Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Śnieg przyszedł w pierwszy Dzień Świąt. Jest mały mrozik to się utrzymuje :loveu: Jak żołądki? Ja juz dzis zwalniam tempo bo skurcze mnie juz jakieś naszły od tego ciągłego żarcia...:p
  2. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/43/b63ab6b99aaac085.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/306/96b3a1988dab78a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/307/530f138445851770.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/42/cc944d68a7f85aa8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/43/c1bcefd4ef0ae076.jpg[/IMG][/URL]
  3. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/43/d6aa88e764109521.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/43/10d4fd722bc6710b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/425/4035675eed22414c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/424/77a5f72e39d1bbae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/425/bcb323a286747da7.jpg[/IMG][/URL]
  4. Justyna gdzie sa szczeniaki? Zostały u Ciebie? Ile mogą mieć?
  5. ktoś by musiał wystawić allegro cegiełkowe, zawsze jakaś suma by się uzbierała! może napiszcie w tytule, że taka osoba poszukiwana co by mogła allegro wystawić...:roll:
  6. Izabela24, ja kupiłam na aukcji 4 cegiełki. Dogadałam sie z Justyną, że te 20 zł wpłacę na Jej konto ;) Jak tylko wpłyną pieniążki to powiem Jej aby dała Ci znać, ok?
  7. no, pamiątka będzie świetna!!! a na ścianie na pewno będą rewelacyjnie wygladały :loveu: tylko jak wybrać z tych wszystkich jedno czy dwa jak one syskie cudne są!!!
  8. Nie takie fryzury już były, widziałam lepsze a nawet gorsze :loveu: Sama nie tak dawno byłam twórcą takiej jednej...:cool1: cze Władziu :lol:
  9. [quote name='Basia1968'] A teraz poproszę wszystkich darczyńców o wpisanie co z pozostałą kwotą?[/QUOTE] Trzymaj te pieniażki, przydadzą sie na jedzenie dla psiaków :lol: A jeśli Mrlenka znów trafi na jakiegoś bezdomniaka to będzie na kolejnego psiaka grosik jakiś... Tak se myślę ja a teraz niech wypowie się reszta ;)
  10. a da się żyć, da! :p chciałam dzis po pracy iść po prezenty ale za oknem normalnie tragedia - ulewa z wiatrami i świstami :crazyeye:
  11. cze Asik :loveu: gdzie żeś? w pracy zaś? :p
  12. cze Kasiasta :loveu: tak o wpadliśmy, się przywitać i w ogóle :lol:
  13. jeny, ale tu zakurzone i nie przewietrzone...:shake: dobrze Władka, żeś odkopała!!! Daga czekamy! :loveu:
  14. cze Aga :loveu: choinka ubrana? przenty spakowane? :lol: u mnie nic nie zrobione, ani jeden prezent nie kupiony, nic nie ugotowane i okna w dalszym ciagu nie umyte (:evil_lol:) i na dodatek jeszcze jutro do pracy...
  15. cze Beatrycze :loveu: będziesz miała prawdziwą choinkę czy sztuczną?
  16. cze Władka :loveu: fotki obejrzę a chałupie bo w robocie to ino krzyżyki widzę :shake: w jakim kolorze masz tą kieckę?
  17. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze Wam :loveu: w ogóle nie czuje atmosfery Świąt...ta pogoda tak robi albo co? ani śniegu, ani mroziku :shake: ciekawe czy jakieś prezenty będą...? :cool1:
  18. Fidlak ma juz tak zarośnięte uszy, że końcówki mu sie załamuje tak jakby do środka i wygląda jak zgięte ucho :cool1: nic nie wiedzę znów, żadnej kartki ale to nic, obejrzę potem w chałupie... cze Madźka i ryjoki :loveu:
  19. [quote name='tigrunia'] Zgłodniałam :mdleje: [/QUOTE] ja to bym teraz frytki z kurakiem se zjadła, mniam!!! albo inne miencho piszne :loveu:
  20. a ja zamówiłam taki kalendar na 2009, oczywiście z naszymi zdjeciami :lol: [B][url=http://www.allegro.pl/item502070154_foto_kalendarz_ze_zdjeciem_zdjeciami_wzor_nelly_a3.html]Foto kalendarz ze zdjeciem/zdjeciami wzor Nelly A3 (502070154) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  21. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] Kasia kompa Ci oddali już ? [/QUOTE] taa :loveu:
  22. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4'] Kasia, żywą macie czy sztuczną? [/QUOTE] sztuczną...w sumie to od zawsze mamy sztuczną :cool1:
  23. [quote name='madziasto4'] Fidlasta, bo niby czemu kolega? :cool1: Dostałam maila, że mój prezent świąteczny przyjdzie w poniedziałek, a zamówiłam wczoraj :loveu: [/QUOTE] a bo tak se :p a czemu nie??? :loveu: co to za prezent? ja zamówiłam takie coś, w piątek rano go wysłali więc mam nadzieję ze przyjdzie do świąt :lol:
×
×
  • Create New...