [COLOR=PaleTurquoise]Uuu, seanse powiadasz, i że nocne...[/COLOR] :cool1:
  15. [quote name='Pegaza']biedactwo, zrzuc kogos...:evil_lol:[/quote] Wypadło na TK [COLOR=PaleTurquoise]jak mi przykro[/COLOR] :evil_lol:
  16. [quote name='AmiX'][FONT=Calibri][SIZE=3]Trochę musiałam pogłówkować bo nie byłam przygotowana na taki babiniec:lol:[/SIZE][/FONT][/quote] :evil_lol: nie dziwię się, miało być w sumie 6 klusek, w tym troszkę siusiaczków ...
  17. [quote name='Kasia']nie wybrzydzam - zjem sysko gdzie jest piszne miencho :loveu:[/quote] To makarony Anusi są bezpieczne :evil_lol:
  18. [quote name='Pegaza'] no z polewa :evil_lol:[/quote] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]wykończenie prawidłowe[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/icecream.gif[/IMG]
  19. [quote name='tigrunia']:roflt::roflt::roflt:[COLOR=PaleTurquoise] to już moze niech M się wypowie :oops: :evil_lol:[/COLOR][/quote] :cool: [COLOR=PaleTurquoise]jest szansa, że dziś się wypowie na ten skomplikowany temat?[/COLOR]
  20. [quote name='tigrunia']Nie ma miejsca już dla Ciebie ? :diabloti:[/quote] Nie mieszczę się :roll: jak ta trójca się rozwali to się ciasno robi :roll:
  21. [quote name='AmiX'] Imionka podam jutro ;)[/quote] Zapowiadają się bardzo ciekawie :loveu:
  22. [quote name='tigrunia']To Aga im zazdrości :eviltong:[/quote] Kwitnę na krześle i im zazdroszczę :cool1:
  23. [quote name='Pegaza']zazdroscisz im w tym raju lezec czy obok raju?:evil_lol:[/quote] :mdleje: hihihi
  24. [quote name='Kasia']każdy mam swoją kolej :evil_lol: :evil_lol:[/quote] No właśnie :evil_lol: [SIZE=3][COLOR=Pink]buu[/COLOR][/SIZE]
  25. [quote name='tigrunia']A co tam .. żadne tajemnica :evil_lol:[COLOR=PaleTurquoise] Zresztą M wie.. :loveu:[/COLOR] :evil_lol:[/quote] :megagrin:[COLOR=PaleTurquoise] i dlatego tak czasem hałasuje?[/COLOR]
×
×
  • Create New...