-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
Rinka (8136) to mała, dość młoda sunia, która do schroniska trafiła 11 września 2012 roku z ul. Tarnogórskiej. Rinka to bardzo wesoła i łagodna sunia, która bardzo lubi bawić się i przytulać do ludzi, a jeśli chodzi o jej kontakty z innymi psiakami to lubi być najważniejsza ;) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-6FqfDa2x6Mg/UHK2hIFmziI/AAAAAAAA6cw/sNcSwECQp3c/s512/8136%253BRinka.jpg.jpg[/img] Sara poz.8137 to kilkuletnia dobermanka, która do naszego schroniska trafiła z ul. Wyszyńskiego, możliwe, że pod koniec listopada właściciel będzie mógł ją odebrać, ale niestety pewności nie mamy... Sara jest bardzo silna i energiczna, w stosunku do ludzi jest łagodna, ale nie zgadza się z wszystkimi czworonogami. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Ljurv9GYlr4/UHK2sbjMAFI/AAAAAAAA6dI/s5gAB-LhNvg/s512/8137%253B%2520Sara.jpg.jpg[/img] Bern poz.8139 to młodziutki średniej wielkości psiak, który do naszego schroniska trafił 16 września 2012 roku kiedy ktoś przerzucił go przez schroniskowy płot :-( Bern jest bardzo łagodnym psiaczkiem, trochę wystraszonym, ale łatwo się przekonuje do ludzi. Bern uwielbia chodzić na spacery i raczej bez problemu dogaduje się z innymi psiakami. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-wXzSYCo9KCA/UHK22usyQUI/AAAAAAAA6do/gqhWhglBPvo/s512/8139%253BBern.jpg.jpg[/img] Dżilian poz.8141 to średniej wielkości, starszy psiak, który do naszego schroniska trafił 17 września 2012 roku z ul,. Sienkiewicza gdzie biegał sam po ulicy. Dżilian jest łagodny, chociaż jeśli trzeba to zaszczeka, niestety boi się mężczyzn i dopiero powoli nabiera do nich zaufania, natomiast w stosunku do kobiet jest bardzo sympatyczny i przytulaśny :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-luJVAYdvPW0/UHK3KI7GJkI/AAAAAAAA6d4/oeH92ewUo70/s512/8141%253BD%25C5%25BCilian.jpg.jpg[/img] Szellta poz.8152 to dość młoda sunia w typie husky, która do naszego schroniska trafiła 24 września 2012 roku z ul. 3-go maja gdzie biegała sama po ulicy. Szellta to bardzo miła sunia, która lubi się przytulić do człowieka, ale oczywiście ponad wszystko uwielbia długie spacery i bieganie. Z psami, z którymi mieszka w boksie zgadza się bez problemu, a w stosunku do takich "obcych" zachowuje się różnie. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-_sVxDlblCTk/UHK3o8lKhgI/AAAAAAAA6e4/RRJqQeLzYgw/s512/8152%253B%2520Szellta.jpg.jpg[/img]
-
[B][U]nowe [/U][/B]Pleban poz.8160 to duży, starszy psiak w typie owczarka niemieckiego, który do naszego schroniska trafił 29 września 2012 roku z plebani Kościoła Św. Wojciecha przy ul. Heweliusza. Pleban to łagodny psiak, chociaż obcych jeśli trzeba obszczeka, natomiast nie przepada za innymi pieskami. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Y8CG4iMTgJI/UHK1Zv1_SuI/AAAAAAAA6ao/mLoIaPQYTBs/s512/8160%253BPleban.jpg.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-KTGYNvWbn5M/UHK1eV45ZoI/AAAAAAAA6bI/9zDAZFJGgpw/s512/DSC_0199.jpg[/img] Miłosz poz.8159 to mały, kilkuletni psiak, który do naszego schroniska trafił 29 września 2012 roku po tym jak ktoś go przerzucił go przez schroniskowy płot. Miłosz to bardzo miły psiak, który raczej dotychczas nie miał łatwego życia. Z innymi pieskami dogaduje się, jest raczej spokojnym i ułożonym pieskiem. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-gfC1Tkx13e0/UHK144kIjbI/AAAAAAAA6bg/w7rXPV-zVZ8/s640/8159%253B%2520Mi%25C5%2582osz.jpg.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-65dT3uUejxg/UHK16F8BhgI/AAAAAAAA6bo/hXHU67ZVMxw/s512/8159%253BMi%25C5%2582osz.jpg.jpg[/img] Sopcia (8135) to mała, kilkuletnia suczka znaleziona na osiedlu Jodłowa, do naszego schroniska trafiła 11 września 2012 roku. To bardzo łagodna, miła i towarzyska sunia, która bardzo lubi być blisko człowieka i bez problemu zgadza się z innymi psiakami. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Gv35-NUQg4I/UHK2U57oBQI/AAAAAAAA6cI/VR7EgUAwVpc/s512/8135%253BSopcia.jpg.jpg[/img]
-
[quote name='Bjuta']Bardzo to sympatyczna ekipa! (Chociaż wywalili mnie tak, że mój aparat chyba już wyląduje w koszu na śmieci...) Mysiu, Demon od Mangi jest za gruby. Manga też - ale jej to tylko szkodzi na urodzie, a nóżki Demona już go nie chcą nosić... Normalnie zaliczamy oba stawy w godzinę a wczoraj godzinę dwadzieścia... Manga się złościła, że Demonek musi tyle odpoczywać. Bardzo, bardzo ich lubię. Dałoby radę trochę im obciąć porcje jedzeniowe? Wiem, że zima się zbliża, ale żeby tak chociaż kilogram zgubili?[/QUOTE] Bjutko mogłoby być ciężko :-( Te psiaki nie jedzą wcale jakoś dużo, ale tyją ze względu na za małą ilość ruchu :-( Demonowi przydałyby się jakieś leki na stawy pewnie... Dramat to ja mam z Granda, też przytyła i teraz nie potrafi utrzymać swojego ciałka na trzech nóżkach :-(
-
Cegiełki dla Pimpusia [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233138-Nie-pozw%C3%B3l-trafi%C4%87-Pimpusiowi-do-schroniska-%21-Od-03-10-do-17-10"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233138-Nie-pozw%C3%B3l-trafi%C4%87-Pimpusiowi-do-schroniska-%21-Od-03-10-do-17-10[/URL] [quote name='saraisa']Jej Marti!! ale się cieszę :multi: A wypatrzono ją na stronce czy w schronisku :)? Wspaniała wiadomość :lol:[/QUOTE] w schronisku, ludzie wydają się fajni, ale będzie trzeba mieć ich na oku, bo psina ma być tylko na dworze... Na szczęście to nie daleko mnie to w wolnej chwili będę tam zaglądać :) [quote name='Bjuta']Mysiu, jakie psiaki mieszkają z Neksonem? To jest boks 47?[/QUOTE] boks 47 - mieszka z Jangą, Skubim, Biko i Lurtim, ale on jutro ma trafić domku :)
-
[quote name='DIF'] Chcecie filmik? ;):evil_lol:[/QUOTE] chcemy :razz::cool3:
-
AKTUALNOŚCI 28.09.2012 - 4.10.2012 Do schroniska przyjęliśmy 11 piesków - 5 z interwencji, 3 przyprowadzone, 2 podrzucone i jeden zwrócony z nieudanej adopcji. Z interwencji przyjechały do nas: duży psiak w typie owczarka niemieckiego z ul. Heweliusza, piesek mały czarny-podpalany znaleziony przy wjeździe do Śląskiej Akademii Medycznej przy ul. Jordana, pies owczarek niemiecki z ul. Sikorskiego, suczka szczenię czarne z parku przy ul. Okrzei i piesek szczenie czarne jasnopodpalane z ul. Św. Wawrzyńca. Osoby prywatne przyprowadziły: suczkę szczenię czarne-podpalane z krótkim ogonkiem znalezioną na ogródkach działkowych przy ul. Bytomskiej oraz dwie suczki malutkie brązowe od właściciela z ulicy Bytomskiej. Dwa pieski zostały porzucone: mały czarno-biały piesek został przerzucony przez schroniskowy płot i piesek mały biszkoptowy również został przerzucony :-( Niestety z adopcji wróciła Joda (7564) - miała bardzo nieodpowiedzialnych właścicieli :-( Do właścicieli wróciły dwa psiaki: Limo (8158 ) i psiak przywieziony z ul. Sikorskiego. Nowe domki znalazły tylko 4 pieski :-( Stapro (7255) trafił do mieszkania w Zabrzu i Marti (7973) do domku z ogrodem też w naszym mieście. Nuka (7099) zamieszkała w