-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
Gaja już po sterylce i w swoim domu. Doczekała się.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69'] Pani Beata miała wysłać maila i sie nie odezwała więc nie wiem co o tym mysleć. poza tym jest jeszcze pan z Anglii, który błaga o przetrzymanie mu Gai. ja zwariuję ani chybi. na razie nie wystawiaj, poczekamy na rozwój wypadków. Ty zawsze przynosisz nam szczęście:lol: [/QUOTE] Agata, bo tego maila dostałam ja, przez pomyłkę pewnie ;) Juz Ci wysyłam go na PW. PW poszło. -
[quote name='karkakarka'] Najlepiej wszystko zwalić na pogodę :razz: [/QUOTE] tylko, że ja tak mam w każdą pogodę :evil_lol:
-
Gaja już po sterylce i w swoim domu. Doczekała się.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agatko, rozmiawiałam z pania Beatą z Kowalewa. Mówiła, że juz z Tobą rozmawiała na temat Gaji więc daj mi proszę znać czy mam wystawiać ją ponownie czy czekamy na wizytę i jej wynik ;) -
cze Be, cze Kasiasta, cze Ania, cze D-E, cze Shappy :loveu: ja od poniedziałku mam codziennie rano kryzysa, który utrzymuje się do popołudnia, potem jest OK i rano znów to samo :shake: co to zrobić by zarobić a się nie narobić i nie musieć rano wstawać....? :cool1:
-
.........................
-
Gaja już po sterylce i w swoim domu. Doczekała się.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agata, do jutra Gaja jest na "starej" aukcji Bajki, potem wystawiam nową. Ale czy warto...? Ten domek zapowiada sie naprawdę bardzo dobrze. -
[quote name='madziasto4'] Niemożliwe, na pewno jest więcej kwater, gdzie pozwalają z psami, no chociażby nasza ;) [/QUOTE] tak, jeśli nie dzwoni sie na miesiąc przed przyjazdem gdzie już wszystko porezerwowane :p
-
ja uważam, że warto wracać w takiej miejsca gdzie juz raz się było i był to udany wyjazd, a tym bardziej jeśli chodzi o miejsca noclegowe :lol: mam nadzieję, że w tej kwaterzez Zakopcu gdzie mamy rezerwacje będzie tak w miarę bo nie wyobrażałam sobie wyjazdu bez Fidlastego a to było jedeyne miejsce gdzie mozemy go zabrać...:roll:
-
[B]D-E,[/B] Fidlakowi nie robią sie kołtuny, mogłabym go po kąpieli wcale nie czesać i też byłoby dobrze ale czeszę bo on to lubi a i wygląda wtedy o niebo lepiej :lol: [B]Agrafka2, karkakakarka[/B] - cze i dzięki :loveu:
-
chodzisz na stojace solarium? kiedys byłam na takim ale strasznie nudno mi było jak musiałam tak te kilkanaście minut stać...:shake: wolę ligające :loveu:
-
[quote name='AmiX'] Pojechały: [B]ANATHEMA OF LOVE Magic Lider FCI[/B] zamieszkała w Otmuchowiu [/QUOTE] to w moim woj. opolskim ale troszkę daleko ode mnie :lol: cze Aniu ;) dzieciaczki są bajeczne, słodziaki Fastusiowe :loveu:
-
[quote name='Pegaza'] czyli po powrocie byla kapiel i czesanko..:p [/QUOTE] kąpiel była od razu a czesanko dopiero wczoraj ;)
-
Be, ja fajna taszka :loveu: :evil_lol: [url]http://images47.fotosik.pl/144/16f0292b891eae04med.jpg[/url]
-
[quote name='Pegaza'] ze gdzie do bagaznika?:roll: moje jezdza na kolanach hihi ale czyste:evil_lol: w bagazniku to Soma podrozuje..:evil_lol: [/QUOTE] no chyba nie myślisz, że wzięłabym takiego brudasa na kolana :diabloti: jak jest czysty to oczywiście na kolanach mi siedzi ale w razie "w" w bagażniku też jest przygotowane miejsce dla niego.
-
cze D-E :loveu: jak samopoczucie?
-
[quote name='madziasto4'] Daj przepisa na szałermę! :loveu: Ja nigdy nie robiłam, zawsze tylko jem :evil_lol: [/QUOTE] miałam o to samo prosić! :loveu: Be czekamy! te uchole! rewelacja :loveu:
-
fajnie macie, też bym sobie już powakacjowała gdzieś :loveu: na ile tak ogólnie wyjeżdżacie? w ilu miejscach zamierzacie sie zatrzymać?
-
bo Fidlasty czekał na lato by pokazać na co go stać :evil_lol: w zimie to on woli zwisać z łóżka :p [B]Atka[/B], to prawdziwa najprawdziwsza wodzionka :lol: On był niewyobrażalnie szczęśliwy gdy puściłam go ze smyczy i pozwoliłam tak tarzać się i czochrać :loveu: gdy chcieliśmy już wracać do samochodu to jak głupia musiałam za nim biegać bo skubany uciekał i ani myślał wskakiwać do bagażnika... no i cze Wam tak w ogóle :loveu:
-
Amiś pies doskonały. Lek na wszystke smutki. ma dom
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz'] [B]Kasiu[/B], pomyślałam o zmianie szaty graficznej. Kombinuję jak koń pod górkę. :p ;) Widzę następne biedy, które należy zabrać a ten ma mało wyświetleń, siedzi i blokuje miejsce. :cool1: Nie odnawiaj już allegro, następne zrobi ktoś inny. Dobrze ? [/QUOTE] Ok, nie ma sprawy. ;) Co do zmiany szaty to oczywiście jest to wskazane czasami ale wydaje mi się, że najważniejszy jest tytuł - to on przyciąga a dopiero potem cała reszta. Najwidoczniej nie trafiłam z nim na tyle by przyciągnąć więcej ludzików... -
[IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5640.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5641.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5642.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5637.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5638.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5590.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5598.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5614.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5624.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5549.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5551.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5552.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5556.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5588.jpg[/IMG]
-
[quote name='Sara_i_Aris'] Nadal ciężko jest gdzieś soędzać wakacje z psami :shake: [/QUOTE] i to mnie właśnie wkurza - piszą, że można przyjeżdżać z psami a kiedy dzwonisz to głupa palą i już co innego mówią :shake: cze Wam :loveu: mam jeszcze takie coś Fidlakowe :lol: [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5537.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5484.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5460.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5467.jpg[/IMG]