-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
cze Władka :loveu: dzis pogoda dopisuje więc dzis na działkę wypad zróbcie ;) a czwartku nie ma co sie obawiać, na pewno będzie do przodu!!!!
-
czołem D-E :loveu: dziś odpoczynek? na działce czy może jakaś inna opcja? ;)
-
piękne salony powstają w mgnieniu oka :loveu: niedzielne dzień dobry!
-
cze drobne pijaczki :loveu:
-
[quote name='Magda'] Cześć! Fidlasty ma kucora:loveu: I jak zwykle sam najlepiej wie, gdzie jest najlepsze łoże w domu. Pokoik śliczny! Moja mama twierdzi tak samo (stoi za mną i podgląda):razz: A jaki kolorek mają mebelki? [/QUOTE] cze Władzia :loveu: mebelki to jeden z elementów systemu sypialnego z IKEI STOLMEN. to są praktycznie same półki, półeczki, szuflady i "pałąki" a to wszystko mocowane jest na metalowych elementach/rurach (grubszych lub cieńszych). my mamy 4 szuflady w kolorze białym, nad nimi miejsce i pałąk na wieszaki (koszule, bluzki) a nad tym jeszcze półka w kolorze szuflad i pudła materiałowe na niej. to wszystko nie ma żadnych boków ani frontów tylko na suficie jest szyna i zasłona na niej aby to zakryć by się nie kurzyło :lol: jest to dość pojemne i nie zajmuje dużo miejsca. jak zrobię zdjecia to pokażę Wam :lol: cze Sara :loveu:
-
[quote name='tigrunia'] Kasia a to przy suficie to listwy takie kasetonowe? [/QUOTE] to są listwy styropianowe wykończeniowe. są różnego wzoru i różnej szerokości, one kamuflują wszystkie nierówności miedzy sufitem a ścianami.
-
[quote name='Pegaza'] Cze Kasia:p masz kolory w sypialni jak moja Nikola w pokoju swoim:p kwiatuszek na scianie mi sie podoba:loveu: a widze ze do okna chyba masz przejscie przez lozko? bo ja tez mam taki pokoik gdzie skacze po lozku gdy chce dojsc do regalu:evil_lol: a jak lozko wygodne?:diabloti: [/QUOTE] cze D-E :lol: no niestety, pokój tak "wielki" że łóżko zajmuje praktycznie całą jego powierzchnię bez jednego metra :p a łóżko wygodne, nawet bardzo :diabloti: :loveu:
-
bo w Ikei to w ogóle mają swoją "rozmiarówkę" :cool1: kupiłam tam Łukaszkowi łóżko z materacem i teraz tylko i wyłącznie tam kupie prześcieradło z gumką na ten materac bo nigdzie indziej w takim rozmiarze nie dostanę :shake: ale swój materac kupiliśmy juz w standardowym rozmiarze, co bym prześcieradła i w normalnym sklepie kupiła.
-
i 3 zdjęcia pokoju, na razie tylko jedna strona bo druga jeszcze się robi - jak tylko TZ zmontuje "meble" to wtedy pokażę całość :lol: [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4839.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4847.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4850.jpg[/IMG]
-
odkąd kupiliśmy to łóżko Fidlasty nigdzie indziej nie "odpoczywa" jak tylko tam :p [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_1-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_2-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_3-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_4-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_5-1.jpg[/IMG]
-
cześć i czołem :loveu:
-
jaki to cudny widok :loveu:
-
cze weekendowo, przynajmniej jak dla mnie :loveu: następna godzina jazdy we wtorek, w środę też godzinka a potem już na 3 godziny do Opola ;) kupiłam se taką pościel dwukolorową w baranki, wygląda rewelacyjnie jak się ją ubierze :loveu: taka sama ino że z kory grubej: [URL="http://www.allegro.pl/item634764414_posciel_160x200_baranki_100_bawelna_4_wzory.html"][B]KLIK[/B][/URL]
-
cze w dzień wolny od pracy :loveu: ja też w chałupie, już 2 okna umyłam i pościel zmieniłam i poprasowałam stertę :lol:
-
to zdjęcie jest rewelka!!! :evil_lol: nawet sobie je skopiowałam i zapisałam na kompie :loveu: [url]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz003-2.jpg[/url]
-
Gaja już po sterylce i w swoim domu. Doczekała się.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz'] Mnie również nie wyświetlił się nr tel. Piękne, ale jest błąd. Wkradła się tam[B] Lejla[/B]. :) [/QUOTE] błąd został naprawiony, jest tylko Gaja i wyświetla sie numer tel ;) jeśli jeszcze tego nie widać to trza poczekać zanim allegro "zaskoczy". -
Gaja już po sterylce i w swoim domu. Doczekała się.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wyróżnione allegro Gaji: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=635573471]GAJA.Młoda, cudownie łagodna CZARNO BIAŁA sunia (635573471) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] Trzymam kciuki ;) -
Gaja już po sterylce i w swoim domu. Doczekała się.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
cholercia, ja widziałam tylko te z początku wątku i dlatego tak napisałam :oops: te ostatnie są całkiem całkiem więc juz zabieram sie za wystawianie aukcji ;) -
D-E przyjmowała dziś bronki a ja se zapodałam jednego jako odstresacza go pierwszej godzinie jazdy :diabloti: oszczędzaj się Kobieto póki możesz :loveu:
-
Zwierzęta cierpią, bo ludzie nie myślą... aktualizacja str. 1 i 2
Kasia replied to Dea's topic in Już w nowym domu
Dea co z tym psiakiem w schronie? jak jego oko na chwilę obecna wygląda? :-( strasznie mi go żal... -
fryz Fiony rewelka! :evil_lol: :loveu: aż się cofnęłam dwa razy by zobaczyć czy to ona czy nie ona :crazyeye: i widać, że dobrze jej się powodzi :cool3: okna super! też takie mi sie podobają :loveu:
-
Jeśli myślisz o kastracji to zrób to, i nie bój się żadnych chorób "po" ;) Ja z Fidlastym od roku się wybieram i wybrać się nie mogę ale na pewno to zrobię. Pozdrawiamy i na nowe fotki czekamy :lol:
-
Gaja już po sterylce i w swoim domu. Doczekała się.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agata miałam właśnie robić allegro ale tak se pomyślałam, czy nie lepiej poczekać na nowe LEPSZE fotki? Z tymi co są dużo nie zdziałamy a wiemy, że dobre zdjecia to połowa sukcesu w szukaniu domu przez ogłoszenia. ;) Zrobię jak chcesz, jeśli mam wystawić aukcje z tymi co są to tak zrobię choć wolałabym poczekać aż zrobisz tak dobre jak zawsze robisz, takie na których będzie widać ja całą i tylko ją i jej urodę. -
ja wsiadłam, 10 minut gadał o tym co mam zrobić zanim ruszę a potem dawaj i na miasto :crazyeye: to nic, że pedał hamulca mieszał mi się z pedałem gazu i że zahaczałam o wszystkie krawężniki jak leciały ale pochwalił mnie za to, że ani razu mi nie zgasł :evil_lol: