Nie ja się nie zgadzam!!!
:placz:
to nie tak miało być!!!!!!!!!
cały czas pod wiatr - najpierw przepychanki z babskiem -> policja i nakazy;
Żuczek, który zaginął bez wieści, tyle rpzepraw z Antosiem, Fraszka ciągle szuka domu, Ciapciuś też... i wilkowaty... i jeszcze zostały psy u tego babska... cholera wie co się dzieje...
a teraz jeszcze Foczka ma być tak chora????
Czy to jest jakieś fatum :placz: a miało być tak pięknie :placz:
musi być dobrze...
ta sprawa musi mieć pozytywne zakończenie :diabloti: