Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. czołem D-E :lol: oj, taki wyjazd przepuścić to sie nie da! buntuj się i działaj co by korzyści były po Twojej stronie :cool3: a te trzy poczochrańce to tak razem se zawsze rezyduja na tym [COLOR="Magenta"]róziowym[/COLOR] dywaniku? :loveu:
  2. Jeśli to co zadeklarowałam nie musi iść na Rokitka to niech idzie na asty - każdy pies jest równy. Jeśli będzie jakaś zmiana konta na któe należy przesyłać pieniażki to podajcie na PW.
  3. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4'] Czołem! Ale ładny kolorek w sypialni :loveu: Instruktor fajny? :eviltong: A ja się muszę pochwalić, że od wczoraj jestem posiadaczką własnego, osobistego auta :loveu: :multi: A jaką obrożę ma Fidlasty, że łapie kleszcze? [/QUOTE] dzienki :loveu: instruktor fajny! i młody :eviltong: ale nie tylko z nim będę jeździć bo juz w sobotę jadę do Opola z innym jakimś... gratulacje posiadania własnych 4-ch kółek :lol: kurka, nie wiem co to za obroża, nie pamiętam nazwy ale wiem że kosztowała 50 zeta i ma działać 3-4 miechy :roll:
  4. ten DT jest płatny? moja deklaracja 20 zł poszła ;)
  5. Kciuki trzymane!!!!! A zdjecia w chałupie obejrzę bo w robocie jak zwykle nie da rady :shake:
  6. podtrzymuje tak jak zadeklarowałam - 20 zeta miesięcznie.
  7. [quote name='Pegaza'] ale ogolnie wrazenia masz fajne z jazdy? [/QUOTE] podoba mi się :loveu: dziś nawet mi powiedział, że mam zapędy rajdowe jakieś albo za dużo filmów sie naoglądałam typu [I]"Szybcy i wściekli"[/I] :evil_lol:
  8. [quote name='Pegaza'] ptfu ptfu Kasia nie wiesz co mowisz:evil_lol: chyba ze bezwlosowego :evil_lol: to tak np Fidka 2 :evil_lol: [/QUOTE] kurka, no nie mówcie że nawet takiego co syfi i brudzi nie da się pokochać tak na zawsze :loveu:
  9. [quote name='Pegaza'] toz to byla cwinia Kasia nawet nie chlop i nie parapet:evil_lol: [/QUOTE] ćwinia parapetowa :evil_lol: prostak!
  10. a nie smutno Wam bez niego? sprawcie se nowego...:razz:
  11. na allegro są inne niż w Ikei i o wiele droższe...te w Ikei są dość tanie i fajne :lol:
  12. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] Kasia daj no fotkę tych regałów :eviltong: Fidlasty fajną kitke ma :loveu: [/QUOTE] jakiś błąd mi wyskoczył i usunęłam zdjęcia, nie wiem co to było :roll: no fajną, ino że przez nią ciężko mi się kleszcze u niego szuka...dzis teściowa znalazła 3 w okolicy głowy z czego 2 wbite juz i nażarte ( :angryy:) a ma obrożę kupioną, którą cały czas nosi...
  13. [quote name='Pegaza'] Kasia to my te ludzie:evil_lol: a parapety jakies tu znasz?:evil_lol: [/QUOTE] my som ludzie, chłopy to wiadomo kto a parapety zdarzają się - raz częściej raz rzadziej :diabloti: czy znam jakieś tu na dgm to pewnie tak, a kto z nas nie zna? :evil_lol: dzis np. takiego jednego spotkałam, jak mi auto stanęło na światłach na jeździe a ten otworzył se szybę i zaczął mnie wyzywać od tępaków, i że jak nie umiem jeździć to mam nie wsiadać za kółko - dodam tylko, że jechałam [B]L[/B] i że była to moja 2 godzina dopiero :diabloti:
  14. bo chłopy to inny (gorszy) gatunek jest, o! zawsze powtarzałam, że są ludzie, chłopy i parapety :diabloti:
  15. Daria ma najbliżej z nas więc tak se o Niej też pomyślałam...;)
  16. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] No jaki ladny porzadeczek masz:loveu: pomiescilas sie z wszystkim? Fidel kucorkowy:loveu: widac pokoj mu sie bardzo spodobal:loveu: [/QUOTE] to co miałam zmieścić to zmieściłam...;)
  17. cze D-E :lol: Niki na zielonej szkole to chata wolna...też bym tak se odpoczęła i jeszcze chłopa wysłała w tym samym czasie gdzieś co bym sama z Fidlastym ewentualnie ino została :loveu:
  18. a że do czego ten rum się dodaje tak dokładnie? do bronka mam se go wlać? cze Asik :loveu: Arnold dalej u teściowej? zawita kiedyś do Was zaś...?
  19. [quote name='tigrunia'] Cze Sie abstynentka odezwała :evil_lol: [/QUOTE] ha ha, wcale nie pisałam że nie piłam bronków wtedy...też wareczkę obalałam i filmy oglądałam :p gratulacje oceny Bafinki, idzie dziewczę do przodu i jeszcze wszystkim pokaże na co ja stać :loveu: a Pudzian na tych różach rewelacyjnie słodki :iloveyou:
  20. i co byś uwieczniła ten fryz i tu pokazała ;)
  21. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_DSC_4880.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_DSC_4882.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_DSC_4883.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_DSC_4891.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_DSC_4892.jpg[/IMG]
  22. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze D-E :lol:
  23. prawie jak na drutach podtrzymany fryz :evil_lol: [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8369.jpg[/url] jest śliczna! :loveu: :loveu: [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8381.jpg[/url] cze Sara :lol:
×
×
  • Create New...