Żorach, a Norris (8060) w domku z ogrodem w Siemianowicach Śląskich. Do schroniska przyjęliśmy 9 nowych kotków: kocię kocurka biało-szaroburego z ul. Nocznickiego, trzy kociaki z ul. Jordana, trzy kociaki z ul. Janika i dwa kociaki z ul. Wajdy. Do adopcji trafiło 9 kotków :) Beruś (k-2013), Monek (k-1963) i bezimienny kocurek (k-2000) zamieszkały w Zabrzu. Nocek (k-2011), Eliza (k-1947), Krysiek (k-1982) oraz Arni (k-2004) razem ze swoim bratem (k-2005) zamieszkali w Gliwicach. Tarzanek (k-1971) zamieszkał w domku z ogrodem w Rudzie Śląskiej. Na szczęście żaden z naszych podopiecznych nie odszedł za Tęczowy Most :-( Odwiedziła nas wycieczka z Publicznego Gimnazjum w Siemoni, otrzymaliśmy dary od: Lidii, Grzegorza, wirtualnych rodziców Ksawerego - Marysi i Jacka, od osób anonimowych oraz prezenty zebrane podczas ślubu Martyny i Michała :))) Wszystkim bardzo dziękujemy! :) [quote name='Bjuta']Mysiu, na stronie Psitula nie działa link do akcji promocyjnej Majka[/QUOTE] hmmmmm.... Zobaczę czemu....
-
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Takie rzeczy się wie, to się czuje... kiedy psiak chce już odejść... Joaaa też na pewno będzie widzieć. Oby Rambuś jeszcze nie chciał :-( -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Ulka czy leczenie przynosi jakieś efekty? :) [quote name='Elf i Mango']Hmmmm... nakarmiłam dzisiaj Zdzisia [URL]http://karmimypsiaki.pl/karmienie?id=107[/URL][/QUOTE] dziękujemy :) -
Saraisa i Darek wychodzą z nim na spacery przynajmniej raz w tygodniu, Manixsa jak się jej uda... Także nie jest źle, ale mogłoby być lepiej....
-
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
super fotorelacja i super, że do kolejnej psinki uśmiechnęło się szczęście :) -
brawo dzielny chłopak!!! Aniu, sorki, że nie odpisałam na sms-a, ale wyleciało mi z głowy. Klucze się znalazły, Piotrek je odwiesił w ich szatni :)
-
Halbinko dziękujemy za pamięć :) [quote name='Murka']Mam wpłat na 150 zł, ale trzeba odjąć hotelowanie od 19.09, czyli jest na plusie Kuruś choć niewielkim :) Acha, kupiłam u weta jedno opakowanie Furosemidu na spółkę z Daisy (4 zł na pół, czyli wychodzi po 2 zł): [URL]http://images47.fotosik.pl/1571/011501b6ca6961f4gen.jpg[/URL] Muszę poprosić biankę0 o kolejny zapas, bo Furosemid udzie u nas jak woda...[/QUOTE] dobrze, że chociaż na plusie... no i że ma Ciebie :)
-
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Szkoda bo moze on juz "wyrosl " z tego i moglby byc domek z dziecmi .[/QUOTE] niestety za kratami nadal tak reaguje :-( -
piękna! Prawdziwa modelka :loveu:
-
Tekst ten? [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Lider - całe życie w schronisku?[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Lider to malutki i niemłody psiak. Ma czarno-czekoladowe futerko i zawadiacki uśmiech ale życie Lidera wcale nie jest do śmiechu. Lider to uroczy i niewielki piesek. Waży tylko ok. 6 kilogramów. Mieszka z trzystoma (tak jest!) kolegami, a wcale nie wszyscy są dla niego wyrozumiali. Lider to bystry psiak, nauczył sobie radzić w schroniskowej rzeczywistości, ale prawda jest taka, że to ostatnie miejsce w jakim powinien się znaleźć. Tak malutki pies na dłuższą metę nie ma szan[/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2]s w schronisku. Kiedyś zdarzy się coś co przesądzi o jego losie. Może podejdzie za blisko miski większego kolegi.. Może będzie się chciał pobawić cudzą zabawką... Na razie Lider leży zrezygnowany w swoim boksie i tęsknie czeka na wolontariuszki które zabiorą go na spacer i pomiziają za uszkiem. Najbardziej czeka na kogoś, kto zaprosi go na swój fotel i podzieli się odrobiną czasu, jedzenia i miłości. Lider naprawdę na to zasługuje... i czeka właśnie na kogoś takiego, jak Ty! Mieszka w schronisku w Zabrzu, ale pomagamy w transporcie. [URL="http://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fpicasaweb.google.com%2F114650921578160203091%2FLider3701&h=1AQE1RRE_&s=1"]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Lider3701[/URL][/SIZE][SIZE=2][URL="https://www.siteadvisor.com/sites/https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/lider3701%26h%3d1aqe1rre_%26s%3d1/-?pip=false&premium=false&client_uid=2248781966&client_ver=3.5.0.229&client_type=IEPlugin&suite=true&aff_id=662-18&locale=pl_PL&ui=1&os_ver=6.1.1.0"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/image/gif;base64,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[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=2] KONTAKT: (z Gosią, pracownikiem schroniska) tel. 692-581-343 e-mail [email][email protected][/email] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "PSITULMNIE" ul. Bytomska 133 41-800 Zabrze-Biskupice Godziny pracy: poniedziałek-piątek 10.00 - 17.00 sobota, niedziela, święta 10.00 - 15.00 tel. (32) 271-47-97 (w godzinach pracy biura)[/SIZE][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Angi']nie wiem czy tak może być.. : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233138-Nie-pozwól-trafić-Pimpusiowi-do-schroniska-!-Od-03-10-do-17-10?p=19761317#post19761317[/URL] jak macie inne pomysły to napiszcie a ja zmienię ;) a teraz mykam bo na siedzącą już zasypiam :D dobranoc.[/QUOTE] SUPER :)) [quote name='olalolaa']Super że ktoś się zajął bazarkiem. Informuję że Winter7 przelała mi 2x 200zł dla Pimpka, także pewnie z deklaracji nie rezygnuje. Uff.. Chciałam jeszcze zapytać o Pimpka ogłoszenia, ostatnio był ogłaszany przez jakieś dziewczynki, czy to też w internecie? On musi mieć dużo ogłoszeń non stop, inaczej nigdy tego domku nie znajdzie:/[/QUOTE] całe szczęście, że winter nie zapomniała o Pimpusiu :) Ogłoszenia były raczej tylko na plakacikach, oprócz tego ma cały czas fb [URL]http://www.facebook.com/events/511242792222864/[/URL] i kilka ogłoszeń, które mu odnawiam [quote name='magdyska25']Kibicuje Pimpkowi. Jak się uporam z ogłoszeniami innych psiaków (a jestem z tym do tyłu) to mogę zrobić pakiet dla Pimpka (oczywiście za darmo).[/QUOTE] dziękujemy bardzo bardzo :)
-
[quote name='róża35']Czytałam wiadomość w prasie,że pewna psina,uciekinierka,znalazła się po roku czasu ,w innym mieście,przez zwykły przypadek,daleko od miejsca oddalenia(nie w Polsce),była jednak młoda,Wizusia-staruszka.....może jest gdzieś w jakimś schronie lub u dobrego człowieka....[/QUOTE] wszystkie schroniska w naszej okolicy sprawdzają chipy, dlatego chyba pozostaje mieć nadzieję, że przygarnął ją ktoś kto nie zna się na takich rzeczach, ktoś kto nie buszuje po internecie, nie zwracał też uwagi na ogłoszenia... Oby tak własnie było.
-
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Czy byl testowany na otwartej przestrzeni ? moze on tylko taki grozny w boksie ? Mamm na mysli oczywiscie na mocnej smyczy i z odleglosci zeby zadnemy dziecku nic sie nie stalo.[/QUOTE] niestety nie, ale niestety jak już ma możliwość przywieźć Mikołaja do schroniska to nie mam pomocnika do tego eksperymentu :-(