[quote name='reebok88']ja nic o żadnym yorku nie wiem, a co do galeri to wejdż w google i kliknij galeria....
Nie jestem idiotką. To zdjęcie nie było upubliczniane na zasadzie Creative Commons, a nawet gdyby było, to musiałabyś posiadać odpowiednią zgodę na użycie go w aukcji. Zgody nie było = zdjęcie ukradłaś i złamałaś prawa autorskie...
Mam nadzieję, że Arkawywalczy sowite odszkodowanie.