-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
[quote name='nane'] [CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]dobry pomysł [/COLOR][/FONT][COLOR=Magenta] [/COLOR][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]ja też nigdzie nie ide :shake:[/COLOR][/FONT][COLOR=Magenta] [FONT=Courier New][COLOR=Pink]kupie se likier jajeczny i cheja :evil_lol:[/COLOR][/FONT] [/COLOR] [/CENTER] [/QUOTE] było całkiem fajnie i wesoło :lol: fajnie by było gdyby i w tym roku tak się złożyło.... o północy wspólny szampan :loveu:
-
znowuz posty skaczą....
-
ja kolejny rok w domku - TZ idzie do pracy... ale nie narzekam, jakoś nie mam chęci na zabawę ani pijaństwo :roll: może tak jak w tamtym roku spędzę go z Madźką i którąś z Was przy kompie? :cool3:
-
[quote name='tigrunia'] Chyba Romantic Passion bo jak dzwoniłam do Wawki to mi powiedziała, że tylko ta propozycja została przesłana dalej. Zima idzie Kasiu .. ludziska się rozleniwiły :p [/QUOTE] jak wiem czy to aż taki zły przydomek? nie znam sie na tym ale brzmi całkiem całkiem :lol: a jakie plany na sylwestra?
-
[quote name='tigrunia'] Przydomek już chyba mam :cool1: Ale chyba taki, który mi się jednak nie podoba :p [/QUOTE] to znaczy jaki? nie wydaje Ci się, że cos ostatnio coraz mniej nas na foto blogach...? wykruszamy sie czy co? :roll:
-
to o czym dziś gadamy? :evil_lol:
-
cze jak czapka :p
-
Pozdrawiamy cieplutko i przesyłamy mocne uściski dla Fidka aby szybko wyzdrowiał :loveu:
-
Piekny ONek wpada pod samochody. WRÓCIŁ DO WŁAŚCICIELI!
Kasia replied to Betbet's topic in Już w nowym domu
podniosę chociaż! -
[quote name='madziasto4'] Czeeeee...[IMG]http://foolstown.com/sm/sla.gif[/IMG] [/QUOTE] hehe...i znów zawiało francoise'm :megagrin:
-
hehe, Beatrycze pisze jakby dopiero co na dgm zawitała :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia'] Łuki ojcu sprzedał :evil_lol: Ale prezenty za bony przecie tez kupić można .. a wigilii nie robisz ? Może wydasz na żarcie ? :razz: [/QUOTE] wigilii nie robię, idziemy do rodziny, tak do każdego po troszku ;) [quote name='Aga76'] I gotówka w kieszeni zostanie :loveu: No chyba, że na już kaski potrzebujesz... no to klops [/QUOTE] kasę potrzebuję, niestety... ale pomyśle z tymi prezentami tylko, że takimi bonami też nie w każdym sklepie można płacić a kupować byle co aby tylko wydać bona to też bez sensu, co nie? na pewno Łukaszkowi coś kupię bo w Tesco jest masa zabawek więc coś wybiorę, mamie chciałam jakis skórzany portfel kupic ale czy w jakimś galanteryjnym będę mogła zapłacić bonami...? :roll: będę musiała pytać w każdym sklepie do którego wejdę :cool1:
-
[quote name='Aga76'] :roflt: i chyba choinki w tym lesie teraz wycina... [/QUOTE] co by zdążyła do Wigilii :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia'] To chyba Łukiego ogłoszenie było :evil_lol: Też swoje bony sprzedał :evil_lol:[/QUOTE] u mnie nikt nie chce mi zamienić :placz: chyba będę musiała prezenty za to pokupywać bo co innego mi zostanie....
-
[quote name='Aga76'] Władka, wstydu nie masz kobieto :shake: [/QUOTE] wstydu nie ma ale ma lasek i masę zajętości :evil_lol:
-
cze Madzisławo :p cze Ryjoki :loveu:
-
[quote name='tigrunia'] Nie wiem co z multi bo zdania są podzielone... jedni mowią, ze jakaś awaria dogo inni, że tylko dla abonamentowców :niewiem: [/QUOTE] Multi mają Ci, którzy wykupili abonament...niestety. :shake: cze tak w ogóle :loveu: kto zamieni mi bony na gotówkę? :grins: potrzebuję gotówki!!!!!
-
[quote name='Mała Rita'] Wróciłam :loveu: Dajta spokój ja nie jestem stworzona do pracowania :evil_lol:[/QUOTE] to całkiem jak ja :loveu:
-
Asik jak leci szychta? :evil_lol:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/39/1a1a2e706447650d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/39/c8aa9baa80473d78.jpg[/IMG][/URL] TZ wszedł do chałupy a Fidlak błaga wzrokiem o wyjście :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/416/e7d8089cd83c1f69.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/417/dfc225f21ab98146.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/39/cfa74cf9ea9432bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/304/922d80acb2629ada.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/39/86f2d5f376c6400d.jpg[/IMG][/URL]
-
cze środowe na tym pustkowiu...:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/39/6361c28a0f5d1b78.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/416/cc8798ebf7a221c0.jpg[/IMG][/URL]
-
cze Aniu :loveu: co u Was? spotkanko Fasti z przystojnym psim panem już sie odbyło?
-
a Władki jak ni ma tak ni ma.....:p
-
Kasiu, Hektor jest rewelacyjny!!!!! :loveu: A to zdjęcie z oknem mnie rozwaliło :evil_lol: Pozdrawiamy cieplutko :hand: