-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
na pewno był kochany i na pewno zaufał swojej nowej rodzinie, zdjęcia i filmiki, które pokazywała nam Dorota były niesamowite!
-
ojjj szkoda, a co to za boroczek na tym filmiku? [CENTER][B]Przypominam o bazarku na zabrzańskie psiaki: CUDNE KOLCZYKI BRANSOLETKI KREMY LAKIERY DO PAZNOKCI [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/URL][/B][/CENTER]
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Jak tam nasz Zdziś? -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[quote name='Bjuta']No proszę, to Gustaw zaczął wychodzić na spacerki! To super!! :)[/QUOTE] początki były trudne, ale udało się ;) -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
od tyłu Sarabi, Arbik i Gustaw, a a na dole sam Gustaw :) -
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
bardzo przygnębiające wieści na tym wątku :-( Joaaaa trzymaj się tam dzielnie, a Ty Rambusiu nie dawaj Joasi powodów do smutku :-( -
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Mysia_ replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Bjutko nie wiesz czy dotarło? Bo jak nie to chyba faktycznie będzie trzeba odmówić i zamówić w innym sklepie.... -
Wydawało mi się jakby fotki dopiero co były, ale chyba miałam na myśli te z czerwca ;) [quote name='furciaczek']Pelnia sil i pelnia zdrowia :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-RFfdxQD0-gA/T9hb9NREkMI/AAAAAAAAL8Q/XT18TCTTdo4/s640/DSC_0031.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-F7kMV-TtACk/T9hcTRHIPZI/AAAAAAAAL8Y/XjN_Lasxl3k/s640/DSC_0037.JPG[/IMG][/QUOTE]
-
ten kurier to rzeczywiście jakiś dureń ;/
-
[quote name='Akrum']Ogłoszenia zamówione przez Mysia_ dla Kubusia :) teraz trzymać mocno kciuki, niech w końcu ten telefon zadzwoni!!![/QUOTE] dzięki :) trzymam mocno kciuki!
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
od lewej Elter, Fara (już w nowym domku) i Marti :) a na dole Mikuś :) -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[quote name='Bjuta']Kuczę, że Tarki jeszcze nie znalazł domu! To tak pocieszny piesek![/QUOTE] polecam go strasznie, ale jakoś biedny nie ma szczęścia :-( na egzaminie w Zakładzie Karnym przeszedł cały tor zadań bezbłędnie, najlepiej z wszystkich psiaków :) -
Bernadeta [img]https://lh5.googleusercontent.com/-ihQgi-St0jg/UFcTuaaw20I/AAAAAAAA4qs/2SCm4fcnZNw/s640/DSC_0133.JPG[/img] Feza [img]https://lh3.googleusercontent.com/-YgIzWZ6-LfA/UFcT6c_yLdI/AAAAAAAA4pQ/OULzC8yKX5U/s640/DSC_0136.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Rbr0OCdteAI/UFcVuFpj-8I/AAAAAAAA4pU/893HmzhM234/s640/DSC_0154.JPG[/img] Maja [img]https://lh5.googleusercontent.com/-EPFoSMps2NI/UFcPmnkfpCI/AAAAAAAA4pc/GUT0AHf4HLM/s640/DSC_0082.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-1870GWwiIIE/UFd0mDzYAhI/AAAAAAAA4pg/j5FACNX56es/s640/DSC_0083.JPG[/img]
-
Walder [img]https://lh4.googleusercontent.com/-8jaZ4FUcvcE/UFcTV7StZQI/AAAAAAAA4rc/p0y_DKuuLYg/s640/DSC_0130.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-pQSkU_egUU4/UFcTiRRQGnI/AAAAAAAA4rg/BvZeBjOI3Xs/s640/DSC_0131.JPG[/img] Szlemik [img]https://lh4.googleusercontent.com/-UqrrIddPmqM/UFcS6pNyhrI/AAAAAAAA4qg/ILvBMuBcS7M/s640/DSC_0125.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-4A9EHcMfGaA/UFcTILzDZEI/AAAAAAAA4qk/7jXXdeK3eq4/s640/DSC_0127.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-OOuEE9RKCIE/UFcTTVM75XI/AAAAAAAA4qo/x6956BtchAM/s640/DSC_0128.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-K32lUIJtFJk/UFcVEEIe48I/AAAAAAAA4mc/ZhKv-fbhO44/s640/DSC_0149.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-OC4yt9IJEUU/UFcVU2RfALI/AAAAAAAA4mo/jk3iV1-S79Q/s640/DSC_0151.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Svo2Za-_fuQ/UFcVVLkNCWI/AAAAAAAA4ms/r050fek_ut4/s640/DSC_0152.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-yKzm1wRFyOk/UFcVcgAqDGI/AAAAAAAA4m4/-SJUbW9rBX0/s640/DSC_0153.JPG[/img] i jeszcze nasza kociarnia w trakcie remontu ;) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-WN3IQg0l4W8/UFcXDI2xIRI/AAAAAAAA4og/aSFk0q9bPZs/s640/DSC_0180.JPG[/img]
-
Tęczuś [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tzOm7uTwNRY/UFcUklGJ3CI/AAAAAAAA4l4/lrbgCcjKC-E/s640/DSC_0142.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NAh2MhIdA04/UFcUiZ_70YI/AAAAAAAA4lw/5jK0WEhWzlI/s640/DSC_0143.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hcjuauFU1-M/UFcUrZ85rOI/AAAAAAAA4mA/vwgcPXFII-A/s640/DSC_0144.JPG[/IMG] Peri [img]https://lh6.googleusercontent.com/-X_KcV4MP4ZM/UFcU7Tk99-I/AAAAAAAA4mM/w54BrXkcBeQ/s640/DSC_0147.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-mH1ldR37kKQ/UFcU8MkeMcI/AAAAAAAA4mQ/M2NJab0ORaQ/s640/DSC_0148.JPG[/img]
-
Filipinka [img]https://lh5.googleusercontent.com/-gTjjQle3Qk8/UFcP_cNcsQI/AAAAAAAA4hM/QbXjKFRNauI/s640/DSC_0086.JPG[/img] Arisa [img]https://lh5.googleusercontent.com/-DQ5SVIQr5og/UFcTsfiYCAI/AAAAAAAA4k8/W2gvzrQLHz0/s640/DSC_0132.JPG[/img] Softis [img]https://lh5.googleusercontent.com/-20e7ZCWm36k/UFcUIM7psfI/AAAAAAAA4lU/fnQf-7N0-PI/s640/DSC_0137.JPG[/img] Tęczuś [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Qper-LcGPAI/UFcUJsj3GcI/AAAAAAAA4lc/3tTNbN9YFiU/s640/DSC_0139.JPG[/img] Spajder [img]https://lh6.googleusercontent.com/-s_YZlDmlHYo/UFcUTEMuLcI/AAAAAAAA4lo/k8tkLWxKWRU/s640/DSC_0141.JPG[/img]