Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Fotel ekstra!!!! :cool2: Makarony też mam w takim zestawieniu - wanilia i ciemna oliwka :loveu: ino teraz je ściągnęłam i powiesiłam se same zasłono-firanki, które kupiłam se w JYSK'u bo mam wąskie parapety i jak mi storczyki kwitną to się wplątuje w te makarony, połamałam przez to kilka kwiatów juz sobie....tak więc dopóki mam kwitnące to muszę mieć ino zasłony po bokach a środek okna wolny. Osłonki też fajowe ;), w OBI takie widziałam i nawet se 2 kupiłam i też takie jasne zielone :lol: Fajne to okno Twoje teraz :loveu:
  2. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/62/33f5eac1208e1aeemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/66/cf3ecc13349705e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/66/2e4fde957d5fa2d4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/66/a1533c054038c38bmed.jpg[/IMG][/URL]
  3. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/66/ddb0ae97d78eeb0amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/66/7dcc9485c2692790med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/66/5dba1c67643d8344med.jpg[/IMG][/URL]
  4. Aukcja Pioruna: [B][url=http://www.allegro.pl/item551037986_sliczna_8_m_czna_trikolorka_szczeniak_szuka_domu.html]Młody, 7 m-cy, porzucony SZCZENIAK szuka DOMU! (551037986) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  5. Ok, dzis podmienie Pioruna na miejsce Balli. [B]Aniu[/B] ja od kilku dni nie odpalałam gg bo coś mi szwankuje...:roll: Jak Balla znalazła dom? Ktos ja wypatrzył w schronie?
  6. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4'] Edit: Chyba znalazłam, RUSTYKA24, nie? [/QUOTE] dokładnie tak ;) pozdrawiamy wszystkich poniedziałkowo :loveu:
  7. piękna fotka :loveu: [url]http://images26.fotosik.pl/325/db463e248e60c920med.jpg[/url]
  8. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/62/de947a89b14a06b6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/62/75204e991f0d995amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/62/9da5d06119cc0849med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/62/9ed9de137bf58b26.jpg[/IMG][/URL]
  9. OK Elza, zostawiam namiary na Ciebie.
  10. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='rwpb'] Kasia, wyczytałem, że w sierpniu Twój rozrabiaka urwał sobie pazurek. Ile mu odrastał? (nie, nie czytałem wszystkiego, tylko przeglądałem) Mój Atos tydzień temu wyrwał sobie pazurek w tylnej łapce i ciekami mnie kiedy mu odrośnie. Pozdrawiamy [/QUOTE] witaj ;) Wyrwał sobie całego pazura, czekalismy tydzień czy trzeba będzie wycinać macierz czy nie - oczywiście w międzyczasie dostał przeciwbólowe i antybiotyk. Przez tydzień kulał i lizał to sobie cały czas a tak po tygodniu czy półtora wszystko zaczęło się ładnie goić a po 3 tygodniach zauważyłam, że już mu zaczyna pomału odrastać. :lol: Tak więc dość szybko.
  11. [quote name='Anusia & Alutka'] Kasia to zjadaj białko i na siłkę pędź :evil_lol: Ci masy mięśniowej przybędzie i będziesz taki Pundzian w wersji żeńskiej :evil_lol: [/QUOTE] taa, mnie byś na tą siłkę siłą nie wytargała :shake: za leniwa jestem, wolę nic nie robić niz robić cokolwiek :evil_lol:
  12. Oczywiscie, że mogę zmienić tylko niech [B]Dark Lord [/B]poda mi namiary - tel i mail. ;)
  13. [quote name='Aga76'] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkSlateBlue][I][B]Odlot do krainy snów...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/QUOTE] jak zwykle wokół odnóg TK...:evil_lol: Kapryśka ma fajna minkę przy poczochranej czuprynie :loveu:
  14. na pewno pomożemy oby tylko trafił pod Twoje "skrzydła" jak najszybciej... nikt inny niestety już mu raczej nie pomoze :shake:
  15. Allegro psiaka: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=551642812]Roczny, w typie WHIPPERA. Dom potrzebny. Wrocław (551642812) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  16. [quote name='Pegaza'] heh to godej Kasia ze mosz modro kapusta dzis tako jak i jo ino jo bez jablka:p [/QUOTE] to żeśmy się dogadały :evil_lol: a niby też ze śląska jestem, no prawie ;)
  17. jakieś imię ma? czy mam go ogłaszać jako bezimiennego?
  18. jeny, dobrze że ta niedziela się już kończy...jestem zmęczona tym nic nierobieniem bardziej niż bym wungiel łopatą przerzucała :shake:
  19. Allegro już jest: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=551584229]SZCZENIAK, 10 m-cy.Łagodny, piękny cudowny AMIŚ (551584229) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] czy Amis to taki wielorasowiec czy moze podobny jest do jakieś rasy?
  20. ale fajne wspólne zdjęcia chłopaczków :loveu: i jakie fryzurki fajne mają :lol:
  21. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/59/1d9a21a3aee2cb58.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/323/5ec2216f9da6a9bb.jpg[/IMG][/URL]
  22. będzie dobrze, nie martw się zawczasu :calus:
  23. ojej, co jest nie tak? Asik trzymamy kciuki aby wszystko było dobrze! Musi być dobrze! :glaszcze:
  24. [quote name='tigrunia'] Czytałam o kapustce .. mniammmm :loveu: Też taką uwielbiam ale sama nigdy nie robiłam :shake: [/QUOTE] ja kilka razy robiłam ale i tak nigdy nie smakuje tak jak mojej mamy :shake:
×
×
  • Create New...