-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
Justyna, jasne, że tak... Po prostu to podkreślenie dużymi literami, że pies jest agresywny tak mnie ruszyło, bo wiem, że w ten sposób można psa bardzo skrzywdzić :-( Za jakiś czas ktoś może zechce go zaadoptować, zacznie wertować ogłoszenia, również wątek na dogo i przeczyta wielkimi literami AGRESYWNY.... No po prostu ten opis wyprowadził mnie z równowagi. A wiem, że są ludzie, którzy chcą mieć własnie takie psy... Jestem niemalże pewna, że Speranza (dzika suczka bez nogi) była trudniejsza, a po tym jak uciekła z naszego schroniska złapał ją po kilku tygodniach prób jakiś zwykły niepozorny facet.... Pogryzła go przy tym, ale on nigdy nie powiedział, że jest agresywna, a pokochał ją strasznie mocno, chociaż wcale bardzo od tego czasu się nie zmieniła :) No i choćby Kulek z naszego schroniska, gryzł prawie wszystkich, miał dom też gryzł, wrócił do schroniska dalej gryzł, kolejni ludzie się na niego uparli... i koniec... ich też gryzie, ale go kochają. Życzę temu psiakowi też wszystkiego co najlepsze i żeby juz nigdy więcej nikt mu nie przypinał łatki agresora :)
-
nowe zdjęcia :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-wvJRrsDExsk/UGBiuDYuy9I/AAAAAAAA5s0/Bt7uCeehjj4/s640/DSC_0267.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-r-FERrqNdMc/UGBlUGFo--I/AAAAAAAA5vY/I90-hFAlo-I/s640/DSC_0303.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-nOhAlO8gi98/UGBkLXqrNoI/AAAAAAAA5uY/duN_OUfmKoo/s640/DSC_0292.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-PkVM5l1E2x4/UGBkff_pOqI/AAAAAAAA5ug/jDCEA3_vxiw/s640/DSC_0293.JPG[/img]
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
zawody "kto pierwszy do mamy" :evil_lol: jest Tarki i Stapro :razz: [img]https://lh5.googleusercontent.com/-ImsnNShmCzU/UGBmRfFvDmI/AAAAAAAA5wc/WSfgvjWjK5I/s512/DSC_0320.JPG[/img] Juna i Miga też nie mogą być gorsze :cool3: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-XPN92_zmm3M/UGBmo_VapBI/AAAAAAAA5wo/As7c3_NZDV0/s512/DSC_0323.JPG[/IMG] Miga uznała, że moze jak dosięgnie głowy to jednak wygra :multi: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yYkU8ggDM7U/UGBmsAtGAJI/AAAAAAAA5ww/StLGsXQNTzw/s512/DSC_0324.JPG[/IMG] i jeszcze Dżersej w swoim żywiole czyli krzakach ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SchyOmxONlE/UGBmtnzikII/AAAAAAAA5w4/RXqUOV-fj8o/s640/DSC_0325.JPG[/IMG] i jego uśmiech :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-eBYyVLvB2nc/UGBm1ZsdOHI/AAAAAAAA5xE/bRPa1rudSys/s640/DSC_0326.JPG[/IMG] koniec;) -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Granda [img]https://lh3.googleusercontent.com/-vM6F9dpobxk/UGBlawtXryI/AAAAAAAA5vk/mujSncR3Low/s640/DSC_0305.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Q7MZuePdSJc/UGBl1VnZtII/AAAAAAAA5wE/APPNpFudb74/s640/DSC_0310.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-XDWQ8YlJ-Cg/UGBmQVcF_PI/AAAAAAAA5wU/KWQZwU-ogws/s640/DSC_0313.JPG[/img] Feza [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Opo9icfmsFg/UGBlxarlrII/AAAAAAAA5v0/Hb_QZmNImb0/s640/DSC_0306.JPG[/img] Stapro [img]https://lh5.googleusercontent.com/-OwHf1grQU2c/UGBmNf_HhXI/AAAAAAAA5wM/9SuprPST9bg/s640/DSC_0312.JPG[/img] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Dżersej [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0qjctyO2Hx0/UGBk5BYQ7wI/AAAAAAAA5u8/DmKuyeG-I_E/s512/DSC_0297.JPG[/IMG] Granda [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MD5neWr61NI/UGBk9hFugcI/AAAAAAAA5vE/g-byy3_BhWE/s640/DSC_0298.JPG[/IMG] Juna [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ou_Mz1wylOQ/UGBk_JBuWNI/AAAAAAAA5vM/fd0pRMHH7-E/s640/DSC_0301.JPG[/img] Leon [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-r-FERrqNdMc/UGBlUGFo--I/AAAAAAAA5vY/I90-hFAlo-I/s640/DSC_0303.JPG[/IMG] Myszora [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HAFq05KnIUc/UGBlaAqPQ9I/AAAAAAAA5vg/-x__96lOlHQ/s640/DSC_0304.JPG[/IMG] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Dżersej [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Qg2HAExskMc/UGBkEitvVzI/AAAAAAAA5uM/616UQhIFsOM/s640/DSC_0291.JPG[/img] Leon [img]https://lh5.googleusercontent.com/-nOhAlO8gi98/UGBkLXqrNoI/AAAAAAAA5uY/duN_OUfmKoo/s640/DSC_0292.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-PkVM5l1E2x4/UGBkff_pOqI/AAAAAAAA5ug/jDCEA3_vxiw/s640/DSC_0293.JPG[/img] Tarki [img]https://lh6.googleusercontent.com/-YYxmkoZFp_g/UGBkfv9jkyI/AAAAAAAA5uk/xGW-zn1ILZg/s512/DSC_0294.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-vCR5rJLyNqA/UGBklg1yGhI/AAAAAAAA5uw/MGN2KSSSHyM/s512/DSC_0295.JPG[/img] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Myszora [img]https://lh5.googleusercontent.com/-DLT6qZCK6EI/UGBjR4pZ4oI/AAAAAAAA5tg/U2XsECoDNKQ/s640/DSC_0282.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-mRgzq1zWikc/UGBkEqBnOZI/AAAAAAAA5uI/WyLt5Ied-gE/s640/DSC_0289.JPG[/img] Granda [img]https://lh4.googleusercontent.com/-18qZjGiohM0/UGBjmBJ3YmI/AAAAAAAA5ts/WyOhVJHTHag/s640/DSC_0284.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Unz3sIFAMVo/UGBjmnXfsUI/AAAAAAAA5tw/j9dUaZveXsg/s640/DSC_0286.JPG[/img] Dżersej [img]https://lh4.googleusercontent.com/-0X95nPRqQeQ/UGBjr02EkoI/AAAAAAAA5t8/W6jOVsytfIU/s640/DSC_0287.JPG[/img] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Leon [img]https://lh3.googleusercontent.com/-wvJRrsDExsk/UGBiuDYuy9I/AAAAAAAA5s0/Bt7uCeehjj4/s640/DSC_0267.JPG[/img] Granda [img]https://lh5.googleusercontent.com/-cIrhIpWslEw/UGBizUoPSrI/AAAAAAAA5s8/FPDbDWO9ZI0/s640/DSC_0273.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Bl22JAqIcYs/UGBi3o8Y6JI/AAAAAAAA5tI/KieocDsUaYw/s640/DSC_0275.JPG[/img] Disma [img]https://lh6.googleusercontent.com/-2MsD4zRdPN8/UGBjLkQvcCI/AAAAAAAA5tQ/0pe8ppAyjWU/s640/DSC_0280.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-U17R8CP79O4/UGBjMP8khII/AAAAAAAA5tU/6NvhyLrkXBw/s640/DSC_0281.JPG[/img] -
Nie chce się tak wtrącać, ale zaglądam na Wasz wątek często... i aż mi krew w żyłach zmroziło :-( Nie piszcie takich pierdół, że pies jest agresywny kiedy wszystkie znaki na Świecie wskazują, że wcale nie jest. Wystarczy, że raz mu się przypnie łatkę "agresywnego" i borok do końca życia domu nie znajdzie. Nie ma psów agresywnych, są tylko agresywni ludzie... To, że pies w warunkach schroniskowych kłapie i warczy nie znaczy, że jest agresywny :-( ostrzega, że się boi i wolałby w tej chwili nie być dotykany... To wręcz dobrze o nim świadczy, bo równie dobrze mógłby komuś w końcu palca odgryźć ;/ Jakby był "agresywny" to by w locie rzucał się na wszystkich ludzi w zasięgu kilku metrów, "polowałby" na nich, a nie warczał :shake: Warunki schroniskowe a domowe są nie do porównania. Jeśli ktoś chciałby mu dać szansę to chyba warto ją wykorzystać. Niech jedzie do bahawiorysty i do hoteliku, super... Ale jaki jest naprawdę i tak wyjdzie dopiero w domu. Tylko nie piszcie o nim, że jest agresywny :roll: ...a i ta silna ręka, myśle, że wcale mu nie jest potrzebna :-(
-
...żeby ktoś się tak tym naszym Kubusiem na poważnie zainteresował....
-
REIKO kuleje na ciele, ale duszę ma pełnosprawną! Znowu w schronuisku.
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Jasne Bjutko, ja mogą go tylko zabrać jak nie pracuję, albo mam kogoś do opieki nad nim, więc muszę coś wymyślić mądrego :) -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Efra [img]https://lh4.googleusercontent.com/-kZkyHPQNPd0/UGBiSOoPWPI/AAAAAAAA5sk/t5BCRIVtd5M/s640/DSC_0264.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-IMukCNlpNQA/UGBiPxHOn0I/AAAAAAAA5sc/CnaEAoQx8N8/s640/DSC_0265.JPG[/img] Taro [img]https://lh4.googleusercontent.com/-wTC7xppIDOc/UGBiXrW5pmI/AAAAAAAA5ss/Lea3asix_Os/s640/DSC_0266.JPG[/img] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-28W-z7kCMZI/UGBheana8lI/AAAAAAAA5ro/DHi91VfaMfM/s640/DSC_0253.JPG[/img] Taro [img]https://lh4.googleusercontent.com/-G7csaeUnurI/UGBhgizp6pI/AAAAAAAA5r0/8o4ZIv7YE_M/s640/DSC_0256.JPG[/img] Maksio [img]https://lh6.googleusercontent.com/-PW3PYrtrNRw/UGBh3Sg0VvI/AAAAAAAA5sA/GPeTcHxg_bA/s640/DSC_0258.JPG[/img] Łapcia [img]https://lh5.googleusercontent.com/-vO_JHvcxxTU/UGBh7U73ljI/AAAAAAAA5sQ/d6MW0p8dafY/s640/DSC_0262.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-v0YTpDoymRA/UGBh4ECdn9I/AAAAAAAA5sI/B20nAkZwM4E/s640/DSC_0263.JPG[/img] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Dolc [img]https://lh3.googleusercontent.com/-lHPZwfXSfy8/UGBgp9VD2MI/AAAAAAAA5q0/BSUkMDPq0Xs/s640/DSC_0246.JPG[/img] Taro [img]https://lh4.googleusercontent.com/-qX6KjP2SXgQ/UGBhDDiDSMI/AAAAAAAA5rM/EQ1v9zgF9r4/s640/DSC_0247.JPG[/img] Enja [img]https://lh5.googleusercontent.com/-hN1nWt7LlWs/UGBhCBNQJLI/AAAAAAAA5rI/i07Dk9oHJGk/s640/DSC_0249.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-9YqpPmsQOc4/UGBhEm9SXsI/AAAAAAAA5rY/SPHbMFnuQio/s640/DSC_0250.JPG[/img] Szlemik i Feza [img]https://lh3.googleusercontent.com/-NvzZT8FzgRU/UGBhdoTUU-I/AAAAAAAA5rk/h0G7c9tpty4/s640/DSC_0252.JPG[/img] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-goXJ20pKDck/UGBgP0Q2G0I/AAAAAAAA5qc/XLhhrcXkgzQ/s640/DSC_0237.JPG[/img] Efra [img]https://lh6.googleusercontent.com/-oaum2qrRk1g/UGBgOpoTxPI/AAAAAAAA5qU/l8703SQL1ac/s640/DSC_0234.JPG[/img] Taro [img]https://lh4.googleusercontent.com/-DHC-cti5TJw/UGBgPsBZvyI/AAAAAAAA5qY/O62xNIm8ZW4/s640/DSC_0236.JPG[/img] Sobi [img]https://lh5.googleusercontent.com/-nVg03crjR8w/UGBgpfiflWI/AAAAAAAA5qw/VEby_hQTP2M/s640/DSC_0240.JPG[/img] Szlemik [img]https://lh6.googleusercontent.com/-3gxHeC5UMag/UGBgqQ5osWI/AAAAAAAA5q8/Ou_-Nzl9FOo/s640/DSC_0243.JPG[/img] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Dolc [img]https://lh4.googleusercontent.com/-OCFPMz6txOs/UGBfb_5EyGI/AAAAAAAA5pk/mmlxAIugEgI/s640/DSC_0226.