-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='tigrunia']:evil_lol: Zapraszam, zapraszam :megagrin:[/quote] OK, dziś wieczorem dostaniesz kaczuszkę [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/127v.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']No dwóch dni żadna bateria by nie wytrzymała :evil_lol:[/quote] Saruś, gdzie jesteś? Musisz wyjaśnić zagadkę ;)
-
[quote name='ewa2909']Aguś dziękuje za kwiatuszka:loveu:[/quote] Proszę bardzo, Choć troszkę ukoić dzisiejsze myśli...
-
[quote name='ewa2909']Do tej pory nie mogę dojść do siebie.Troszke znalam tą dziewczyne:-([/quote] Takie wiadomości przygniatają człowieka... nie da się o tym nie myśleć :shake:
-
[quote name='ewa2909']Nie mam dzisiaj humorka tak jakoś:shake:[/quote] Zdarza się Ewuś, różne są dni... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/E983.gif[/IMG]
-
[quote name='ewa2909'] W zeszłym tyg czytałam w gazecie że 26 letnia dziewczyna popełniła samobójstwo wyskakując z okna,dzisiaj się okazało że to córka naszego księgowego.Jejku taka młoda dziewczyna i dowiedziała się że ma raka szyjki macicy,zamiast się leczyć skróciła sobie życie:shake::shake::shake:[/quote] Smutna historia... bardzo smutna [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20sad/no1.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']E no dwa dni by sie ładowały ? :hmmmm:[/quote] :evil_lol: może ładowarka się wyładowała [COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR]
-
[quote name='tigrunia']Z prezentem przyszłaś ? :loveu: [/quote] Neee, to twoje zakupy :evil_lol: z prezentem jeszcze przyjdę :cool3:
-
[quote name='ewa2909'] Aguś my się witamy z brzydkiej zachmurzonej i zamglonej Łodzi:multi:[/quote] Jak jest mglisto może być przyjemnisto [COLOR=PaleTurquoise](pewnie by Czesio powiedział) [/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%202/d070.gif[/IMG] Miłego wieczoru.
-
Bry wieczór D-E [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/E984.gif[/IMG] Jak się główka miewa?
-
[quote name='tigrunia']A bo Sara obiecała :megagrin: I nie dała :megagrin:[/quote] :evil_lol: :loveu: Co prawa to prawda, może się jeszcze ładują?
-
[quote name='tigrunia']Łopatke mam i boczek surowy :loveu: Znaczy sie już smażony :evil_lol: Imprezka w sobotę :multi: Bigosik będzie .. leczo będzie .. kebab będzie :loveu: sałatka makaronowa, jaja oczywiście jakieś może faszerowane.. za dużo nie robię bo tylko 8 osób mam póki co zapowiedzianych :roll:[/quote] Sympatyczne menu! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/15_9_27.gif[/IMG]
-
Życzymy uśmiechu... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36312.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Bigos gotuje :crazyeye: To będzie mój pierwszy w życiu bigos :crazyeye: (ja nie przepadam :cool1:) Ciekawe co z niego wyjdzie :megagrin:[/quote] Brawo Be [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/clapping.gif[/IMG] Pamiętałaś o kapuście? hihihi
-
[quote name='tigrunia']Sara a gdzie te fotki ? :mad:[/quote] I kto to pisze... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/biggrin.gif[/IMG] [SIZE=3][COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR][/SIZE]
-
Pozdrawiamy wieczorową porą [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/002.gif[/IMG]
-
Cze Ewuś, pozdrawiam cieplutko [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%202/d065.gif[/IMG] [SIZE=3][COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR][/SIZE]
-
Cześć Asiu, co u was dziś słychać? [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%202/d075.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Normalnie wiosna idzie :loveu: :evil_lol:[/quote] Pełną parą [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/pedalare.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Nowe gygy sobie zainstalowałam :cool1: Dziwne jakieś[/quote] Wciąż mam stare, jakoś mi się nie śpieszy :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']Oooo to tak jak u mnie :crazyeye: :cool1:[/quote] Wszędzie bubu rubu dziś :roll: i to od rana, a teraz jeszcze deszczyk sobie pada...
-
Dwa komputerki :cool3: :evil_lol:
-
Bubu rubu, szaro mglisto i wilgotno...
-
Cieszymy się, że znów jesteś z nami [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/flow4.gif[/IMG] Jak zdrówko?
-
[quote name='laurin']można tak powiedzieć ;)[/quote] OK :loveu: