Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. Juna [img]https://lh5.googleusercontent.com/-bdvLRdgwMZY/UFcWIXRkzkI/AAAAAAAA4ng/qYwvEukEn84/s640/DSC_0168.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-emX6w0mt32Q/UFcW74WCmyI/AAAAAAAA4oQ/NpMaPiRiFlM/s640/DSC_0175.JPG[/img] Tarki [img]https://lh5.googleusercontent.com/-tmZctHAbMoo/UFcWQWqk2qI/AAAAAAAA4q8/lQDiU69__i8/s640/DSC_0169.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-3O_7BAZBy44/UFcWg-IfVDI/AAAAAAAA4rA/5EfSoFucDas/s640/DSC_0170.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-n56gN8RMc0I/UFcWsO035yI/AAAAAAAA4rE/npFsMfKM_8c/s640/DSC_0173.JPG[/img]
  2. Ferbi [img]https://lh5.googleusercontent.com/-JamKWtTC-cY/UFcVuVk8x-I/AAAAAAAA4nE/ErmPs7Rr0CM/s640/DSC_0156.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-OcNrg_oucE4/UFcV1asH6bI/AAAAAAAA4nQ/npThdcIEmgs/s640/DSC_0158.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-33x7SkdXzcY/UFcW8z6LVFI/AAAAAAAA4oY/1Wg5dLKj44o/s640/DSC_0176.JPG[/img] Stapro [img]https://lh6.googleusercontent.com/-6PzNkChAe10/UFcWiQQJOXI/AAAAAAAA4n8/Y3YbaGmZzJk/s640/DSC_0172.JPG[/img] Miga [img]https://lh3.googleusercontent.com/-6XKuwvCgrI0/UFcWIS36A7I/AAAAAAAA4nc/Vu3ZzAPgCNc/s640/DSC_0166.JPG[/img]
  3. to akurat Walder jest :evil_lol:
  4. wiem Bjutko, ale niestety jak jestem w pracy to nie mam czasu powychodzić na spacerki z "moimi" psiakami :-(
  5. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-TaRD688h6m8/UFcSCJvkghI/AAAAAAAA4jM/wzbWuu5wGY4/s640/DSC_0119.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-yhsSntd2ePo/UFcSxxj6mVI/AAAAAAAA4j8/RDUS9QQuFY4/s640/DSC_0123.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-a7CjxjoBA1s/UFcS3LeUB-I/AAAAAAAA4kE/NoGrAi6qoq4/s640/DSC_0124.JPG[/img] Farsa [img]https://lh4.googleusercontent.com/-mEIIzfsRRZQ/UFcSZAZUFnI/AAAAAAAA4jg/C1iseEkGq4g/s640/DSC_0120.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-cI-Vw1sK1b4/UFcSebmRJAI/AAAAAAAA4js/AaL9zMNN1-I/s640/DSC_0121.JPG[/img]
  6. Mikołaj z Łapką i Farsa tyłem [img]https://lh5.googleusercontent.com/-tujh2lod1Hs/UFcRP3LmBeI/AAAAAAAA4ig/6ry-TMPyBkk/s640/DSC_0110.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-DozUOv9-qQs/UFcRmpmBbdI/AAAAAAAA4is/H52RM0spzvI/s640/DSC_0111.JPG[/img] Łapka [img]https://lh5.googleusercontent.com/-803MmeznkAA/UFcRoByVtTI/AAAAAAAA4i0/3U_cSP1-4PE/s640/DSC_0112.JPG[/img] Satin [img]https://lh4.googleusercontent.com/-CrciDdXXjfw/UFcRo5U1ubI/AAAAAAAA4i8/-O9MfsoOLWA/s640/DSC_0114.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/--hxNvkufzjk/UFcR8uztO3I/AAAAAAAA4jE/7m-N2oCu7os/s640/DSC_0116.JPG[/img]
  7. Mrużka [img]https://lh5.googleusercontent.com/-_1oI7MhLuNA/UFcQziZj9iI/AAAAAAAA4h4/7SuIxPZobvQ/s640/DSC_0102.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-FrOTZUq1FVw/UFcRMxiqTlI/AAAAAAAA4iU/9SoiC22lMK8/s640/DSC_0107.JPG[/img] Piko [img]https://lh3.googleusercontent.com/-uXVOGYIQc0Q/UFcQ1m0VWtI/AAAAAAAA4iE/PdQl3xKWjRI/s640/DSC_0104.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-nmVnj6VWCYQ/UFcSeGNgkQI/AAAAAAAA4jo/kkCAPnXaLb0/s640/DSC_0122.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-KQAPrd43pLU/UFcRPCOPm_I/AAAAAAAA4ic/h_UcZ0gHdPE/s640/DSC_0109.JPG[/img]
  8. Liderek :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ysdlNzea3rc/UFcP_qSSf6I/AAAAAAAA4hQ/THNI7_lDi9s/s640/DSC_0094.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NzVbXUYj1LQ/UFcQYy6d8vI/AAAAAAAA4ho/8TmvPSSTAWM/s640/DSC_0095.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-z1D8Q9pWPxQ/UFcQ1uO3EII/AAAAAAAA4iA/Vb7v2Enj2yE/s640/DSC_0106.JPG[/IMG]
  9. Pogoda nie dopisała, ale troszkę fotek mam :) Liderek [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ysdlNzea3rc/UFcP_qSSf6I/AAAAAAAA4hQ/THNI7_lDi9s/s640/DSC_0094.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NzVbXUYj1LQ/UFcQYy6d8vI/AAAAAAAA4ho/8TmvPSSTAWM/s640/DSC_0095.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-z1D8Q9pWPxQ/UFcQ1uO3EII/AAAAAAAA4iA/Vb7v2Enj2yE/s640/DSC_0106.JPG[/IMG] Farsa [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-d_pw6ddqgQY/UFcQYi-pqHI/AAAAAAAA4hk/j9hcShDsmAk/s640/DSC_0098.JPG[/IMG] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Xm8IuZKSea8/UFcQXAdl4kI/AAAAAAAA4hc/VOIeB1wid6E/s640/DSC_0099.JPG[/img]
  10. Niestety zainteresowanych brak :-( Dzisiaj Liderek był na spacerku, będę zdjęcia, tylko trochę pogoda nam nie dopisała....
  11. Kruczka pojechała szukać nasza Martusia i znalazła :)))))
  12. Asiu, nie pamiętam, ale sprawdzę które ;) [quote name='Bjuta']O niech to! Będę się rozglądać i porozwieszam plakaty. A uciekł 11-go czy 13-go? I przede wszystkim - w jakiej okolicy zaginął?[/QUOTE] [quote name='Mysza2']też proszę o info w jakiej okolicy zaginął, będę się rozglądać[/QUOTE] podobno 13, okolice Załęża :-(
  13. coś bym dorzuciła, ale to chyba dopiero na koniec miesiąca :-( Dużo Redisiowi do operacji brakuje?
  14. [B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]UWAGA ŚLĄSK!!!! KATOWICE! Zaginął świeżo adoptowany Kruczek :-( Kruczek z schroniska w Zabrzu został adoptowany we wtorek (11.09.12), pojechał do Katowic - do domku wcześniej sprawdzonego przez naszą wolontariuszkę. Dzisiaj (13.09.12) dotarła do nas straszna wiadomość - Kruczek uciekł, podobno rodzina go szuka... Proszę pomóżcie rozglądajcie się, dajcie znać swoim znajomym, jeśli macie kontakt z innymi schroniskami pilnujcie czy nasz Kruczuś tam nie trafił :-( Kruk ma około 8-9 lat, jest zachipowany i zarejestrowany w bazie safe-animal... Udostępniajcie proszę :-( [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]PSITULMNIE[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ul. Bytomska 133[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Zabrze-Biskupice tel. 32 271-47-97[/FONT][/COLOR] [img]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/318435_10151034609857120_1709955244_n.jpg[/img][/B]
  15. [B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]UWAGA ŚLĄSK!!!! KATOWICE! Zaginął świeżo adoptowany Kruczek :-( Kruczek z schroniska w Zabrzu został adoptowany we wtorek (11.09.12), pojechał do Katowic - do domku wcześniej sprawdzonego przez naszą wolontariuszkę. Dzisiaj (13.09.12) dotarła do nas straszna wiadomość - Kruczek uciekł, podobno rodzina go szuka... Proszę pomóżcie rozglądajcie się, dajcie znać swoim znajomym, jeśli macie kontakt z innymi schroniskami pilnujcie czy nasz Kruczuś tam nie trafił :-( Kruk ma około 8-9 lat, jest zachipowany i zarejestrowany w bazie safe-animal... Udostępniajcie proszę :-( [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]PSITULMNIE[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ul. Bytomska 133[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Zabrze-Biskupice tel. 32 271-47-97[/FONT][/COLOR] [img]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/318435_10151034609857120_1709955244_n.jpg[/img][/B]
  16. [quote name='Bjuta']Arni jest przesłodki!!! Mnie się wydaje, że nas nie stać, żeby Warce fundować karmę - ale nie ja jestem jej księgową. Ale można kupić jakiś tran - to na pewno nie zaszkodzi. A a propos kasy: Szykujemy się do operacji [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/52312-Redi-od-10-lat-dzieA-w-dzieA-wyczekuje-domu-Czy-zdAE-A-y-poznaAE-co-to-szczAE-A-cie"]Rediego[/URL]. Jakby ktoś znalazł na ulicy trochę kasy - to Redi jest zainteresowany! :)[/QUOTE] ja własnie myślałam o jakiś witaminkach na sierść :) Naklejko owszem każdy psiak ma inną sierść, ale jestem pewna, że Warka kiedyś miała ładniejszą :) Możliwe, że po prostu czegoś jej brakuje.... Mój Lucek długo długo miał brzydką sierść, matową, wypadającą, trochę go nafaszerowałam kwasami omega 3,3,9 i do teraz lśni ;) A do Rediego na wątek zaraz pobiegnę :)
  17. [SIZE=3][B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]UWAGA ŚLĄSK!!!! KATOWICE! Zaginął świeżo adoptowany Kruczek :-( Kruczek z schroniska w Zabrzu został adoptowany we wtorek (11.09.12), pojechał do Katowic - do domku wcześniej sprawdzonego przez naszą wolontariuszkę. Dzisiaj (13.09.12) dotarła do nas straszna wiadomość - Kruczek uciekł, podobno rodzina go szuka... Proszę pomóżcie rozglądajcie się, dajcie znać swoim znajomym, jeśli macie kontakt z innymi schroniskami pilnujcie czy nasz Kruczuś tam nie trafił :-( Kruk ma około 8-9 lat, jest zachipowany i zarejestrowany w bazie safe-animal... Udostępniajcie proszę :-( [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]PSITULMNIE[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ul. Bytomska 133[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Zabrze-Biskupice tel. 32 271-47-97[/FONT][/COLOR] [img]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/318435_10151034609857120_1709955244_n.jpg[/img][/B][/SIZE]
  18. Bjutko i nie wiesz czy przyszła ta karma? Moim psiakom zamawiał w telekarmie w wtorek wieczorem i dzisiaj rano już była, a tu czekamy ponad 2 tygodnie.....
  19. Z tego co pamiętam to Misio bardzo chorował :-( Teraz nie jestem pewna, ale chyba jakiś czas temu Sandra mi mówiła, że Misiu przekroczył Tęczowy Most... Qrczę teraz nie wiem czy nie poplątałam i czy to o niego chodziło, ale raczej tak :-(
  20. Aniu, masz może to zdjęcie w dużej rozdzielczości? [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-N3y7BD91m1k/TxCYCkud8tI/AAAAAAAAdiE/afZ7CYan0sg/s640/DSC_9185.jpg[/URL] jeśli wyrazisz zgodę do fotka pojawi się w kalendarzu fundacji Ast ;) Jak coś to ślij na mojego maila: [email][email protected][/email]
  21. [quote name='doddy']Ona tak staffikowo wygląda, ale byłaby taka mega kurduplasta :)[/QUOTE] od staffika większa ;)
  22. [quote name='doddy']Gosia, Zulka duża jest? Taka amstaffowa, czy taka kurduplasta? Kochani, kolejny bazarek tym razem na fundacyjną Zumbę co ma dziurawą skarpete :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232227-Kolczyki-srebrne-FUNDACJA-AST-28-09-2012-godz-20-00?p=19663968#post19663968[/URL][/QUOTE] raczej kurduplasta ;)
  23. Zula poz.8119 to kilkuletnia suczka w typie amstaffa, która do naszego schroniska trafiła 25 sierpnia 2012 roku z ul. Religi gdzie biegała z drugim psiakiem. Zula w stosunku do ludzi jest łagodna, jednak jest bardzo energiczna i czasem ciężko jest nad nią zapanować. Niestety Zula nie przepada za innymi psiakami... Z najnowszych informacji jakie udało nam się zdobyć Zula najpierw mieszkała u 80 letniej babci, która zmarła... A potem trafiła do również starszej Pani, ale z problemami alkoholowymi... Szukajmy jej teraz domku z prawdziwego zdarzenia. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-4sb8l1NXwgY/UESfV9Zj98I/AAAAAAAA3S8/0AUBB2eCqFw/s512/8119%253BZula.jpg.jpg[/img] [URL]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Zula8119#[/URL] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt PSITULMNIE ul. Bytomska 133 41-803 Zabrze tel. 32 271-47-97 lub do mnie: [email][email protected][/email] tel. 692-581-343
  24. Doody, nasz starusio Travers ma domek :)) Bardzo fajni ludzie, trzymajcie kciuki, żeby wszystko było dobrze ;) Niestety mamy kolejny nabytek....
  25. super, że u Władka chociaż nie musimy się martwić :)
×
×
  • Create New...