-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
ta gromadka jest rewelacyjna!!!! mogłabym tak patrzeć się na nie, i patrzeć i patrzeć...:loveu: i te łapinki :mdleje:
-
z chęcią obejrzę jak już będą fotki pościelowe bo sama jestem na etapie szukania nowych kompletów...:lol: co za operację będzie miała Kapryśka? [COLOR="PaleTurquoise"]pewnie nie nadrobiłam wszystkiego bo masa tego jest...:oops:[/COLOR] no i dobry tak w ogóle :loveu:
-
czołem Beatrycze, kobieto pracy i czynu :loveu:
-
cudeńka Fastusiowe :loveu: jak dzielna mamusia?
-
ja do swojej zawsze Łukaszka podrzucam, i często po cebulę zachodzę bo nigdy jej nie mam jak potrzebuję... cze tak w ogóle :loveu:
-
ciężko będzie bo mamy odmienne zdania.... Aga, a kiedy Wy zaczynanie urządzanie i latanie po salonach meblowych, kuchennych i łazienkowych? :lol:
-
[quote name='Aga76'] Kwiatek ze spineczką :evil_lol: superaśny [/QUOTE] dziś jednego wyciepnęłam, zgnił mi cały...chyba za bardzo go podlewałam :oops: nie mam ręki do kwiatów, zresztą nigdy nie miałam bo nawet kaktusy u mnie gniją i umierają :evil_lol: ino ten jeden co go na klatkę schodową wyniosłam się trzyma bo zapominam o jego podlewaniu...
-
[quote name='Aga76'] :loveu::loveu::loveu: Róziowy musi być :evil_lol: Dziś widziałam róziową kanapę, booska była :megagrin: [/QUOTE] ja na Walentego dostałam [COLOR="Magenta"]róziową[/COLOR] piżamkę :loveu: pościeli teraz szukam, chyba flanele chcę tylko nie bardzo wiem jaki kolor bo nie wiem jeszcze jaki kolor będę miała na ścianach sypialni...
-
[quote name='AmiX'] Właśnie nie wiem :hmmmm: Coś fotosik mi napisał że mam zapłacic ale nawet nie wiem ile:roll: [/QUOTE] płacisz za wstawianie zdjęć przez fotosika? :roll: ja zaczęłam wstawiać przez fotobucket'a, przynajmniej 640x640 można wkleić a nie tylko 500x500...
-
my też wpadliśmy....przywitać się :loveu: pozdrowić :hand: co u Was? gdzie się podziewacie?
-
jej, jakie Mikulec ma nogi zarośnięte :loveu: widać, że lubi śnieg i zabawę na nim!!! cze Władka tak w ogóle:loveu:
-
dziewczyny mają modne wzory na sobie - paski i romby, i nawet troszkę [COLOR="Magenta"]róziu [/COLOR]jedna tam miała :loveu: cze Aga :hand: u nas też Fidlak kółka kręci zanim wyśle kupona, czasami to nawet po kilka razy miejsce zmienia bo mu coś tam nie pasuje w tym co przed chwilą ukręcił kółko...:cool1:
-
cze Be!!! fajna ta fotka z malutką na rączkach :loveu: remonty w pracy są fajne, u nas jak było malowanie to włosy całe żółte miałam takich fachowców mieliśmy :shake: jak z koziej d*** trąba normalnie!
-
jakie to słodkie widoki są, cudo po prostu mieć takie szkraby w domu :loveu: ja to bym chyba żadnego nie oddała....serce pewnie by mi pękało... a czemu ja nie widzę zdjęć numerowanych? piszę, że czasowo niedostępne :roll:
-
bo to zawsze jest tak, że te teściowe i mamy to najbardziej rozpieszczaja włochatych!!! Ja jak przychodzę po Fidlaka do mojej mamy to na pół podłogi kuchennej poustawianym misek i talerzyków dla Fidelka jest z różnymi przeróżnymi różnościami :lol:
-
cze Asik :loveu: jak samopoczucie? co u chłopaków?
-
jak ja słyszę co T by zrobił w sypialni to bebechy mi się przewracaja na drugą stronę :shake: zero gustu te chłopy mają!!!!! zawsze jak jestem na galeryjach to zaszczycam Cię swą obecnością :mad:
-
[quote name='Pegaza'] dobranoc Fidelku:loveu: [URL]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC2921.jpg[/URL] [/QUOTE] dopiero co wstał :p
-
[B]dla Majki [*][/B] ja pączków zjadłam 6 sztuków, piszne były :loveu: a TZ zjadł 9!!!! ale u nas nie idzie inaczej bo w tej naszej cukierni to najlepsze pączki na świecie są!!!!!! cze D-E tak w ogóle :hand: nie nadrabiałam czytania ino zdjęcia obejrzałam czarnej i srebrnej :loveu: a jak ta większa czarna? chyba mi szyję przewiało bo ino w jedną stronę umiem się obrócić :shake: w kwietniu robimy sypialnię i pomysłu mi brak jak ją zrobić :roll:
-
no, same git wieści :loveu: gratulujemy i zdania i awansu!!!!!!!!
-
[IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC2929.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC2930.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC2932.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC2942.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC2943.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC2918.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC2920.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC2921.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC2844.jpg[/IMG]
-
Nowy nabytek :loveu: [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_DSC_2825.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_DSC_2823.jpg[/IMG]