-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Mam jeszcze parę fotek, których nie wrzucałam wcześniej Dodek [img]https://lh3.googleusercontent.com/-IzqN6R4awoY/UCEgA3fWeSI/AAAAAAAA01g/NDo0wLe0ZVY/s640/spacer%2520002.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-LK2sTIUsMFc/UCEf-X6ZWAI/AAAAAAAA01Y/FdR9hBRD9c0/s640/spacer%2520004.jpg[/img] z Mudikiem [img]https://lh6.googleusercontent.com/-KRYMoswnziA/UCEgQW3rNDI/AAAAAAAA01o/BA0TpzTAlUg/s640/spacer%2520014.jpg[/img] Emil [img]https://lh3.googleusercontent.com/-2wJyxG7xJWQ/UCEj_YBsZrI/AAAAAAAA02c/GMZyHA_I9lQ/s640/spacer%2520007.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-m0Fg51sF-rY/UCEjEUcSJ1I/AAAAAAAA02E/RoBr5K7TzQo/s640/spacer%2520008.jpg[/img] -
[quote name='Murka']Powoli opanowujemy epidemię kaszlu kennelowego, uff. Evelin wpłaciła na walkę z zarazą 100 zł i z tego 75 zł przekazuję na szczepionki, a 25 zł na leczenie zarażonych psiaków. W całości szczepionek zostało zakupionych 11 sztuk, ale jedna została już wczesniej opłacona w całości, więc zostaje 10. 75 zł : 10 = [B]7,50 zł[/B] - o tyle zmniejszają się koszty szczepionki dla każdego psiaka. Czyli nie 42,50 zł tylko [B]35 zł[/B] :) Poniżej rachunek za m.in. szczepionki: [URL]http://images45.fotosik.pl/1527/165a8a73978efb7bgen.jpg[/URL] A tu faktura z apteki za Furosemid (2 opak.) - 6,40 zł: [URL]http://images41.fotosik.pl/1735/04064e68393516e6gen.jpg[/URL][/QUOTE] dobrze, że jest tyle aniołów, które czuwają nad Twoim hotelikiem ;)
-
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Mysia_ replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kinia1984']...[/QUOTE] Kiniu, przepraszam, że tutaj, ale nie mogę do Ciebie wysłać PW, a nie mam innych namiarów :-( [FONT=Verdana]Szukam kogoś do wizyty przed adopcyjnej w Kobyłce, najlepiej na 7 września, dałabyś może radę? albo znasz kogoś kto mógłby pomóc?[/FONT][FONT=Verdana] Chodzi o domek dla małego staruszka....[/FONT] [FONT=Verdana]Pozdrawiam cieplutko![/FONT] -
[quote name='Bjuta']Martyna87 i Kinia1984 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/134115-Skarbuś-odszedł-za-tęczowy-most[/URL] Ale to chyba było Legionowo? W starej komórce powinnam mieć telefon, ale to dopiero jutro wieczorem. Saraisa mi pisała, że dogtrekking był z dużymi przeszkodami! Niesamowicie się cieszę, że tak zaistnieliśmy i że Malwinka stanęła na podium!!!![/QUOTE] dziękuje ! :) Wołomin, a to już bliziutko :)
-
[quote name='LILUtosi']U kilusia całkiem dobrze. Mamy swoje rytuały. Jak rano wstaje - idę jak każdy szanujący się człowiek - do toalety. Kilerek wtedy wskakuje mi na kolana i się mizia. Po czy zeskakuje i kręci swoje kółka za ogonem. Zaraz potem idzie za mną na wybiegi i czeka na Brutka aż go wypuszczę. Wtedy zaczynają się gonić i szczekać wzdłuż ogrodzenia. Brutek jak się wyprostuje to ma ze dwa metry a Kiluś jak to Kiluś - kurdupel. I tak uprawiają pogawędki z nieopisaną przyjemnością. Ja krzyczę a Kilerek patrzy na mnie z niezrozumieniem - o co kaman. Ja tu Brutkowi w pierdziel chciałem.......[/QUOTE] ojjjj cały Kiler, jak już sobie kogoś upatrzy to koniec :evil_lol:
-
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Mysia_ replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']O to super! :) :)[/QUOTE] tak jak napisałam w smsie - krakvet zawalił :-( znamy jakiś inny sklep gdzie jest dostępna taka karma? Tak już na przyszłość... Na telekarmę nie mogą narzekać, ale tam nie ma karm weterynaryjnych :-( -
Dziewczyny, a pamiętacie dokładnie jaki nick miały dogomaniaczki u których mieszkał Skarbuś? Jeśli dobrze kombinuję to ta wizyta jest gdzieś w ich rejonie... Nie mogę znaleźć wątku Skarbulka :-( [quote name='saraisa']Czy wiadomo mniej więcej ile lat będzie miała Esmira? około 2?[/QUOTE] no raczej młodziutka jest, więc pewnie gdzieś tyle :)
