Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. [quote name='malawaszka']Joszir poszedł do adopcji?[/QUOTE] tak, został adoptowany do mieszkania w Bytomiu :) Mamy jeszcze Norrisa i pzed wczoraj trafiła taka starusia troszkę w typie sznaucera :-(
  2. [quote name='olalolaa']Częsc jest w pierwszym poscie, reszta z tego co pamiętam gdzies na wątku i trzeba to przekopac[/QUOTE] Olalolaa, daj znać jeśli dojdą pieniążki od Pani Joanny T., zadeklarowała co miesiąc 30 zł dla Pimpusia :)
  3. OK. sesja już odnaleziona na 57 stronie ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/199799-Cudowny-Pimpuś-rok-w-hoteliku-Brakuje-na-utrzymanie-w-DT!!-Pilnie-szuka-DS-!/page57?highlight=sesja[/URL]
  4. [quote name='__Lara']Hihihih, Ciebie również ;) może jeszcze nie raz się spotkamy :cool3: Paura swym pięknym zapachem zajęła powietrze i żwacze musiały zostać w schronie :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Ciekawe jak jej minie pierwsza nocka w prawdziwym domu... Nie na działce, nie w norze, nie w boksie.... W mieszkaniu! :)
  5. [quote name='Bjuta']Kikou przysłała mi smsa, że ma awarię neta i na razie nie może się udzielać na wątkach.[/QUOTE] aha, w takim razie uzbrajamy się w cierpliwość :)
  6. [quote name='psiakiGabi']Dotarła już do nas wpłata za hotelik. Jeśli chodzi o odzew z ogłoszeń to do mnie nie było ani jednego telefonu :([/QUOTE] niektóre psiaki maja okrutnego pecha jeśli o to chodzi :-( Na prawdę śliczne, mądre, w 100% adopcyjne pieski, a zainteresowania zero :-(
  7. [quote name='Ingrid44']Dziekuje , popytam mamy i jej kolezanek.[/QUOTE] super :) Co tam u Redisia?
  8. [quote name='Artemida']Może trzeba znowu jakieś ogloszenia zrobić? ;([/QUOTE] troche ma takich, które w kółko odnawiam, ale to pewnie i tak za mało :-(
  9. [quote name='Murka']Następny bazarek będzie za dłuższą chwilę jak mi się więcej fantów uzbiera... Może za jakiś miesiąc się uda. Dużą zasługę, jeśli chodzi o sytuację finansową Kurusia, ma bianka0, która załatwia dużo taniej leki dla niego :) Póki co kolejny koszt, czyli Lotensin na spółkę z Daisy (13,90 zł) [URL]http://images44.fotosik.pl/369/4188f860eda46ad5.jpg[/URL][/QUOTE] w takim razie podziękuj bardzo Biance od nas! :)
  10. [quote name='paulinken']Za hotelik płacimy z góry. Przelałam 305 zł po Korze do furciaczkowej, zostaje 95 zł do uregulowania, na razie w sierpniu zebrało się 80 zł. Nie liczę kasy, którą musiałam dołożyć. 20 lipca prosiłam o wyznaczenie nowego skarbnika. Jaka decyzja, bo to już prawie miesiąc.[/QUOTE] niestety wciąż szukamy, nikt się nie chce podjąć, bo każdy ma już inne psiaki :-( Są jeszcze osoby chętne wpłacać swoje deklaracje,ale czekają na decyzje co do numeru konta :-(
  11. [quote name='OlaLola']Mysia a przepraszam chce się ktoś dowiedzieć co się tam dzieje? Ja odnoszę wrażenie, że nie... wszyscy wiedzą, że w Miedarach źle się dzieje, ale jakoś nikt się specjalnie tym nie przejmuje i nie robi w związku z tym nic, prócz pisania o tym schronisku na dogomanii.... A nie przepraszam, Dorobella wyciąga psy i szuka im DS.... jako jedyna się przejmuje i jakoś chce pomóc.... bo sorry, ale modlitwami to tych zwierząt nie uratujesz.... pisanie Markub moim zdaniem jest bezsensowne, ale młody jeszcze jest ( przypuszczam, to po tym jak zareagował na pytanie o wiek), dobrze, że chce ustalać co się stało, ale forum to nie jest od tego miejsce, nikt na jego pytania mu nie odpowie.[/QUOTE] no niestety ja już mam zbyt wiele psiaków na swojej głowie.... Chociaż nie ukrywam, że z całego serca bym chciała, żeby każde schronisko miało jak najwięcej zaangażowanych ludzi, którzy na prawdę chcą pomóc... Z tego co wiem to markub i cała jego rodzina pytali wszędzie - w schronisku w Miedarach, u weta... i tam też nikt im nie odpowiedział...
  12. [quote name='__Lara']Panna Marple - zaskoczyłaś mnie ekwipunkiem swojego auta dzisiaj :diabloti::evil_lol: jeszcze psiaczki dostały karmę Royala i żwacze od cioteczki :loveu::loveu:[/QUOTE] :loveu: akurat karma bardzo się przyda dla Norka i Filipinki :loveu: bo oni tylko taką mogą jeść :-(
  13. gdzieś wyczytałam, że ten bidulek niestety nie przeżył :-( [B][COLOR=#ff0000]Przypominam:[/COLOR][/B] [quote name='Mysia_'][SIZE=5]UWAGA!!! PILNIE POSZUKUJEMY SKARBNIKA DLA NASZEGO BARTUSIA :-( Aktualny skarbnik musi zrezygnować, ponieważ nie ma dostępu do internetu :-( [/SIZE][/QUOTE]
  14. Dobrze doczytałam, że Paura ma jechać juz jutro? Na którą godzine planujecie przyjazd po nią? Jeśli chodzi o karmę to polecam Brit Care, moje psiak (kundle, ale alergicy - jedno chore na stawy i z tendencjami do tycia, a drugie z bardzo wrażliwym układem pokarmowym) świetnie na tą karmą reagują, bardzo im smakuje, sprawdzam nam się lepiej niż royal.
  15. na wydarzeniu już troszkę ludzi się uzbierało, ale to wciąż za mało :-( Dziewczyny gdzie znajdę zdjęcia z tej sesji zdjęciowej Pimpusia?
  16. wydarzenie dla Pimpusia: [URL]http://www.facebook.com/events/511242792222864/[/URL]
  17. 5 września mijają 3 lata od kiedy Kuruś mieszka u Murki :)
  18. [quote name='agumka']Mysiu co do konta Bartusia, ja bardzo chętnie tylko ogarniam już hoteliki dwóch psów z Rudy i nie wiem czy dałabym radę :([/QUOTE] No ja właśnie wiem, że już nie dam rady :-( [quote name='__Lara']Mysiu_, maila dostałam, proszę o kilka dni na ogarnięcie wszystkiego :) [/QUOTE] pewnie, chciałam tylko się upewnić czy dotarł ;) [quote name='agumka']Rozmawiałam z Gosią i większość psów które mogłyby iść to trzeba sprawdzić czy się nadają. Ja niestety w tym tygodniu nie dam rady tego zrobić, ale może znajdzie się ktoś kto sprawdziłby np. Dismę lub Ganto, czy oni by się nadawali na takie wyjście?[/QUOTE] możliwe, że Ganto lada dzień zostanie adoptowany :) bardzo fajni ludzie byli z nim dzisiaj na spacerku :)
  19. [quote name='Dorin91']Filmik jest mój, wszystkie psy i koty w nim pokazane były/są w sosnowieckim schronisku, zdjęcia autorstwa wolontariuszy. Jasne, rozpowszechnianie wręcz wskazane ;)[/QUOTE] super, wrzucę go na naszego schroniskowego facebooka :) [URL]http://www.facebook.com/psitulmnie[/URL] sporo osób tam zagląda :)
  20. czy Pimpuś ma wydarzenie na facebooku? z jakim tekstem był wcześniej ogłaszany? :)
  21. czyj jest filmik? Można go rozpowszechniać?
×
×
  • Create New...