-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Saro, dużo uśmiechu i spełnienia marzeń, gorąco pozdrawiamy[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/82F.gif[/IMG]
-
[quote name='Aga76']Cześć Aniu Jaka już duzia niunia [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20thumb/thumbup.gif[/IMG] Piękna Amber [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG] Fajnie zrobione fotki! Pozdrawiamy.[/quote] A sobie przeniosę własnego posta, bo jak goopi przeskoczył w siną dal...
-
[quote name='tigrunia']Eee jaki nebeski ? nebeski drugi jest przecie :oops:[/quote] Rany, a ja przeczytałam, że drugi od lewej :splat:
-
[COLOR=Magenta]Ja to się nie będę wypowiadać, bo i tak wszyscy wiedzą co bym wybrała[/COLOR] :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']Farby są na pewno w różu .. pomaluje sie :loveu:[/quote] TK się ucieszy :evil_lol: z takiego pomysłu, hihihi
-
[quote name='Kasia']Władka ma CAŁY las pod nosem więc zapewne wszytko poczuje i usłyszy :diabloti:[/quote] :roflt: Ciekawe czy jej się spodoba?
-
[quote name='tigrunia']Ulala a czegóż to wzory? :loveu:[/quote] Kujka noo róziowego nie ma :bigcry: [COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR] [COLOR=PaleTurquoise]Kolor łokien se wybieram...[/COLOR]
-
[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]pierwszy od lewej bossski :loveu: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Że nebeski z ostatniego zdjęcia? :cool1:
-
[quote name='tigrunia'][COLOR=PaleTurquoise]No zależy jak szybko będzie się ów hałas przemieszczał bo może nie zdążyć dolecieć :roll:[/COLOR][/quote] :roflt: [COLOR=PaleTurquoise]czyżby sprintem? [/COLOR]
-
Dziewczyny najładniejszy kolor wybierały [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/glasses.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz161-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz162-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz163-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz164-2.jpg[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Domowe zabiegi byś robiła :megagrin:[/quote] Miasto by opustoszało :roflt:
-
[quote name='madziasto4'] Obserwuje i mruczy na psy i przechodniów :cool1:[/quote] Poważnie wyszedł na zdjęciu :p
-
Za Tęczowym Mostem wiosna już niebawem zapuka do drzwi...
-
Cześć Aniu Jaka już duzia niunia [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20thumb/thumbup.gif[/IMG] Piękna Amber [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG] Fajnie zrobione fotki! Pozdrawiamy.
-
[quote name='Anusia & Alutka']Yessssssss[/quote] Nawet bez rybki?
-
[url]http://i131.photobucket.com/albums/p301/madziasto4/IMG_0202.jpg[/url] Pan obserwator [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/cool.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia'][COLOR=PaleTurquoise]Władka pono na drugim końcu mieszka :roll:[/COLOR][/quote] [COLOR=PaleTurquoise]Myślisz, że hałas do niej nie doleci?[/COLOR] :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']Weterynaryjny of corse :loveu:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG]ale by się wtedy działo...
-
[quote name='Anusia & Alutka']Spagetti warzywne :loveu: Jezde juz po. Cze Agus :loveu:[/quote] Z samych warzyfóf i makaronu?
-
[quote name='tigrunia']No i M poszła .. do lasu [COLOR=PaleTurquoise]narobić hałasu :oops:[/COLOR][/quote] Uuu :evil_lol: [COLOR=LightBlue][COLOR=PaleTurquoise]może hałas do Władki doleci[/COLOR] [/COLOR]:roll:
-
[quote name='tigrunia']Koniecznie nas poinformuj czy się zjawił :razz: Aga nie myślałaś, żeby zawód zmienić ? :evil_lol:[/quote] [COLOR=Magenta]OK[/COLOR] :loveu: Na jaki? :cool3: :megagrin:
-
[quote name='Kasia'] ale te kubraki turkusowe śmiszne som :grins:[/quote] :evil_lol: Druga skóra ;) i zero dostępu do rany.
-
[quote name='tigrunia']No i po co ją napuściłaś ? :evil_lol: Nie chwaliłam się jeszcze publicznie, ale Buff straciła obie górne jedynki :loveu: Teras jest scerbolem :loveu:[/quote] Żeby wesoło było :grins: [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/brush2.gif[/IMG] hihihi
-
[quote name='tigrunia']No cóż .. takie życie :evil_lol: I co - nie skorzystał z usług Twojego weta ? :razz:[/quote] Zaszczepił psiaka, ma przyjść na "doszczepienie" za dwa tygodnie, jak będę u niego to zapytam czy się państwo jeszcze pojawili.[COLOR=PaleTurquoise] w sumie po co szczepić championa...[/COLOR]
-
[IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20sleepwink/winkiss.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz156-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz157-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz158-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz159-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz160-2.jpg[/IMG]