-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Mysia_ replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
już powinno być.. Bo dopłaciliśmy do royala, który mieli na stanie.... -
[quote name='olalolaa']Mysia nie da się wysłac wiadomości do Ciebie, Pimpek jadł brit care, ariona, wazne zeby light albo dla seniorow.[/QUOTE] zamówimy arion dla seniorów & light :) mam nadzieję, że taki może być...
-
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Mysia_ replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
qrcze, no bez przesady ;/ -
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Mysia_ replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Bjutko, nie wiesz czy karma w końcu dotarła? -
proszę dajcie mi znać co z ta karmą :)
-
Prawdopodobnie nie uda mi się z Wami spotkać :-( Jak tylko coś się zmieni to nawet nie będę się zastanawiać i przyjadę... Jak w końcu mam urlop to wszystko inne jest do dupy :-(:-(:-(
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Co tam u Zdzisia? Czegoś mu potrzeba? -
dajcie tylko znać jaka karma i jaki adres wysyłki :)
-
AKTUALNOŚCI 31.08.-6.09.2012 Do schroniska przyjęliśmy 7 psiaków - dwa z interwencji, trzy przyprowadzone, jeden porzucony i jeden zwrócony z nieudanej adopcji. Z interwencji przyjechały do nas: piesek mały brązowy szorstkowłosy z ogródków działkowych na ul. Gdańskiej i suczka bokserka brązowa z ul. Szpitalnej. Osoby prywatne przyprowadziły do nas: pieska szczeniaka czarnego jasno-podpalanego z ul. Kolbego, piesek czarny-podpalany z białymi dodatkami znaleziony na DK88 i suczka szczenię czarna-podpalana z ul. Dożynkowej. Ktoś przywiązał do schroniskowego płotu malutkiego pieska czarnego-podpalanego z krótkim ogonkiem. Niestety z adopcji wróciła suczka Tela (7982) :-( Do swoich właścicieli wróciła suczka bokserka przywieziona z ul. Szpitalnej. Do nowych domków trafiło aż 13 piesków :) Madlenka (8108 ), Pikselek (6996), Tusia (8074), Stworek (8035), Szkubek (7818 ), Gomer (8009), Gilbert (8101), Pinki (7628 ) i sunia szczenię (8126) trafili do mieszkań w Zabrzu :)) Brutus (6314) zamieszkał w Gliwicach, Luis (8094) w Libiążu, Wacław (7855) w Poznaniu i Derta (7840) w Siematyczy. Do schroniska przyjęliśmy 6 kotków. Kocię kotkę szaroburą-pręgowaną z ogródków działkowych w Rokitnicy, kociaka kocurka szaroburo-białego z ul. Brzechwy, kociaka białego w czarne łatki znalezionego na ul. Hermisza, kociaka kocurka szaroburego bez jednego oczka z ul. Tetmajera, kocię szarobure-pręgowane z ul. Skłodowskiej i kocię czarne z ul. Głowackiego. Do adopcji trafiło 5 kociaków :) Quanto (k-1973), Kuki (k-1952), Rautik (k-1974) i Katusia (k-1978 ) zamieszkali w Zabrzu, a Perełka (k-1988) razem z Rikki (k-1980) w mieszkaniu w Bytomiu. Na szczęście żaden z naszych podopiecznych nie odszedł za Tęczowy Most. Otrzymaliśmy wiele prezentów dla zwierzaków od: wirtualnych rodziców Derty, od Joanny, Juli z Władkiem, Iwony, Dagmary z Łukaszem, Olgi, Krystyny oraz z akcji Karmimy Psiaki i firmy Pupil Foods. Wszystkim bardzo dziękujemy za pamięć :))))
-
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Mysia_ replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']krakvet już nie pierwszy raz zawala :/[/QUOTE] w sumie sama nigdy z niego nie zamawiam, ale chyba rzeczywiście już kilka razy słyszałam o nim złe opinie :-( -
błagamy o szansę dla pięknego Kubusia! MA DOM:) wielkie oblewanie!!! :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
już 3?! Kochani, pamiętacie kto pisał Kubusiowi teks, ten na pierwszej stronie? -
kochani nie mam za bardzo czasu przeszukiwać wątku, czy ktoś bardziej tutaj zorientowany mógłby wkleić jakieś zdjęcia Kubusia do ogłoszeń? Przeszukując wątek znalazłam jeszcze to: [quote name='dorotaz']tak, jak najbardziej. jestem zainteresowana od samego poczatku, to byla milosc od pierwszego wjerzenia :) niestety tak sie zlozylo, ze kolejny rok spedzam za granica, wiec w tym momencie nie ma mowy o adopcji. wiem, ze to sporo czasu i nie chcialam za bardzo o tym mowic, bo moze znjadzie sie ktos juz jutro kto Kubusia pokocha i przygarnie i jak najbardziej mu tego zycze. ale jesli bidula nie znajdzie domu do zimy, to z cala pewnoscia znajdzie go u mnie.[/QUOTE] ciekawe czy to aktualna propozycja :)
-
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Mysia_ replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kinia1984']Mysiu oczywiście:) odgruzowałam skrzynkę więc daj namiary na ludzi i napisz jakiego domku mu szukacie[/QUOTE] dziękuję, już wysyłam :) -
Bardzo pilna sprawa, dostałam wiadomość o dwóch wolnożyjących psiakach w typie spaniela.... :-( Czy ktoś mógłby pomóc? Jakoś skontaktować się z nimi? Kopiuję wiadomość i zdjęcia: "Bardzo dziekuje za odowiedż Za Szczekocinami mamy działki w lesie, ktoś zobaczył że psy zostały wyrzucone z auta i tak trafiły pod nasze działki, obecnie mieszkaja w stodole i my je karmimy, jest to suka i pies około 5 lat .Przypominaję spaniele królewskie, biało czarne. Są bardzo ufne i lubia dzieci, bardzo garna sie do ludzi. Numer telefonu kontaktowego 504288190 mail [email][email protected][/email] " [img]https://lh5.googleusercontent.com/-rl-NCKOYbHI/UEhwndh_PsI/AAAAAAAA3s0/K9f3U9Gpr00/s720/spaniele.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-d_seZlCxRVk/UEhwt1uU2uI/AAAAAAAA3s8/42y7HP5U5Bc/s720/spaniele2.jpg[/img]
-
[quote name='Nikus']To ostatnie ogłoszenia jakie robiłem Kubusiowi. [/QUOTE] Rozumiem, że taki tekst do ogłoszeń mógłby być? Chyba, że ktoś ma ochotę jakoś go ulepszyć :) "[COLOR=#232849][FONT=Arial]Kubuś czeka na wymarzony dom.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#232849][FONT=Arial]Kubuś to średniej wielkości, bardzo sympatyczny, kilkuletni psiak. Trafił do schroniska dla zwierząt, gdzie w psiej sprzeczce stracił oczko. Ta strata zupełnie mu nie przeszkadza w codziennym życiu, oczko pięknie się zagoiło. Trzeba mocno się przypatrywać, żeby zauważyć, że Kubuś jest piratem. Mimo tego, że wiele w życiu przeszedł i doświadczył ogromu zła ze strony ludzi jest bardzo otwarty, kontaktowy i ufny. Z innymi psami różnie bywa, jednak w ostateczności potrafi dogadać się prawie z każdym. Jest bardzo mądry i inteligentny. Pod okiem szkoleniowca uczy się nowych komend i sztuczek. Trzeba przyznać, ze idzie mu doskonale. Uwielbia towarzystwo ludzi tych dorosłych i tych najmłodszych. Kocha się bawić i spacerować. Bardzo dobrze znosi jazdę różnymi środkami transportu. Kubuś przebywa teraz w bardzo dobrym hoteliku dla zwierząt, gdzie ma stałą opiekę, możliwość nauki oraz zabawy. Do pełni szczęścia brakuje mu jedynie prawdziwego domku, w którym byłby kochany, rozpieszczany. Idealny dom dla Kubusia to każdy dom, który będzie go traktował jak najwspanialszego psa na świecie, bo na to właśnie zasługuje. Nie jest to wyidealizowany obraz Kubusia. On właśnie taki jest - idealny.