[quote name='Pegaza']
A jaka ma zarosnieta doopke on tak zawsze?:evil_lol:
ja moim dziewczynom wygalam w tych miejscach..:evil_lol: ladne musza byc:evil_lol:
[/QUOTE]
czasami mu wycinam ale ostatnio muszę się przyznać, że olałam sprawę...
no i przez to po każdym kupsku doopsko idzie do mycia. bleee, muszę mu to jutro wyciąć :evil_lol:
[quote name='tigrunia']
Dokładnie Kasiu .. ale nie zawsze nie wiadomo ile by się mialo pieniędzy uda się psiakowi pomóc .. :-(
[/QUOTE]
wiem, dlatego napisałam gdy są szanse na wyleczenie ;)
[quote name='Mała Rita']
[url]http://images29.fotosik.pl/304/80348adf034f98aa.jpg[/url]
o i pokazał swoj stosunek do pozowania do zdjec :megagrin:
[/QUOTE]
dokładnie tak.
olał nas sikiem prostym...troszkę dalej oczywiście :p
[quote name='Aga76']
Wydziedziczy :cool1: i choinki nie da :shake:
[/QUOTE]
nie da bo dla siebie zachowa na ZAŚ :evil_lol:
i na czym girlandy zawiesimy?
[quote name='tigrunia']
A za leczenie to już się wypłaciłam sporo .. u bokserki operacja ropomacicza 550 zł, później 3 operacje usówania guza po ok 350 zł każda :cool1: Dziewczynki jeszcze mi nie chorowały ..
[/QUOTE]
ale jak jest szansa na wyleczenie to wtedy pieniądze się nie liczą, nawet spod ziemi człowiek je wytarga byle tylko pomóc psu.
przynajmniej ja tak mam.
[quote name='Aga76']
[url]http://images29.fotosik.pl/304/80348adf034f98aa.jpg[/url]
Bardzo mi się podoba ta fotka.
[/QUOTE]
fotka czy zadek Fidlaka? :grins:
haha, tak zrobię Aga :p
ale jeszcze mam pomysłą aby przejść sie po rodzinie i po znajomych i popytać czy by mi nie zamienili, przecież każdy robi zakupy a 50 zeta do wydania (takie mam nominały) to nie tak dużo, co nie?
[quote name='Agata69']
Kasiu, pilnuj jego allegro.
Ja postaram sie o nowe dobre zdjęcia.
[/QUOTE]
allegro Amisia kończy się w środę 17 grudnia.
na dzień dzisiejszy ma 2 obserwatorów....
Agatko, fajnie by było gdyby udało Ci się zrobić mu nowe lepsze fotki ;)