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-JJjfdmtbndI/UGBf1OfHzfI/AAAAAAAA5p4/FFTflpp7tX0/s640/DSC_0230.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-ZVgIyzUmYEU/UGBf1qmO0OI/AAAAAAAA5p8/W_vidnKJreU/s640/DSC_0231.JPG[/img] Sobi i Maksio [img]https://lh6.googleusercontent.com/-PHe8skaBDdI/UGBfbzvqyiI/AAAAAAAA5po/ssr8mRuy_rI/s640/DSC_0229.JPG[/img] Enja [img]https://lh5.googleusercontent.com/-svko-rY9lwA/UGBf13wZ0BI/AAAAAAAA5qE/4BHghOHenqA/s640/DSC_0232.JPG[/img] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Dolc [img]https://lh5.googleusercontent.com/-FHC8zBCw5C8/UGBemPEkTkI/AAAAAAAA5o0/KQHg38iUvDg/s640/DSC_0215.JPG[/img] Maksio [img]https://lh5.googleusercontent.com/-wPRG5oD3h1c/UGBfAdgfEoI/AAAAAAAA5pM/1XQ9P9jYqcg/s640/DSC_0216.JPG[/img] Bernadeta [img]https://lh3.googleusercontent.com/-mimGgj6Wq0Q/UGBfBeh9MQI/AAAAAAAA5pI/iP12lZ6pDAE/s640/DSC_0220.JPG[/img] Szlemik [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Fak77e4YzN0/UGBfAU0L5uI/AAAAAAAA5pE/hkH3WC-_lWA/s640/DSC_0224.JPG[/img] Taro [img]https://lh6.googleusercontent.com/-xVJqdlPFNnY/UGBfY_92OwI/AAAAAAAA5pc/TUd7sNFjJqQ/s640/DSC_0225.JPG[/img] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Sobi [img]https://lh3.googleusercontent.com/-wWzMlbxrDhM/UGBeL1MfioI/AAAAAAAA5ok/hAV88y2i2bk/s640/DSC_0198.JPG[/img] Dolc [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-XwHtxLkiQiA/UGBeJgOoKDI/AAAAAAAA5oU/NEYIMJpCIq4/s640/DSC_0202.JPG[/IMG] Maksio i ekipa [img]https://lh5.googleusercontent.com/-IriOVLrYoWE/UGBeJjBajSI/AAAAAAAA5oY/HDniVHSf_vs/s640/DSC_0206.JPG[/img] Maksio sam [img]https://lh5.googleusercontent.com/--YvqTjnhs0k/UGBelp7SlnI/AAAAAAAA5os/Lx4owpWzWNw/s640/DSC_0210.JPG[/img] Efra [img]https://lh5.googleusercontent.com/-J86NnR1ocL4/UGBel7nxkFI/AAAAAAAA5ow/qEMIsXaiDnw/s640/DSC_0212.JPG[/img] -
[quote name='Aleksandra Bytom']zawiadamiam że kocurek bez oczka grzeje dupke od tygodnia w naszym domku,jest bardzo chory ale damy rade,kroplóweczki robimy,dzisiaj znowu do weta po antybiotyk,obserwujcie kocięta bo nie wiadomo co to jest a jest zbyt odwodniony na pobranie krwi i sprawdzenie[/QUOTE] bidulek, mocno trzymam za niego kciuki, żeby wyzdrowiał :)
-
