-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Pegaza']Uu sie wspomoz kawiczką:evil_lol:[/quote] Kawowy dopalacz :evil_lol: zaaplikowany...
-
[quote name='tigrunia']ta jesio czego :shake: Mieciu się obraził chyba bo za dużo kombinuje :evil_lol: Gwiazdek ruchomych mi się zachciało :diabloti:[/quote] A cio nooo :cool1: Mieciu strzelił focha :evil_lol: Gwiazdki ruchome fajne są, tyż kce żeby były :cool3:
-
Dres dobry na poranny stres :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']Mi nic nie muli :shake:[/quote] A mi sysko muli, makówka tesss :roll: :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']:roflt:idealne rozwiązanie ! :ylsuper: :evil_lol:[/quote] :grins: A nowe fotki zawsze mile widziane :loveu:
-
[quote name='Pegaza']hihi :lol:[/quote] nu dawaj pagawarim :cool1:
-
[quote name='Pegaza']A co tu taka cisza hę? dla tych co nie wiedzą 3 bobry-dzien dobry:evil_lol:[/quote] :evil_lol: hihihi Bo mi wciąż dogo muli... buu
-
[quote name='tigrunia'] Właśnie pracujemy nad formularzem kontaktowym :roll: Coś mu w języku PL nie wychodzi ino inglisz :cool1:[/quote] pa ruski zróbcie :evil_lol:
-
[url]http://i40.tinypic.com/334mbfc.jpg[/url] [SIZE="3"][COLOR="Magenta"]Fajowa fotencja[/COLOR][/SIZE] :smilecol:
-
Całkiem udany poniedziałek :bigok:
-
Gites, że się udało tak sprawę załatwić :loveu:
-
[quote name='AmiX']Dzięki dziewczyny :)....a ja sie dzisiaj dowiedziałam że fotki brzydkie bo za blisko robione:oops:[/quote] Że brzydkie? Niemożliwe :roll: ja jestem zachwycona :multi: Zawsze można stanąć dalej od monitora :evil_lol: jak ktoś potrzebuje
-
[quote name='tigrunia']O tak : [URL="http://www.romantic-passion.home.pl"]intro[/URL] :loveu: [/quote] Eee Be myślałam, że coś już napisałaś albo chociaż foty wrzuciłaś, a tu lypa :roll:
-
Cześć Aniu, imiona są fantastyczne :thumbs: a Fastusiątka zniewalające jeszcze bardziej :loveu:
-
Cześć Be :loveu: Jak się Mieciu miewa? :cool3:
-
[quote name='Pegaza']Zółwik...[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/92C.gif[/IMG] [/quote] Hehehe :evil_lol:
-
[quote name='Gosia2406']Na Neli nawet nagródka nie działa,nie weźmie odemnie nic.Po wszystkim idzie obrażona do swojej torby,włazi pod kocyk i śpi,albo potrzy z byka z pod kocyka i nie chce wyjść,dopiero po jakimś czasie jej przechodzi.Wtedy przychodzi jak gdyby nigdy nic na moje kolana.[/quote] Dziewczyna z charakterem :evil_lol: Dzień dobry :loveu:
-
[quote name='Gosia2406']Witamy się poniedziałkowo.[/quote] Cześć Gosiu :loveu: życzymy miłego poniedziałku.
-
Dzień dobry :loveu: bardzo słoneczne Już się zmęczyłam :evil_lol: muszę odpocząć... Dario, to jak nas dziś przywitasz? :cool3: [COLOR=paleturquoise]bardzo młodzieżowo hihihi[/COLOR]
-
Jutro już nastało :evil_lol: dzień dobry :loveu:
-
[url]http://img175.imageshack.us/img175/4329/dsc00359.jpg[/url] Słodziak :loveu:
-
[quote name='tigrunia']Jak to ? :hmmmm: Nie chwaliłaś się, że mama przyjeżdża? Może to przedwczoraj było?[/quote] Wczoraj to lody były i dobra kawka :loveu:
-
[quote name='Pegaza']szkoda ze nie umie fotki jej zrobic jak sie smieje, jak kon pokazuje zeby:evil_lol: robi to wtedy kiedy nas ktos odwiedza dawno nie widziany a przez nia lubiany..[/quote] Weź kogoś zaproś - pstryknij fotkę - i najwyżej powiesz, że coś pilnego ci się przypomniało i grzecznie gościa wyprosisz :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']Nawet nie skojarzyłam :crazyeye: :evil_lol: Już dawno mojego avatarku nie widziałam :placz: :evil_lol: Czekam aż ją załaduje i będę myśleć co dalej :evil_lol: Kazał mi teraz 30 minut czekać :cool1:[/quote] :glaszcze: Czekaj dzielnie :p tekst już wymyślaj :wink:
-
Wszystkie moje posty przeskoczyły na poprzednią stronę :roll: Gosiu, uśmiałam się z twoich opisów, są świetne [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG] a minki niuni zabójcze [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG] Jak mogłaś jej to zrobić? hihihi