Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Pegaza']A ja wierze w M :evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='Pegaza'][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/001.gif[/IMG] To smacznego zycze Aga i Be musisz sie naumiec Aga :roll:[/quote] Dziękuję :loveu: Hihihi, no nie wiem, nie wiem...
  3. [quote name='tigrunia']Ja mam na dziś Cordon Bleu czy jak to się tam pisze .. takie kotlety z szynką i serem w środku :loveu: Trzeba tylko ziemniaki obrać i ugotować a coś się wybrać nie mogę do kuchni :cool1:[/quote] Mniam mniam, pyszności :razz: Mogłyby się same ugotować :roll:
  4. [quote name='tigrunia']To jest pierwszy projekt .. właśnie pisze maila co za poprawki ma zrobić i już mnie głowa boli bo sama nie wiem co chce :cool1:[/quote] :evil_lol: wymyślaj wymyślaj !!!
  5. [quote name='Pegaza']Kto opija z nami 100-tke? [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSwinesmiley.gif[/IMG] do zjedzenia tez sie cos znajdzie[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/6135.gif[/IMG][/quote] Aleś ty zdolna :cool3:
  6. [quote name='Pegaza'] Aga nie znam sie na ptakach :roll: byl szybki jak blyskawica:evil_lol:[/quote] Błyskowiec pospolitus :evil_lol: Ćwinie z autem :roll:
  7. [quote name='tigrunia']Nie nie .. w sypialni mam firanki z Ikei :loveu: Makarony mają być do salonu, który póki co jest pomarańczowy :cool1: Niedługo go przemaluje na coś beżowego jasnego bardziej :loveu: EDIT : Uwaga teraz chwalić się będę !! :loveu: Tadam : [URL="http://www.forumfotograficzne.com/allegro/terier/mieciu71.html"]mieciu71[/URL] :loveu: Wstepny projekt :multi:[/quote] No no no :cool3: :loveu: Aaa, to namieszałam :roll:
  8. [quote name='Pegaza']Nie umiesz sie powstrzymac:razz:[/quote] Nie zawsze :roll: Mam buraczki na ciepło :multi: do schabowego :sabber:
  9. [quote name='tigrunia']W cuda wierzysz ? :crazyeye: M to sknera :obrazic::diabloti:[/quote] A ja wierzę w cuda :roll:
  10. [quote name='Pegaza']Be a gdzie je zawiesisz w jakim pokoju ? i jakie kolory w pokoju są?[/quote] Chyba w kawowej sypialni?
  11. [quote name='Pegaza']nie, na ptaku:evil_lol:[/quote] jakim? [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]czyim? Na kondorze może? :evil_lol: [SIZE=2][COLOR=Black]No właśnie, czemu doopa?[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE]
  12. [quote name='tigrunia'] Szorowałam narożnik :cool1: W sumie to tylko ten krótszy bok :evil_lol:[/quote] :evil_lol: a wyszorowałaś chociaż tak na glans?
  13. [quote name='Pegaza']No co budzisz dziecie jak spi:roll:[/quote] Na fotę mnie natchnęło :oops:
  14. [quote name='Pegaza']Ci pomoge Aga sie znalezc na odpowiedniej:evil_lol: [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/4AB.gif[/IMG] zdrowko Wasze[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE6F.gif[/IMG]dziekuje ze wpadaliscie do nas[/quote] Dziękuję, bo moje dwie próby wyszły raczej średnio :evil_lol: [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/915.gif[/IMG]
  15. [quote name='tigrunia'] Cze Aga :p Które kolorki ? :razz:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSvittoriabuono.gif[/IMG] cóż, kwestia gustu, wszystkie ładne [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsorrisone.gif[/IMG]
  16. [quote name='Pegaza']Tu wyszla taka smutna.. [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz1.jpg[/URL][/quote] Bo jej błyskiem lampy przeszkodziłam :oops: :roll:
  17. Przez goopie skaczące posty nie wiem gdzie wyląduję :evil_lol: [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSmartini.gif[/IMG]
  18. [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/32.gif[/IMG][SIZE=3][COLOR=Magenta] lalalaaa lalalaaa la la la[/COLOR][/SIZE]
  19. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz5.jpg[/IMG]
  20. Do obiadu sobie chlapnę, na lepsze trawienie i ciśnienie ;) [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/7_4_33.gif[/IMG]
  21. [quote name='Pegaza']Cze Aska przelotem jestem..jak widac..[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSdogwalk.gif[/IMG][/quote] Wierzchem na kocie? :evil_lol:
  22. [quote name='***Paulina***'] Cześć:bye:, szkoda tylko że pochmurne:evil_lol: [/quote] U nas wciąż słonecznie :cool1:
  23. [quote name='Pegaza']To super[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSyayjump.gif[/IMG] bedziesz jutro spokojniesza w pracy.. aa wiec jest szansa na [COLOR=magenta]roziowe posciele?:roll:[/COLOR][/quote] Tyż się cieszę, że chociaż w niedzielę się udało :loveu: [COLOR=Pink]nie ma szans na dziś[/COLOR] :oops: [COLOR=Pink]niuńki mają salon kosmetyczno-fryzjerski[/COLOR]
  24. [quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]od czasu do czasu sni mi sie szkolny kolega:eviltong: taka dawna milosc,na nk go nie ma,nie mam mozliwosci go spotkac,wiec chyba sny tylko pozostaja, ale za to jakie!:evil_lol::eviltong:[/COLOR][/SIZE][/quote] [COLOR=PaleTurquoise]Jakby nie było sen z natury kosmatych[/COLOR] :evil_lol:
  25. [quote name='Gosia2406']Witamy się niedzielnie.[/quote] Cześć Gosiu :loveu: pozdrawiamy
×
×
  • Create New...