[quote name='Bjuta']No przez kolegów z wybiegu. Z opisu Tarzana wynika, że zaczęła jakaś baba, a reszta się dołączyła. Z suk tam jest chyba Lana? Zastanawia mnie coś takiego. Ostatni u nas zagryziony psiak to Wital, jakoś tak półtora roku temu. A wcześniej - to może tak z pięć lat temu Aspen. Wydaje mi się, że to zawsze się zdarzało na wybiegu - tak? Może te z wybiegu są bardziej sfrustrowane? Nam się wydaje, że mają tam o wiele lepsze warunki, ale za to ich nie zmieniają. Co prawda wybieg Tarzana akurat wychodził na spacery, ale chyba ostatnio był przed wakacjami.[/QUOTE] Mnie teraz nie było w schronisku (mam do środy urlop), ale na pewno udział w tym brała Lena, nie wiem w sumie czy ktoś inny przy tym był, ale prawdopodobnie Keni... Lenę odciągnęli pracownicy... Tarzan pojechał prosto do Kliniki, ale nie można było już jemu pomóc :-( Lena zawsze wydawała się bezkonfliktowa, a tu coś takiego :shake: Niestety Jager odszedł w ten sam sposób, tym razem również suczka, bo Marti, ale też Piorun :shake: Dzisiaj Marti zaatakowała Pioruna i wylądowała w osobny kojcu - chociaż zrobienie takiego graniczy niemalże z cudem :-( Bjutko do zagryzień nie dochodzi tylko na wybiegach, moim zdaniem nie ma reguły... Ostatnie zagryzienie było w szpitaliku, suczka została dotkliwe pogryziona przez Toję i Tokę, tez nie można było jej pomóc :shake: A przecież wychodziły na spacery dwa razy dziennie... Na pawilonie są boksy, które w ogóle z nikim nie wychodzą na spacery i nic się nie dzieje... Mój Filipek został zagryziony kilka lat temu przez psy, z którymi mieszkał w boksie od ponad roku! Wychodziły na spacery raz w tygodniu, nigdy w życiu (przy mnie) jeden na drugiego nie warknął... Sprawcy tego zagryzienie żyją do dzisiaj, to Bodzio i Kruk. Od tego czasu już nigdy nikomu nie zrobili krzywdy, chociaż od tej pory raczej mieszkali z suniami, którym nie mogli zaszkodzić w żaden sposób. Wszystkie psy są dobierane do siebie charakterem, wielkością i pewnymi predyspozycjami, potrafi wiele miesięcy i lat być spokój, a nagle z dnia na dzień... Często dzieję się tak kiedy jakiś pies jest poważnie chory, inne psy to wyczuwają i w pewnej chwili, nie wiadomo dlaczego własnie tej... atakują. Jeśli pamiętacie Cezara (tego wilczastego kudłatego) to do Kliniki pojechał po pogryzieniu, pogryźli go też stali kompani.... Na miejscu w Klinice okazało się, że Cezara z każdą chwilą zabija poważny nowotwór :shake: Moją Kaję zawsze wszystkie psy lubiły, jednak kiedy zaczęła tracić wzrok to zaczęły ją gryźć, nie dopuszczały do jedzenia, nawet do picia, wyganiały z boksu na zewnątrz.... Choćbyśmy wszyscy stawali na głowie, to nigdy nie dowiemy się co dzieję się w głowach tych psiaków i kiedy może się stać jakaś tragedia :-( Szokujące jest rzeczywiście, że tak w krótkim czasie aż dwie takie sytuacje, ale czemu to się stało nigdy się nie dowiemy ... Dla mnie to najstraszniejsza śmierć z możliwych :-(:-(:-(:-( [*]