-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
jeny D-E nie łap doła!!!!! dzis u Drzyzgi baby z cyckami w rozmiarze zero :cool1:
-
Zasponsorowane przez [B]Ajulę[/B] wyróżnione allegro Sary i Oskarka: [B][url=http://www.allegro.pl/item567918042_kudlatka_i_mix_on_rozdzielone_rodzenstwo_pomoz.html]Kudłatka i mix ON-rozdzielone rodzeństwo. POMÓZ (567918042) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] Proszę o pomysł na tytuł aukcji :modla:
-
cze ślązaczko :loveu:
-
[quote name='Pegaza'] oo no dobry pomysl ale mi sie nie chce trzec ziemniakow:roll: [/QUOTE] mi Łukaszek pomagał :loveu: ale też mnie sie nie chciało.... [quote name='laurin'] Dzień dobry :multi: [SIZE=1][COLOR=LightBlue]No to może dzisiaj coś postnego:evil_lol:[/COLOR][/SIZE] [/QUOTE] czołem :lol: no raczej, poczekam czy moja mama czegos mi nie przyniesie a wiem ze robi dzis pierogi ruskie to warto poczekać :loveu:
-
[quote name='Pegaza'] Cze Kasia:loveu: to tak jak i ja ale wymyslilam mieso sie juz smazy gulaszowe z indyka..ziemniaki i buraki beda..:p [/QUOTE] czołem :loveu: gulaszowe z indyka miałam wczoraj, zrobiłam z niego placka po węgiersku i czerwona kapusta do tego była :lol:
-
cze Aguś :loveu: Ty w pracy czy w domku?
-
....................
-
cze Asik i chłopaki :loveu:
-
dobry :loveu: nie mam pomysłu co dziś zrobić do żarcia...
-
cze Anusiak :loveu:
-
to jest jego druga choroba w przeciagu 3 lat, że trzeba było podać antybiotyk - tak to trzymał się całkiem całkiem twardo...nie chorował wcale. ale pewnie zacznie jak pójdzie do przedszkola od września...
-
[quote name='AmiX'] Nie wiem Kasiu :placz: [/QUOTE] nie oddawaj - my Ci pomożemy nad opieką, jakoś poradzimy i damy radę :loveu:
-
[quote name='Aurunia'] B gdzie te foty :roll: [/QUOTE] pewnie z tydzień jeszcze poczekamy a potem rozejdzie się po kościach i tyle będzie fotek...:diabloti:
-
ha ha, ciekawe co też D-E odpisze :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='laurin'] ja poluję na chodniczek do kuchni, taki podłużny, tylko kolor nie wiem jaki:shake: Jak synuś, słyszałam że jest chory:-( [/QUOTE] a ja dziś na mieście nic do swojego przedpokoju fajnego nie znalazłam... dziś lepiej niż wczoraj, gorączki nie ma ale gardło boli i z nosa dalej cieknie :shake: [quote name='Mała Rita'] Czesc Kasik :loveu: Jak tam chorowitek? [/QUOTE] cze Asik :loveu: marudny i słaby strasznie, wszystko go boli...
-
D-E oglądałaś Drzyzgę? :cool3: niezłe przypadki mają, co nie? w piątek może być ciekawy odcinek, widziałaś zapowiedzi? o tej babie co to nie umie nerwów na wodzy utrzymać i boi się, że z nożem na dziecko wyskoczy...:-o
-
my biurka mamy wielkie, miejsca na nich masa jak powymieniali nam komputery na te płaskie ale co z tego jak nieustawne - jakieś takie dziwne kształty mają, tu zaokrąglenie, tam jakaś dostawka, tam jak wysunięcie - porażka :shake: ale żem się nawpierdzielała [I]michałków[/I] :loveu:
-
u nas w pracy też mamy meble do bani - kolor pocztowy czyli niebiesko żółte z jasnego drzewa, bleeeee! masówa taka, byle tylko jak najtaniej kupić - i co z tego że ładnie wyglądają jak szafy nasze już drzwi frontowych nie mają bo powypadały z szyn :shake:
-
teraz tak se wywróżyłam, że ja jeszcze nigdy w życiu ani jednego ciasta sama nie upiekłam, ba ciasteczka małego nawet też nie...zawsze kupne serwuję :cool1:
-
[quote name='Pegaza'] No :p a bedziesz z Tomkiem? mi bardziej Silezja by odpowiadala dla mnie blizej... i jest duzo kafejek.. [/QUOTE] taa z Nim, nie mam prawka więc zawsze na zakupy muszę Go targać ze sobą...no może jeszcze szwagier z nami pojedzie ale to Oni se pójdą na sklepy a my poklachać :lol: mi też bardziej Silesia pasi bo wolę jechać na zakupy szmaticzkowe :loveu:
-
[quote name='Pegaza'] Nie nie obok...:shake: kawalek dalej znaczy taki dalszy kawalek ale samochodem jesli pojedziesz to szybko sie przemiescisz:p [/QUOTE] w każdym razie jakby co to dam znać i się ugadamy, ok? :lol:
-
[quote name='Pegaza'] mowisz o tym no Ikea?:cool3: hm jestem za:multi: tylko byle pogoda by dopisala.. [/QUOTE] planuję Ikea i Silesię...to blisko siebie? znaczy się obok?
-
[quote name='Pegaza'] to zalezy czym.. busem dluzej autem krocej..:eviltong: [/QUOTE] na początku marca będę w Katowicach, na zakupach...pomyślałam o kawce jakieś :cool3:
-
cze Gamonie :loveu: co u Was?
-
też nie, już mam dosyć ubierania na siebie i dziecko tych grubych barchanów :shake: D-E ile masz do Katowic?