-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
[quote name='Magda'] Ale heca! Napisala do mnie ostatnio dziewczynka na gg, ze chce kupic Mikuchna!! Nie dala sobie wytumaczyc, ze M nie jest na sprzedaz:shake::evil_lol: Mam nadzieje, ze to czytasz malenka, bo ubaw mialam po pachy, dzieki! hihi [/QUOTE] A skad Ona wytrzasnęła to, że Mikuchna jest na sprzedaż? :evil_lol: Niezłe!!! Na ile wybywasz do Poznania?
-
[quote name='madziasto4'] A ciekawe skąd on zna takie słowo :diabloti: [/QUOTE] [quote name='karkakarka'] jak to skąd - z przedszkola :evil_lol: [/QUOTE] no przecież nie ode mnie :diabloti:
-
[quote name='laurin'] To twój już tak ładnie mówi pełnymi zdaniami:loveu::loveu::loveu::evil_lol: kurcze Szymuś nie chce mi mowić:shake::-( się będzie trzeba do logopedy wybrać:placz: cześć Kasiu:multi: popieram małego w 100%:evil_lol: [/QUOTE] Anuś, On zaczął mówić jak skończył 3 lata czyli miesiac temu - tak jakby jakaś blokada sie odblokowała i nagle zaczął wszystko powtarzać ;) Też byłam u lekarzy ale powiedzieli, że nie ma potrzeby stresować siebie i dzieciaka bo chłopcy z reguły mówia później i z większym trudem im to przychodzi, są też bardziej leniwi... Problem moze pojawic sie dopiero wtedy jak dzieciak skończy 5 lat i dalej nie bedzie mówił tak więc Ty na razie niczym sie nie martw ;)
-
te ich teksty są rewelacyjne :evil_lol: kilka ich było, jak mi się przypomni cos jeszcze to Wam napiszę!
-
Gratulejszyn :loveu: Za ten karnet i to i ja poszłabym sobie popracować do sonen studio....:razz: U nas nawet szukali kogoś, praca spokojna i czysta ale ja juz mam robotę...
-
Fidlasty burzę też ma pod ogonem ;) Coś Wam opowiem jak mnie Łukaszek zszokował :diabloti: Wczoraj rano była u nas burza, Mały stanął koło okna i tak patrzy sie i patrzy...i w pewnej chwili mówi: [I]"Mamusia patrz jaka chujnia!!!"[/I] A ja zamiast cos mu powiedzieć, że tak nie wolno to tylko wybuchnęłam niepochamowanym śmiechem :evil_lol:
-
po ostatnich zdjęciach też mogę stwierdzić, że Fidlasty nadawałby sie do wszystkiego :evil_lol: a najbardziej do tego, kto najdłużej poleży ze zwisającą w dół głową :diabloti:
-
[quote name='madziasto4'] Ta, takiego wała, a nie abonament :cool1: Samo wróciło :diabloti: [/QUOTE] ja już też ni ciula (Be :evil_lol:) nie wykupie tego dziadostwa!!!
-
i co? i co? udało się? :lol: u nas dziś i wczoraj leje cały czas, nawet małe podtopienia są a jakie burze były :shake:
-
cze Beatrycze i cała reszta :loveu:
-
wykupiłaś abonament czy multi juz wróciło? :cool1:
-
Madźka to już teraz w piątek wybywacie, co nie?
-
też juz swojego widzę bo załadowałam go ponownie ale od Beatrycze nie widzę...:shake:
-
widzi ktoś mojego avatara? ja od niektórych widzę, nie widzę tylko swojego i Beatrycze :cool1:
-
cze Wszystkim :loveu: dół już zakopany ale od nowa choróbsko jakieś mnie złapało...zaś na antybiotykach jestem i nawet L4 nie mogę wziąć bo ostatnio brałam na Małego a sytuacja u nas w pracy nie za ciekawa :shake:
-
Madźka, jaka superancka sesja :loveu: :loveu: a te buziaki!!!!!!
-
[quote name='laurin'] :glaszcze:aż tak źle... [/QUOTE] nom... ale wszystko z czasem mija więc mam nadzieję, że i ten kryzys kiedys minie.
-
Władziu gdzie żeś???? :loveu:
-
[quote name='laurin'] Kasiu a jak dzisiaj samopoczucie? [/QUOTE] :shake: :shake: chyba dopóki nie pójdę na urlopa to ten stan będzie się utrzymywał...najchętniej to bym zabrała Fidlastego i wyjechała gdzieś tylko z nim, gdzieś w jakieś ciche i spokojne miejsce na długi odpoczynek...:cool1:
-
Śląsk- zagłodzony pies z Sarnowa. MA DS !!
Kasia replied to silver_shira's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki aby udało sie cos zadzaiałać i uratować psiaka! -
bo Be ma problema wielkiego bo się dostać na dogomejszyn nie może! płacze mi bidulka :placz: bidna smutna jest taka, nawet patrzyłam dla Niej czy na administracji czasem problemu tego nie rozwiązują ale tam jak zwykle olewka...
-
Śląsk- zagłodzony pies z Sarnowa. MA DS !!
Kasia replied to silver_shira's topic in Już w nowym domu
to może na mapie pomocy dogo poszukać kogoś z okolic...jakie to woj? -
Gaja już po sterylce i w swoim domu. Doczekała się.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69'] ok. nie wiem co zrobić. [/QUOTE] wysłałam maila. myślę, że warto sprawdzić ten domek. -
Śląsk- zagłodzony pies z Sarnowa. MA DS !!
Kasia replied to silver_shira's topic in Już w nowym domu
czy to pewne że pies idzie do uśpienia? moze to tylko zmyka dla policji ...? niech Twój brat jutro sprawdzi czy pies jest. -
Gaja już po sterylce i w swoim domu. Doczekała się.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agata, ta Pani podała mi również swój profil na Naszej Klasie aby zobaczyć Ją i jej zdjęcia oraz rodzinę. Nie wiem czy Ty masz tam profil, jeśli nie to prześlę ci kilka Jej fotek, ok?