Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. [quote name='Mała Rita'] trza było przytachac go do Łodzi, Dawid by go Wam zrobił :loveu: [/QUOTE] gdybym sie uparła już bym go miała zrobionego ale ja dałam do serwisu bo na gwarancji jeszcze jest... dlatego czekam tyle czasu.
  2. Kasia

    Galeria Fidlastego

    tylko my 2, z czego jedna z dolotu...:lookarou: mało nas ostatnio...
  3. dobrze, że sunia juz bezpieczna. trzymam kciuki za Zulusa...jeśli go złapiecie wspomogę grosikiem.
  4. [quote name='Agata69'] A teraz wpadł mi do głowy pomysł, zeby zrobić allegro Burysiowi. [B]Co wy na to?[/B] Ryzykujemy 15 zł , a moze przed swietami zdarzy sie cud... [/QUOTE] to żadne ryzyko a szansa na dom!
  5. Dea, czy szczeniaki mają ogłoszenia? mogę zrobić im wyróżnione allegro...na kogo podac namiary i czy masz więcej zdjęć? jak wygląda ich mama? na też szuka domu?
  6. [quote name='Dea'] Chcę jej kupić jeszcze przed świętami, żeby miała coś dobrego. Jeśli coś możesz przesłać to napisz, co miałabym jej kupić od Ciebie:p [/QUOTE] prześlę 50 zł ale dopiero w poniedziałek. kup to co lubi, moze puszki jakieś? jeśli możesz to wyłóż :p
  7. Agata, jeśli potrzebujesz ogłoszenia to pisz.
  8. [quote name='Mała Rita'] Wczoraj neta nie mialam caly wieczór :placz: [/QUOTE] ja mam kompa tylko do piatku :placz: w piatek musze go oddać bo pozyczony a nasz jeszcze w naprawie. pytam Kiedy go oddadzą? - [I]Pani kochana, naprawa moze potrwać nawet do 3 miesięcy! [/I] :angryy:
  9. cze Asik, Kobieto Pracy i Czynu :loveu: :evil_lol:
  10. a nie można poprzez hodowlę dojść do tych starszych Państwa co mieli ją na początku aby oni podali komu oddali sunię? No chyba wiedzą komu i skąd dali psa....?
  11. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze all :loveu: znowu nikogo ni ma???
  12. hehe, jaki zroślak kochany :loveu: i ten przyliz na głowie :evil_lol:
  13. [quote name='Pegaza'] tak tak dzis sa jej urodzinki 100 lat odspiewalam jej rano:loveu: [/QUOTE] to ja też tu Livce złożę życzonka :lol: [CENTER][SIZE="3"]:loveu: Wszystkiego NAJ NAJ NAJ :loveu:[/SIZE][/CENTER]
  14. dziewczyny, czy jeśli uda złapać sie sunie to czy potem będziecie próbowały łapać Zulusa? dołoże grosiki jeśli będą potrzebne bo tylko tak mogę pomóc...
  15. cieszę się, ze z Korą wszystko OK. Dea, jak z jej jedzeniem? Po niedzieli wpłaciłabym znowu dla niej jakiegoś grosika.... Szariku śpij spokojnie [*]
  16. [quote name='Marlena:)'] Kasiu Rufus ma budę,mieszka w ogródku,dostaje jeść ... więc nie jest na ulicy ;) [/QUOTE] bo ja tak jakos zrozumiałam, że on musiał opuscić Twoje podwórko bo nie dogaduje sie z Sonetem.... no ale dobrze, że jest inaczej i ze ma schronienie ;)
  17. [quote name='tigrunia'] Ojj .. obawiam się, że mogłaby tego nie przeżyć :evil_lol: [/QUOTE] moja siostra kiedyś tak "ukochała" świnke morską...tak duzo miłości było w tym uścisku, że bidna tego nie przeżyła. :-( siostra była malutka wtedy ale oberwało Jej sie ode mnie za to!!!
  18. [quote name='PositiveThought'] śmiechowy bannerek :lol: [/QUOTE] bo ryje na nim takie śmiechowe som :loveu:
  19. Kasia

    Galeria Fidlastego

    jak pisałam u Ani Amix to miałam 19.41. Ona pisała w tym samym czasie i Jej post wskoczył jako ostatni z godziną 19.49. o co tu chodzi?
  20. u mnie wciąż nic nie ruszone, nic nie posprzątane. przez okna to za niedługo nic nie zobaczę i obawiam się, że nie dam rady ich umyć do Świąt...:roll: ale pocieszam sie tym, że na Święta idziemy do mamy i dziadków i nie będę widziała tego syfu i dlatego nawet nie próbuję sie do tego zabrać :evil_lol:
  21. I tu impra??? :-o :loveu:[CENTER][SIZE="3"]No to wszystkiego NAJ NAJ NAJ [/SIZE][/CENTER] :loveu:
  22. Fajny ten Twój Postrach :loveu: ścisnęłabym se go tak z miłości, tak mocno mocno!!!
  23. [quote name='Marlena:)'] Pozatym na dzień dzisiejszy na moim podwórku mieszka tylko Aga i Sonet (poza Spajkim oczywiscie) a jeśli tak dalej pójdzie zamieszka i 'nówka' ... czyli mega skundlony haszczak :razz:. [/QUOTE] a gdzie mieszka Rufus? myslałam, że on także zamieszka w tych budach...
  24. Kasia

    Galeria Fidlastego

    co z tymi postami? każdy ma inna godzine na kompie i dlatego tak skaczą?
×
×
  • Create New...