-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
materdyjo, ile zdjęć! :mdleje: nawet nie wiem które komentować bo wszystkie są fajne :loveu: a zwłaszcza Torcio kopacz i pływak i Master przy choinkowy :lol:
-
cze Beatrycze :loveu:
-
Jak już będzie wszystko zrobione to fotki na pewno będą :lol: [B] D-E,[/B] no sie wypróbuje a jak! :diabloti:
-
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
Kasia replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Niewiele mogę pomóc ale deklaruję [B]na m-c 20 zł [/B]- nie wiem jak długo będę pomgła pomagać ponieważ mogę stracić pracę ale dopóki będę ja miała to będę przesyłać kasę. ;) -
Borys znikąd. Ma schronienie na parę dni. Co potem? ma dom
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
podrzucę chociaż... jest piękny i duży! trzymam kciuki by znalazło się coś dla niego! -
z niecierpliwością czekamy, odliczania czas zacząć :loveu: czy będziesz nam tu relacjonowała to cudne zjawisko Jak Ania od Fastusi? :lol:
-
ja też dzisiaj paczkę z jedwabiem dostałam, i odżywką/maską też :lol: Fidlka też nasmarowałaś tym? może spróbuje z Fidlastym...:roll:
-
cze D-E Kobieto Odmieniona :loveu: zdjęcia pazurów pokaż, i klapków też :lol:
-
cze i czołem :loveu: [B] D-E[/B], diwan jest, łóżko tyż, rolety i zasłony tyż a w sobotę będzie materac i meble :multi: [B]Aga[/B], bo Fidlasty to taki z leksza romantyczny jest...:loveu:
-
Madźka wejdź na gg :p
-
Władka halllooooo? Już od dziś trzymamy kciuki za następne! ;)
-
Madźka, Ty te zbliżenia robisz swoją Sigmą tele?
-
dziś pewnie D-E świętuje z M-A jego geburstag :razz: Dario złóż mężowi najlepsze życzenia :lol:
-
się tworzą salony :loveu:
-
[quote name='taks'] popieram - jest dostatecznie dużo mozliwości handlowania w internecie a dogo jest forum o określonym charakterze i oby takim pozostało jak najdłużej;)[/QUOTE] popieram również. jeśli masz coś do sprzedania bez zysku dla psów czy kotów- sprzedaj to gdzie indziej - nie na dogo. ;)
-
znajomy ma SONY alfa 300, też jest zadowolony. cze Asik :loveu:
-
no fakt, to będzie teraz najważniejsze wydarzenie :loveu: jeny, jak ja bym se takie kluski potarmosiła i poprzytulała :loveu:
-
[IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4636.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4627.jpg[/IMG] i morda moja włochata :loveu: [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4650.jpg[/IMG]
-
[quote name='tigrunia'] [url]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/1.jpg[/url] fajnie :loveu: :evil_lol: Najszybciej po wakacjach chyba kupię ale u mnie to się często zmienia :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: a o jakich obiektywach myślisz? jeszcze mam takie z zachodu słońca na jeziorem żywieckim :lol: [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4622.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4661.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4670.jpg[/IMG]
-
[quote name='tigrunia'] Ja siem chyba w końcu zdecydowałam na aparat .. póki co kupię sony alpha 200 :roll: Wyczytałam , naczytałam i stwierdziłam, że to idealny aparat dla mnie :razz: Piszą, że jest super do takich mało profesjonalnych zdjęć ale też niezłe efekty idzie z niego wyciągnąć .. taki do nauki zanim się coś lepszego kupi jest dobry :loveu: [/QUOTE] u nas wybierał aparat Tomek, ja jakoś nie miałam do tego nerwów, do tego czytania o tym wszystkim ;) no ale teraz więcej przebywa on w moich ryncach :p a na kiedy planujesz kupno? teraz na czasie jakoś?
-
Jemu zawsze i wszędzie jest wygodnie, nawet z drzwiami między "nogami" :evil_lol: [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/1.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4814.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4819.jpg[/IMG]
-
[quote name='tigrunia'] Cze Kasia :multi: Super fotki :loveu: Jak zwykle :loveu: [/QUOTE] no dzienki, no nie :loveu:
-
[quote name='Feigned'] śliczne foty :loveu: ja nie mogę patrzeć na foty psów z takimi fajnymi kucorami, bo ja dla Axela też chcę robić a ta wredota ucieka ciągle :placz: i wygląda jak hipis jakiś bo oczu znowu nie widać :evil_lol: [/QUOTE] Fidlasty znowuż ściąga te gumki, czochra tym łbem o co popadnie aż mu gumka nie spadnie. Jak ryknę na niego to na chwile zapomina ale po chwili zaś zaczyna. Jedynie na dworze ma kucyka cały czas bo tam o nim nie pamięta :lol: