-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
[quote name='beataczl']ok. jutro beda-monitor juz mam naprawiony - i dam cynka na pw :)[/QUOTE] oooo super, dziękujemy :)
-
[quote name='__Lara']Musi mu się w końcu udać![/QUOTE] oczywiście, że musi :) Mam teraz urlop, więc na pewno będę w schronisku na spacerach to oczywiście i Liderek spacer za liczy,postaram się zrobić nowe fotki :) Z wydarzenia na facebook-u napisała do mnie jakiś sympatyczny 16 latek, który bardzo się przejął losem Liderka i chciałby mu jakoś pomóc... Fajnie, że są jeszcze tacy ludzie :)
-
DIF bardzo dziękujemy za zniżkę dla weterana :loveu: pieniążki na pewno będą Pimpusiowi coraz bardziej potrzebne, a niestety domku dla niego nigdzie nie widać póki co :-( Ogłoszenia dziewczynek z Zabrza ciągle wiszą, ale odzewu chyba nie miały dużego w jego sprawie :-( Co do tego tycia to mam w domu podobnie z moją Wiką :-( ona już od kilku lat ma poważne problemy ze stawami, ale teraz jest już bardzo źle :-( je ciągle light i to najmniejszą porcję z możliwych, a i tak jest za gruba :-( Na dniach musimy iść do weta, bo widzę, że jest źle... ale strasznie boję się tej wizyty...
-
[quote name='asikowska']Mysiu a co z im jest?[/QUOTE] krąży mnóstwo wirusów, kiedyś to był tylko koci katar i panleukopenia.. a teraz jak nie ostra biegunka to gorączka... jak nie zaropiałe oczka to zawalone drogi oddechowe :-( ciągle coś :-( Już karmimy maluszki tylko najlepszymi suchymi karmami, żeby miały odporność i wszystko co im potrzebne, a i tak niestety niektóre odchodzą za Tęczowy Most :-(
-
[quote name='Toska1']Tyle ogłoszeń dla Liderka :) może mu się wreszcie poszczęści :thumbs:[/QUOTE] oby! :)) Zapraszam wszystkich na wydarzenie Liderka: [URL]http://www.facebook.com/events/372314589503437/[/URL] są już 84 osoby, im będzie nas więcej tym większa szansa, że zobaczy Liderka ta właściwa osoba :)
-
[quote name='__Lara'][B]Mysiu_[/B], obiecany bazarek (przepraszam, że tak długo to trwało): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szaleństwo!-Na-zabrzańskie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/URL] ;) Podnoście chociaż proszę, bo dochód przeznaczony jest na psitulaki w hotelach i ich długi ;)[/QUOTE] dzięki! :) Mam jeszcze prośbę czy z wysyłką też mi pomożesz, a może ktoś inny jest chętny? Bo to mnie najbardziej przeraża, bo jednak, żeby to ogarnąć trzeba mieć sporo czasu :-(
-
Pimpuś ma zamówioną karmę 2 x 15 kg, powinna być najpóźniej w czwartek :)
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Ulu, a może powinniśmy mu zafundować jakieś suplementy diety dla staruszków? albo jakieś na wzmocnienie czy coś? -
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Mysia_ replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Dziś doszło te 2 kg z zoolandu. A z krakvetu jeszcze nie.[/QUOTE] no to czekamy.... ;/ -
Ramiś poz.8134 to uroczy około 10 tygodniowy piesek, który do naszego schroniska trafił 10 września 2012 roku z Pawłowa gdzie został znaleziony. Ramiś to póki co trochę niezaradny ciapek, ale pewnie jeszcze trochę i zacznie szaleć :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-3_k5iUhqLk4/UE9ADLXDm0I/AAAAAAAA4VI/Of2FrP76Fjo/s512/8134%253BRami%25C5%259B.jpg.jpg[/img] Donia poz.8131 to malutka około 8 tygodniowa suczka, która do naszego schroniska trafiła 9 września 2012 roku z ul. Żeromskiego. Donia jest bardzo wesołym i ufnym szczeniaczkiem :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-HW67X_2gYL4/UE9AOjwuDtI/AAAAAAAA4Vc/cWbjKqyMbeY/s512/8131%253BDonia.jpg.jpg[/img] Tunfi poz.8132 to nie duży, młody piesek, który do naszego schroniska trafił 9 września 2012 roku z ul. Tuwima. Tunfi to bardzo energiczny i wesoły psiak, którego wszędzie jest pełno, a w ludzi jest wpatrzony jak w obrazek. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-PNbNMJaeHKM/UE9AaF8oH1I/AAAAAAAA4Vw/NYLrQGfCDA0/s512/8132%253BTunfi.jpg.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-zxa9Auj3FGI/UE9AbNLyFMI/AAAAAAAA4V4/eUc7pl454sw/s512/DSC_0026.jpg[/img]
-
Maks poz.8128 to kilkuletni psiak, który do naszego schroniska trafił 6 września 2012 roku z ul. Witkacego, był zapchlony i trochę zaniedbany, ale już dochodzi do siebie. Maks jest trochę strachliwy, prawdopodobnie dotychczas mało w życiu widział, ale na pewno potrzebują po prostu trochę czasu. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-3k-KORfKT7I/UE8_mjDAPPI/AAAAAAAA4To/lm27gXGTX14/s512/8128%253B%2520Maks.jpg.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-1fEkZJ8GQSk/UE8_p4i1kJI/AAAAAAAA4UA/gLteCchk8xQ/s640/DSC_0043.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-CigXfbSagps/UE8_orlamnI/AAAAAAAA4T0/Olp0mLok4d4/s512/8128%253BMaks.jpg.jpg[/img] Arsa poz.8133 to młoda suczka, która do naszego schroniska trafiła 10 września 2012 roku z ul. Bytomskiej. Biedna an początku bardzo się bała, ale już powoli zaczęłam na ufać i okazała się przemiłą psinką :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-TaZpSbr-LkI/UE8_3I9JMJI/AAAAAAAA4Uo/-Lh-WtIAgj4/s512/8133%253BArsa.jpg.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-pE8pze-axNA/UE8_4z5CQpI/AAAAAAAA4Uw/h0RW4tpYOkw/s512/DSC_0015.jpg[/img]
-
[quote name='olalolaa']Chyba właśnie taki miał ostatnio. a adres masz?[/QUOTE] tak, już znalazłam :)