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#232849][FONT=Arial]Kubuś jest wykastrowany i zaszczepiony. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#232849][FONT=Arial]Kontakt w sprawie adopcji: [/FONT][/COLOR] [COLOR=#232849][FONT=Arial]Tel.: 666 542 440. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#232849][FONT=Arial]E-mail: [email][email protected][/email][/FONT][/COLOR]" A jakie zdjęcia najlepiej? :)
-
[quote name='zaba14']Miya dziś kończy 3 latka!! :))))[/QUOTE] już?!!!! :crazyeye: jak ten czas leci... Wierzyć się nie chce. Sto lat, duuuuuuuuuuuuużo zdrówka i radości :BIG::BIG::tort::new-bday:
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Travers - niestety nie może za dużo chodzić, więc na spacerach głownie odpoczywa :-( [img]https://lh5.googleusercontent.com/-pJpGTfsSuH4/UCkHSkA9bQI/AAAAAAAA1-I/Kns19W3C29s/s512/DSC_0278.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-tTuLfEXWuY4/UCkHVxfnQpI/AAAAAAAA1-c/lt8A3-uf22A/s640/DSC_0283.jpg[/img] :eviltong: [img]https://lh5.googleusercontent.com/-nih7I_dOb-s/UCkHY3AEGmI/AAAAAAAA1-4/l_xGNJ9o3KA/s640/DSC_0288.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-vBJqJB7LpM8/UCkHZ-lw1DI/AAAAAAAA1-8/tBlArh3tUjQ/s640/DSC_0289.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-abuybjInlB0/UCkHa05sQlI/AAAAAAAA1_I/3HScg8GIyRM/s512/DSC_0290.jpg[/img] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-iAAUEcFoRZQ/UCEstJmsUSI/AAAAAAAA04U/EMN1ah5hgTs/s640/spacer%2520019.jpg[/img] Tajga [img]https://lh6.googleusercontent.com/-gmrw_KnqC6s/UCEvXHwwOjI/AAAAAAAA04k/RXLrDCXm1tE/s640/spacer%2520006.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-5J9hdGa61jA/UCEwBDss67I/AAAAAAAA05A/IFCtuF65wDE/s640/spacer%2520009.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-XbUaORU_zCI/UCEwGeAr1RI/AAAAAAAA05I/lWdBbNlnKzE/s640/spacer%2520015.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-sFgW05O7vEc/UCOwkC1ZDRI/AAAAAAAA08M/BemdFO2lHnM/s640/spacer%2520024.jpg[/img] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-eVbRxwqnpIU/UCEmrBdm-QI/AAAAAAAA03M/3Ke4mwRasuI/s512/spacer%2520023.jpg[/img] Mudik [img]https://lh5.googleusercontent.com/-6whejMfrqrY/UCErL3PUfaI/AAAAAAAA03s/I4_AbnfwP8U/s640/spacer%2520012.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/--7PqURoQL0g/UCEquIdEMQI/AAAAAAAA03c/DZF74KVD_dU/s640/spacer%2520013.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-D23h-sdyF5A/UCEsMxwMA0I/AAAAAAAA04A/ql3uOwNjcnE/s640/spacer%2520016.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-VttS8yESrvA/UCEsUsOruHI/AAAAAAAA04I/HdFHyrxJKwo/s640/spacer%2520018.jpg[/img] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-SuL_3V3OQME/UCEjf-8lPXI/AAAAAAAA02M/MhulVLA9U6I/s640/spacer%2520010.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Phhx43IRDzk/UCEj8gROOdI/AAAAAAAA02U/muabtFyH8rA/s640/spacer%2520011.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Dqk65Gf8w2s/UCEkZX0iSMI/AAAAAAAA02o/BdwUoX9ahBk/s640/spacer%2520017.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/--mj7Xiyf1Go/UCEk9lLhSDI/AAAAAAAA02w/CQWjpAXlrLY/s640/spacer%2520025.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-20uO4BhYIcI/UCElLkZJJUI/AAAAAAAA024/rG1TehVCbZE/s640/spacer%2520026.jpg[/img]