-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
[quote name='tigrunia'] No własnie niezbyt :shake: Wyglądaja na zwykłe frencze na tych zdj. [/QUOTE] nic innego nie wymyślę z fotkami... ale paznokcie są ekstra, moze sie wydawać że to zwykły french ale tak nie jest :loveu: jest to przedłużenie płytki paznokciowej tak aby przy odrastaniu paznokcia nie było widać granicy między frenchem a resztą ;) czyli jak naturalny paznokieć to wygląda.
-
no, to se skasuję te beznadziejne zdjecia...
-
[quote name='tigrunia'] Jenyy gdzie wy się podziewacie wszystkie ?? Aż tak intensywnie sprzątacie ?? :crazyeye: [/QUOTE] coraz większe pustki, coraz nas mniej....:shake:
-
Lady wyadoptowana. Amiś nadal czeka, zero zainteresowania.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wznowione allegro Amisia: [B][url=http://www.allegro.pl/item510916924_szczeniak_wyrwany_z_koszmaru_czas_tylko_do_swiat.html]SZCZENIAK wyrwany z koszmaru!Czas tylko do Świąt (510916924) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] -
[quote name='tigrunia'] Jakie ? :razz: [/QUOTE] a jakie Ty masz? :evil_lol: mam frencha białego z kamuflażem, normalnie ekstra to wygląda. ta końcówka biała jest taka cieniutka i wąska a płytka tak fajnie przedłużona i wysmuklona :loveu:
-
[quote name='Jagódka&Uzi'] Fidlasty ze spineczką:loveu: [/QUOTE] cze Jagoda :loveu: [quote name='tigrunia'] Ja też chcę już choinkę :placz: [/QUOTE] To na co czekasz? Bozia rączek nie dała...? :p
-
..............................
-
Madźki ostatnio prawie wcale nie ma...jakieś przeczucie mam, że kryje się za tym kolega, wiecie który? :cool3:
-
[quote name='tigrunia'] Paznokcie nowe mam :loveu: :multi: [/QUOTE] ja też mam nowe...:eviltong: zdjęcia super!!!!! :loveu:
-
cze Jagoda :lol: jak oni cudnie razem wyglądają :loveu: więcej fotek, prosimy o więcej!!!
-
[quote name='***Paulina***'] Super fotki:loveu: [url]http://images46.fotosik.pl/41/8c807bf2d64e8027.jpg[/url] Kati nigdy się tak nie układa, zawsze zwinięta w kłębek:evil_lol: A wy już choinkę macie???:cool3: [/QUOTE] cze Paulina :loveu: Fidlak to rozwalony jak święty zawsze leży, często kołami do góry :p mamy mamy, Łukaszek już chciał ubierać i tak kilka dni temu ubraliśmy :lol:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/421/238f96c1cf641c98.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/41/e4c89b2731e095c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/421/b39d7788372902b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/421/f035c7c1b8993c71.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/41/116936eb4bc6ca64.jpg[/IMG][/URL]
-
dobry wieczór :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/41/8c807bf2d64e8027.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/422/43c9cd868e74b8aa.jpg[/IMG][/URL]
-
fajne te ryjoki zarośnięte :loveu: Madźka, a tą chałupkę to juz chyba nawet w tamtym roku nam pokazywałaś, co nie? :lol: tak mnie sie cos zdaje...
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Bardzo bym chciała aby ta aukcja pomogła mu w znalezieniu innego domu...:-( -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
wyróżniona aukcja Burysia: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=510950456]PROSZĘ, WYRWIJ GO Z MROKU CIEMNOŚCI. Buryś. (510950456) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='koss'] [B]Kasiu-[/B] mam na imie Iwona-niestety,ale zawsze marzyłam, aby być ANNĄ-dziękuje...zawsze chetnie Ci pomogę w redagowaniu tekstu:oops: [/QUOTE] jeny, ale palnęłam :splat: nie wiem czemu tak skojarzyłam...sorry :oops: dobra, ja wystawiam aukcję. nie zaszkodzi na pewno a moze akurat znajdzie sie lepszy dom niz teraz ma! -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='koss'] [SIZE=3][COLOR=navy][B]PROSZE, WYRWIJ GO Z MROKU![/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkgreen][B]Jest parę rzeczy,których czlowiek boi sie najbardziej na swiecie-do jednej z nich należy-utrata samodzielności ,poczucie że cały nasz los zalezy od innych, w kazdym calu-nawet w najimtymniejszych sprawach.Nie pocieszy nas nawet fakt,ze mamy kochajacych[/B][/COLOR] [COLOR=darkgreen][B]ludzi wokół siebie....[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]A teraz spróbuj wyobrazic sobie uczucie starego...psa, który jest ślepy i ....zostaje porzucony na ulicy .'..niech sobie radzi.....'[/B][/COLOR] [B]Na poczatku jescze jest[/B] : [COLOR=darkgreen][B]nadzieja, ż[/B][/COLOR]e Człowiek powróci (trzeba tylko poczekać ,postać w tym samym miejscu,nie oddychać )Jego Człowiek -nie on, nie porzuci po tylu latach.Byli przeciez przyjaciółmi -był jeszcze wtedy młody, bystro i z miłością wpatrywał sie w te ludzkie oczy..a.teraz, kiedy[B] pies[/B] juz nic nie widzi... [B]Potem:[/B] [COLOR=red][B]rodzi sie potworny strach[/B][/COLOR], poczucie zagrozenia,ziemia usuwa sie z pod nóg, pies próbuje szukać ,biega niezgrabnie,przeganiany kijem i kamieniem przez " dobrych ludzi", aby " mu sie co nie stało"... [B]A na końcu[/B]: [COLOR=red][B]otumaniony,skrajnie wyczerpany[/B][/COLOR] -juz nic nie chce ,nie czeka -nie rusza sie z miejsca-mijany przez ludzi spieszących po gwiazdkowe prezenty ,bozonarodzeniowe drzewka.. [B]Ta wigilijna historia nie ma szczesliwego zakończenia[/B]-psa zabrała stara,uboga kobieta -dzieli sie z nim swoim chlebem ,nie ma dla niego miejsca-Pies śpi w ciemnej komórce zamknęty przez całe dnie-nie mozna go wypuscic -jest ślepy...jest stary długo nie powinnien życ.. [B]OTO BURYŚ[/B] - ( [B]ZDZJĘCIE)[/B] [B]PIES-[/B]bohater, tej przedwigilijnej historii, historii o naszym ludzkim aroganckim okrucieństwie, [SIZE=1][B]JUZ ZA CHWILE ZASĄDZIEMY PRZY UROCZYSTYM STOLE, BĘDZIE NA NIM TRADYCYJNY PUSTY TALERZ -SYMBOL NASZYCH SERC OTWARTYCH NA OCIEŻ -NA CIERPIENIE ,SAMOTMOŚC ,ODRZUCENIE....[/B][/SIZE] [B][COLOR=red]A w ciemnej ,przerazliwie zimnej komórce ,na gazetach -skulony Buryś -będzie słyszał ..moze kolędy...o ludzkiej miłości,braterstwie, Cudzie BOZEGO NARODZENIA,który przeaniela ludzkie serca......[/COLOR][/B][/QUOTE] Aniu, aż mi łezka poleciała....:-( Jak dla mnie bomba, nic nie zmienię! -
ale fajne szczurosławy wanienne :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia'] No kurka trzeba wyprać bo młoda na nią szczy czasem :cool1: :mad: [/QUOTE] ja mam też jedną kanapę troche zaszczaną ale to przez Łukaszka jak był malutki, i mimo że prana często to i tak plamy zostały :shake: muszę ją przykrywać przez to dopóki nie sprawimy se nowej...
-
z dnia na dzień nabieram przekonania do tego aby nawet nie zaczynać sprzątać i tego sie trzymam :evil_lol: pierdzielę, nie mam siły na to i ochoty. gdybym zaczęła to pewnie końca by nie było widać bo trzebaby wtedy wszystko posprzątać i bardzo dokładnie, wszystkie zakamarki i kąciki a na to szkoda mi czasu :p dopóki TZ się nie czepia to ja nawet nie zaczynam, ooo!!!! cze Aga :loveu:
-
[quote name='Pegaza'] Kasia czyli lacznosc z Toba juz niedlugo sie nam urwie...:roll: [/QUOTE] jeśli jutro nie oddadzą mi mojego kompa to tak. i sama nie wiem na jak długo...:shake:
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69'] Kasiu, zdjecia sa . a tekst? dasz rade cos napisać na podstawie piewszego postu? [/QUOTE] [quote name='Edi100'] Co prawda nie Kasia, ale może sie przyda? " Ślepy los, poskąpił mi łaski. Podarował ślepotę, wilgotne deski i dziurawy dach małej szopy. Nie widzę świata, nie pachnie mi trawa, nie grzeje słoneczko i nie słyszę ludzkiego głosu, bo moje życie jest zamknięte w tej właśnie szopie." Resztę dopiszcie;) [/QUOTE] dzis wieczorem zrobie wyróżnione allegro ;) -
cze Beatrycze Ósma :loveu: