-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
Wyróżniona aukcja Tosi: [B][url=http://www.allegro.pl/item575539668_tosia_mix_sznaucera_2_lata_lagodna_i_piekna.html]TOSIA, mix SZNAUCERA, 2 lata. Łagodna i piękna! (575539668) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] i aukcja Perły: [B][url=http://www.allegro.pl/item575569755_mloda_czarna_mala_perla_zywe_psie_srebro.html]Młoda czarna mała PERŁA, żywe psie SREBRO!!! (575569755) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [/B] skorzystałam z tekstu z innych ogłoszeń, mam nadzieje że nie jest to jakis problem :oops:
-
Pilnie potrzebny transport Sosnowiec - Halinów!
Kasia replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
matko, jakie one wciśnięte w tą ścianę :-( suczkę by trza było wysterylizować też... -
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Kasia replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Ewidentnie ktos zawinił, to wiemy wszyscy ale nikt tu nie oskarża o to Marleny bo gdyby nie ona to psiak pewnie już dawno by nie żył. Szukała pomocy, prosiła o nia, założyła wątek, karmiła psa - szkoda tylko, że pomoc o którą prosiła była moze zbyt mała a może nieskuteczna? W kazdym razie nie była taka jaką oczekiwał pies. A wystarczyła jedna skuteczna akcja i psiak bezpieczny. -
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Kasia replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Z całych sił trzymam kciuki aby ten biedny psiak doznał jeszcze w swym życiu lepszych chwil i poczuł co to znaczy byc kochanym!!! Czy ktos jeszcze moze wspomóc Emira i Loganka finasowo??? -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
co to za rudy duzy kulejacy pies? on zyje na ulicy? :-( -
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Kasia replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
w jaki sposób udało się złapać Logana? dzis przelewam na konto Emira 50 zł dla psiaka. -
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Kasia replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Czy już cos wiadomo? Na którą godzine jest planowana akcja? -
Aniu imiona super! :loveu: szczylki jeszcze lepsze i słodsze!!!! i Fastusia kochana [IMG]http://yelims1.free.fr/Amour/Amour79.gif[/IMG]
-
dobry ślązaczki :loveu: super, że udało się bez dojazdów załatwić pracę! będziesz miała czas pracy zmianowy? Soma fajnie wygląda przy Małej :loveu: taka obrończyni!!!!! [COLOR="LightBlue"]czytam, że macie na polach fajnego rozrywkowego pana który pokazuje sie wiosną i latem...też takiego jednego mamy w parku naszym, co roku tam wraca :evil_lol:[/COLOR]
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wyróżnione allegro Fokusa: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=573452880]Młody 1,5 rocz FOKUS. Stróż i opiekun, łagodny (573452880) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] -
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Kasia replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Jak tylko psiak zostanie złapany przeleję na konto Emira grosiki dla Loganka, tak jak obiecałam wcześniej. [SIZE="3"]Kto jeszcze moze wspomóc?[/SIZE] -
cisza tu u nich straszna...:-(
-
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Kasia replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
..................... -
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Kasia replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Ja również wspomogę grosikiem, mogę tez zrobić mu potem ogłoszenia, allegro... Marlena czekamy na wieści co sie dowiedziałaś, czy przyjma go i ile to wyniesie!!! -
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Kasia replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Marlena:)'] Kasiu,ale jak mu pomóc... zabrać do weta a potem wypuścić? Wtedy sie przeniesie w inne miejsce,ucieknie..jak wtedy podać mu leki? [/QUOTE] Ale tu właśnie wet jest potrzebny! Choćby nawet po to aby ściagnąć mu tą obrożę - z nią wrośniętą długo nie pożyje :shake: -
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Kasia replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Na leczenie na pewno sie zbierze pieniążki, przecież juz nie raz się tak robiło - a sprawa bud, pamiętasz? Wiele osób wtedy pomogło ;) Ja tylko zapytałam - z racji odległosci sama nie pomogę...a szkoda psa bo piękny jest i widać, że strasznie cierpi. [B]Marlena nie poddawaj się tylko próbuj , w Tobie największa nadzieja![/B] -
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Kasia replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Jesli ten smród jest tak wyczuwalny to ta szyja musi naprawdę kiepsko wyglądać a jego to musi okropnie boleć! :shake: Czy nie ma KOMPLETNIE NIKOGO kto mógłby Ci pomóc? Ja nie mówie o umieszczeniu go od razu u Ciebie ale o jego szyi! [B]O opatrzeniu, wyczyszczeniu i leczeniu.[/B] I poroponuję zmienić tytuł z prośbą o pomoc. -
jeny, to Wy se syskie zostawiacie? :loveu: :-o
-
[quote name='tigrunia'] No i z szerokością mam też problem. Karnisze mam dwa po 200 cm a makarony są 90, 150 lub 200 cm.. a chciałabym dwa po 100 najlepiej na jeden karnisz :roll:[/QUOTE] bier 2 po 150 - lepiej wyglądają troszku zmarszczone niż takie na styk ;)
-
[quote name='Pegaza'] zazdroscisz im w tym raju lezec czy obok raju?:evil_lol: [/QUOTE] a co jest tym rajem? - TK, nogi TK czy może coś inszgo...? :razz: :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia'] Nie wybrzydzaj no :mad: [/QUOTE] nie wybrzydzam - zjem sysko gdzie jest piszne miencho :loveu:
-
[quote name='Pegaza'] no z polewa :evil_lol: [/QUOTE] jaką? :razz:
-
[quote name='Aga76'] To ja bym wybrała z bogatego menu Darii pieczarki w sosie :loveu: [/QUOTE] a ja sysko oprócz pierogów na słodko :loveu: uwielbiam kotlety!!!!