-
Kochani, czy Kubuś ma jakiś fajny tekst do ogłoszeń i fotki? :)
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='kikou']Mongunio w dobrej formie... przeważnie obecny na kanapie, no jak jest super sliczna pogoda - w plamie słońca na podwórku.. oczywiście jesli nie jest zbyt gorąco... Mongo jest chyba największym czyścioszkiem ze wszystkich psiaków... tak strasznie nie cierpi wychodzić na dwór przy gorszej pogodzie niż absolutnie idealna...że praktycznie nigdy nie ma brudnych łapek, nawt te psie karzełki 3kilowe wiecej błota do domu naniosa niż on... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e4703824aeec2b5b.html"][IMG]http://images36.fotosik.pl/266/e4703824aeec2b5bmc.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] no proszę, tyle lat w schronisku, a taki czyścioszek z niego ;) -
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Mysia_ replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Ależ ona wygląda!!!! Dziękuję Moniko bardzo ! :) :) Mysiu, czy wiadomo coś na temat karmy dla Kaji (zostało jej tylko na 3 dni, ale schronisko obiecało coś wyczarować ):[/QUOTE] będzie na pewno, Pani Dzidzia myślała, że jej zamówiła, ale musi to jeszcze sprawdzić... ale jak tak sobie pomyślę to ostatnio zamawialiśmy dla kilku psiaków i może myśli o jakiejś innej... Jeśli jutro się okaże, że jednak nie była zamówiona to od razu ją zamówią :) -
Ukochana Tapinka w Niebie - Fredzio i Kropeczka z nami...
Mysia_ replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Moniczko widziałam, że byłaś na odwiedzinach w Przebieczanach, spotkałaś tam może naszą Wareczkę? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/24733-Warka-po-9-latach-w-schronisku-ju%C5%BC-w-hoteliku"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/24733-Warka-po-9-latach-w-schronisku-ju%C5%BC-w-hoteliku[/URL] bo na jej wątku wszyscy ciekawi jak tam ona :) -
[quote name='Akrum']Kubuś już chyba dawno nie miał ogłoszeń zrobionych nowych... :( Przy okazji zapraszam wszystkich na mój kolejny [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231049-LETNI-BAZAREK-MISZ-MASZ-do-03-09-12-g-23-00?p=19555874#post19555874"][SIZE=4][B]LETNI BAZAREK MISZ-MASZ[/B][/SIZE][/URL][/QUOTE] a są takie bazarki z ogłoszeniami jak kiedyś?
-
Mat jest duży, silny i stary. Acha44 dała mu miłość i dom!
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Acha44, tak na prawdę chyba nikt z nas nie przypuszczał, że Mat jeszcze tak długo u Was będzie, przecież to już był taki starusio :-( [*] Mam nadzieję, że i z Gomerem jakoś się Wam ułoży :) -
Rudy BRUTUS z Zabrza PO SZKOLENIU!!! MA DOM
Mysia_ replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Brutus, ale masz fajną dechę! :D -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Bardzo mi przykro z powodu Koni :-( Rzepek i Lisiu bądźcie dzielne :) -
Dziewczynki, o których pisała DIF odwaliły na prawdę kawał dobrej roboty, widziałam nawet ogłoszonko o Pimpusiu powieszone na jednym z zabrzańskich osiedli :) [quote name='olalolaa']Tyle co zapłaciłam za sierpień bo płacimy zawsze na koniec miesiąca. Jakieś wpłaty na pewno będą bo sa w każdym miesiącu, sądzę że wystarczy na kolejny miesiąc, gorzej z karmą jak się skończy.[/QUOTE] jak będzie potrzebna karma to nie kupuj jej z tych pieniążków, raz na jakiś czas schronisko może kupić karmę dla naszych hotelowiczy :) już kiedyś tutaj to pisałam, jest to nadal aktualne :)
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
i jak tam Zdziś się czuje? :)