-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
Właśnie przesypywałam karmę do puszki i końcówka trafiła obok celu :roll: musiałam walczyć z czasem, bo w korytarzu czaiły się dwie hieny :evil_lol: Fionce udało się uprowadzić dwie kulki, Kapryśce nic.
-
[url]http://images36.fotosik.pl/69/dfa236928e039697.jpg[/url] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG]
-
[url]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_DSC_2984.jpg[/url] Jakby sobie na świat patrzył na balkonie :loveu:
-
[quote name='Kasia']Aguś czy ona teraz odczuwa jakis ból? Bidactwo malutkie :loveu: a te kubraczki maja ładny turkusowy kolor...[/quote] Troszkę ją boli (tak myślę, gdy patrzę w jaki sposób się porusza i kładzie). O właśnie tak, turkusowe, identycznie jak kolory na salach operacyjnych :evil_lol:
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz146-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz147-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz148-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz149-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz150-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='tigrunia'] Ryba dziś na obiad bo nic innego nie było w zamrażalce :cool1:[/quote] Nie jest źle :cool1: jaka rybka?
-
Bry sobotnie :loveu: Sysko dziś widzę :evil_lol:
-
[url]http://images45.fotosik.pl/72/da1be3389bc7543dmed.jpg[/url] mokre słoneczko :loveu: Buziaki dla Kati [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/2201.gif[/IMG]
-
Dzień dobry [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSmornincoffee.gif[/IMG] Dziękujemy za kciuki i dobre słowo :Rose: Ewuś to jak - prostować? :megagrin: Wszystko poszło dobrze. Byłam obecna przy zabiegu. Chyba minęłam się z powołaniem :evil_lol: Kapryśka zasypiała mi na rękach, aż zupełnie zwiotczała i wylądowała na stole. Jak Fioneczka ostatnio zasypiała to była cichutka i spokojnie leżała na rękach, a Kapryśka odstawiła widowisko, za wszelką cenę chciała wyjść z gabinetu, po pierwszym zastrzyku głośno się żaliła i kombinowała jak zwiać, na stole też długo walczyła, twarda sztuka :grins: Sam zabieg nie był skomplikowany, ale wiadomo - zawsze jest ryzyko... Każda łapka była przywiązana linką, brzusio posmarowany, przykryty serwetą. Jedno cięcię, wyciągnięcie i odcięcie tłuszczyku, podwiązanie reszty, wepchnięcie na miejsce, założenie szwów wewnętrznych i później zszycie powłok brzusznych. Za 10 dni zdejmujemy szwy, a teraz chodzimy w ulubionym zielonym kaftanie, tym samym co kiedyś. Dostałam receptę na pyralginę w czopkach, gdyby samopoczucie było bardzo kiepskie. Nie było żadnych wymiotów. Tuż po powrocie Kapryśka jeszcze była na tyle skołowana, że się przewracała z boku na bok i siusiała pod siebie, ale po kilku godzinach lepiej się poczuła. Była na spacerku,sama zrobiła siusiu. W nocy często chodziła, nie mogła sobie znaleźć, miejsca - kładła się i dreptała na przemian, to znów siadała i się przytulała. Fionce udzieliła się atmosfera i w nocy zaczęła wymiotować... O wczesnym poranku głód zaglądnął niuńkom w oczy. Fionka ma głodówkę, a Kapryśka mimo chęci na jedzonko sama nie chce jeść, więc zabrałam karmę i teraz słucham jak mi obie miauczą...
-
[quote name='Kasia'] o, ja też mogę sie z tydzień nie odzywać do TZta...On zagaduje cos tam ale ja zawsze twarda jestem az mnie nie przeprośi tak na serio :p[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Pegaza'] u nas nigdy nie ma cichych dni.. wykrzyczymy, poryczymy i za chwile czasem zetrwa to godzine, dwie lub na nastepny dzien juz gadamy ze soba..:p [/quote] U nas chyba jest podobnie, chociaż czasem wytrzymuję 1,5 dnia (wliczając to pracę :evil_lol: ) od wymuszonej ciszy to ja choruję i TK choruje...
-
[quote name='ewa2909']Mniejmy nadzieje ze wszystko dobrze poszło bo teraz potrzebuje Agusi do rozprostowania tego kciukasa:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :crazyeye: o żesz :mdleje: Nie wiem czy mi wypada... :roflt: [COLOR=Pink]Ewuś, to była operacja przepukliny.[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']Wpadlam z usciskami dla Was [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F1.gif[/IMG] myslimy i trzymam [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/8A6.gif[/IMG][/quote] Ooo, co ja widzę :evil_lol: suuper !!!
-
Mokry kuciak :evil_lol:
-
Bry :loveu:
-
Dzień dobry :loveu: Ależ tu wiosennie i bannerkowo :evil_lol:
-
Dzień doberek Be :loveu: [quote name='tigrunia']Ł tyż zup nie lubi :cool1: Zawsze mówi "nalej mi do kubka, żebym się nie zmęczył" :cool1: [/quote] :evil_lol:
-
Cze Anusia :loveu: Dziś myślę o obiedzie... [COLOR=PaleTurquoise]z telepizzy [/COLOR] :evil_lol: A ty co smacznego zapodasz na stół?
-
Bry Ewuś :loveu: [quote name='ewa2909']E tam u nas takie ciche dni pierwszy raz,ciekawa jestem jak długo jeszcze.Dzieciaki się z nas nabijają:evil_lol: [/quote] Nie może być, toż to koniec świata :roll:
-
Duzi męźcizna :cool3:
-
Cześć Kasiu :loveu: Najważniejsze, że lepiej się czujesz i sobie odpoczęłaś :calus:
-
[quote name='AmiX'] Cześć:) Maluszki dzisiaj kończą 3 tygodnie:loveu: wczoraj dostały swój pierwszy stały posiłek:loveu: ale wcinały:multi: W weekend wstawie na pewno jakieś fotki :)[/quote] Ależ to musiał być słodki widok :loveu:
-
[quote name='tigrunia']Weekend wolny mam :crazyeye:[/quote] :hmmmm: Cud jakiś czy jak?
-
[quote name='tigrunia']Perfekcyjna Aguś ! - perfekcyjna ! :evil_lol: Trzymamy kciukasy mocno za zabieg dzisiejszy :kciuki:[/quote] O ja ciemna masa :splat: :loveu:
-
[quote name='tigrunia']Ale ja nie widze :mad:[/quote] Bo on się ciebie boi :evil_lol: