-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
[quote name='olalolaa']Częsc jest w pierwszym poscie, reszta z tego co pamiętam gdzies na wątku i trzeba to przekopac[/QUOTE] Olalolaa, daj znać jeśli dojdą pieniążki od Pani Joanny T., zadeklarowała co miesiąc 30 zł dla Pimpusia :)
-
OK. sesja już odnaleziona na 57 stronie ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/199799-Cudowny-Pimpuś-rok-w-hoteliku-Brakuje-na-utrzymanie-w-DT!!-Pilnie-szuka-DS-!/page57?highlight=sesja[/URL]
-
[quote name='__Lara']Hihihih, Ciebie również ;) może jeszcze nie raz się spotkamy :cool3: Paura swym pięknym zapachem zajęła powietrze i żwacze musiały zostać w schronie :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Ciekawe jak jej minie pierwsza nocka w prawdziwym domu... Nie na działce, nie w norze, nie w boksie.... W mieszkaniu! :)
-
[quote name='psiakiGabi']Dotarła już do nas wpłata za hotelik. Jeśli chodzi o odzew z ogłoszeń to do mnie nie było ani jednego telefonu :([/QUOTE] niektóre psiaki maja okrutnego pecha jeśli o to chodzi :-( Na prawdę śliczne, mądre, w 100% adopcyjne pieski, a zainteresowania zero :-(
-
[quote name='Artemida']Może trzeba znowu jakieś ogloszenia zrobić? ;([/QUOTE] troche ma takich, które w kółko odnawiam, ale to pewnie i tak za mało :-(
-
[quote name='Murka']Następny bazarek będzie za dłuższą chwilę jak mi się więcej fantów uzbiera... Może za jakiś miesiąc się uda. Dużą zasługę, jeśli chodzi o sytuację finansową Kurusia, ma bianka0, która załatwia dużo taniej leki dla niego :) Póki co kolejny koszt, czyli Lotensin na spółkę z Daisy (13,90 zł) [URL]http://images44.fotosik.pl/369/4188f860eda46ad5.jpg[/URL][/QUOTE] w takim razie podziękuj bardzo Biance od nas! :)
-
[quote name='paulinken']Za hotelik płacimy z góry. Przelałam 305 zł po Korze do furciaczkowej, zostaje 95 zł do uregulowania, na razie w sierpniu zebrało się 80 zł. Nie liczę kasy, którą musiałam dołożyć. 20 lipca prosiłam o wyznaczenie nowego skarbnika. Jaka decyzja, bo to już prawie miesiąc.[/QUOTE] niestety wciąż szukamy, nikt się nie chce podjąć, bo każdy ma już inne psiaki :-( Są jeszcze osoby chętne wpłacać swoje deklaracje,ale czekają na decyzje co do numeru konta :-(
-
[quote name='OlaLola']Mysia a przepraszam chce się ktoś dowiedzieć co się tam dzieje? Ja odnoszę wrażenie, że nie... wszyscy wiedzą, że w Miedarach źle się dzieje, ale jakoś nikt się specjalnie tym nie przejmuje i nie robi w związku z tym nic, prócz pisania o tym schronisku na dogomanii.... A nie przepraszam, Dorobella wyciąga psy i szuka im DS.... jako jedyna się przejmuje i jakoś chce pomóc.... bo sorry, ale modlitwami to tych zwierząt nie uratujesz.... pisanie Markub moim zdaniem jest bezsensowne, ale młody jeszcze jest ( przypuszczam, to po tym jak zareagował na pytanie o wiek), dobrze, że chce ustalać co się stało, ale forum to nie jest od tego miejsce, nikt na jego pytania mu nie odpowie.[/QUOTE] no niestety ja już mam zbyt wiele psiaków na swojej głowie.... Chociaż nie ukrywam, że z całego serca bym chciała, żeby każde schronisko miało jak najwięcej zaangażowanych ludzi, którzy na prawdę chcą pomóc... Z tego co wiem to markub i cała jego rodzina pytali wszędzie - w schronisku w Miedarach, u weta... i tam też nikt im nie odpowiedział...
-
Dobrze doczytałam, że Paura ma jechać juz jutro? Na którą godzine planujecie przyjazd po nią? Jeśli chodzi o karmę to polecam Brit Care, moje psiak (kundle, ale alergicy - jedno chore na stawy i z tendencjami do tycia, a drugie z bardzo wrażliwym układem pokarmowym) świetnie na tą karmą reagują, bardzo im smakuje, sprawdzam nam się lepiej niż royal.
-
na wydarzeniu już troszkę ludzi się uzbierało, ale to wciąż za mało :-( Dziewczyny gdzie znajdę zdjęcia z tej sesji zdjęciowej Pimpusia?
-
wydarzenie dla Pimpusia: [URL]http://www.facebook.com/events/511242792222864/[/URL]
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
co tam u Zdzisia? Był u lekarza? -
[quote name='agumka']Mysiu co do konta Bartusia, ja bardzo chętnie tylko ogarniam już hoteliki dwóch psów z Rudy i nie wiem czy dałabym radę :([/QUOTE] No ja właśnie wiem, że już nie dam rady :-( [quote name='__Lara']Mysiu_, maila dostałam, proszę o kilka dni na ogarnięcie wszystkiego :) [/QUOTE] pewnie, chciałam tylko się upewnić czy dotarł ;) [quote name='agumka']Rozmawiałam z Gosią i większość psów które mogłyby iść to trzeba sprawdzić czy się nadają. Ja niestety w tym tygodniu nie dam rady tego zrobić, ale może znajdzie się ktoś kto sprawdziłby np. Dismę lub Ganto, czy oni by się nadawali na takie wyjście?[/QUOTE] możliwe, że Ganto lada dzień zostanie adoptowany :) bardzo fajni ludzie byli z nim dzisiaj na spacerku :)
-
STERYLIZACJA ZAMIAST EUTANAZJI!!!Film Roberta Valentine "W nadziei..."
Mysia_ replied to lewkonia's topic in Sterylizacje
[quote name='Dorin91']Filmik jest mój, wszystkie psy i koty w nim pokazane były/są w sosnowieckim schronisku, zdjęcia autorstwa wolontariuszy. Jasne, rozpowszechnianie wręcz wskazane ;)[/QUOTE] super, wrzucę go na naszego schroniskowego facebooka :) [URL]http://www.facebook.com/psitulmnie[/URL] sporo osób tam zagląda :) -
czy Pimpuś ma wydarzenie na facebooku? z jakim tekstem był wcześniej ogłaszany? :)
-
STERYLIZACJA ZAMIAST EUTANAZJI!!!Film Roberta Valentine "W nadziei..."
Mysia_ replied to lewkonia's topic in Sterylizacje
czyj jest filmik? Można go rozpowszechniać?