Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Ciacho :sabber: Będzie fotka spożywcza?
  2. [quote name='Gosia2406']Dziękujemy(a ile nerwów nas to kosztowało)Ale wkońcu jest przyjemnie i u nas:multi:[/quote] :thumbs: najważniejsze, że już po i efekt końcowy jest bardzo ładny.
  3. Ooo, jak ładnie się zrobiło! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LShi5.gif[/IMG]
  4. Dzień dobry w marcu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflowerysmile.gif[/IMG]
  5. Można liczyć na nowe wieści i fotki Norci?
  6. Są dni, gdy jest jeszcze trudniej niż było dotychczas...
  7. Aresiku
  8. W kolejną niedzielę
  9. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Cześć [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflowerysmile.gif[/IMG]
  10. [quote name='ewa2909']Cześć Aguś:loveu: Ja też się w końcu wyspałam:multi: Daria a cóż to za sen??????Pewnie jakieś kosmate myśli miałaś??[/quote] Cześć Ewo [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSvittoriabuono.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG][COLOR=PaleTurquoise]też mi to przyszło na myśl o śnie Darii [/COLOR]
  11. Słoneczne cześć [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsorrisone.gif[/IMG]
  12. Pozdrawiamy [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSfiori.gif[/IMG]
  13. Aga76

    Aksa i Tofi

    Bry Ewuś [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/315A.gif[/IMG] Jak pogoda w Łodzi?
  14. [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7141.jpg[/url] [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7142.jpg[/url] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F1.gif[/IMG]piękne pastelowe kolory i dwa cudne psiaki
  15. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]łoooooo kurcze :-o widzę, że handel na całego :evil_lol: ale będę bogata :knuje: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/809.gif[/IMG] weekendowy biznesss
  16. Cze makaron [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/56BE7A6.gif[/IMG] hihihi
  17. Dzień doberek [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/885.gif[/IMG] Wyspałam się! Hura hura hura Kapryśka też ładnie przespała noc (na moim ręku), więc każda zmiana pozycji była pod nadzorem. Rano miski w tempie ekspresowym zostały opróżnione, mokre brody po wodzie - beknięcie - i dziewczyny gotowe do zabawy. Kaprysiak czuje się o wiele lepiej, właśnie śpi sobie na zabawce.
  18. Dzień dobry [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/889.gif[/IMG] piękny dziś dzień mamy.
  19. [quote name='ewa2909']Ale już nie taki sam:placz:[/quote] Ewuś, będzie lepszy :razz:
  20. [quote name='ewa2909']Oj chiba jakiś "raj " opuściłam:evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie przejmuj się, będzie następny hihihi
×
×
  • Create New...